Aparat ortodontyczny - ortodonta Lublin

Aparat ortodontyczny Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą aparat ortodontyczny w Lublinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 2300 zł za aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk) natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 2700 zł (aparat ortodontyczny samoligaturujący (1 łuk)).

Ile kosztuje aparat ortodontyczny w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi aparat ortodontyczny w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen aparat ortodontyczny w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk)
  Lublin, Diamentowa 29B
  za 1 łuk - 2300 zł

  2300 zł

 • Aparat ortodontyczny samoligaturujący (1 łuk)
  Lublin, Diamentowa 29B
  zamki metalowe samoligaturujące 1 łuk

  2700 zł

 • Aparat ortodontyczny stały – Iconix
  Lublin, Diamentowa 29B
  zamki metalowe estetyczne Iconix (w kolorze szampańskiego złota) - za jeden łuk - 2600 zł

  2600 zł

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny aparat ortodontyczny w innych miastach.

Aparat ortodontyczny w Lublinie - gdzie najlepiej?

Aparaty ortodontyczne stosowane są w leczeniu wad zgryzu u pacjentów w każdym wieku. W zależności od wady, specjalista ortodonta wybiera odpowiedni aparat ortodontyczny (np. aparat stały, aparat ruchomy). W celu przyspieszenia leczenia ortodontycznego, które jest stosunkowo długie (średni czas leczenia aparatem stałym wynosi około dwóch lat) zaleca się używania nitek dentystycznych oraz stosowania antybakteryjnych płukanek do ust.

Leczenie za pomocą aparatów ortodontycznych w Lublinie – gdzie można się na nie udać

Leczenie ortodontyczne za pomocą aparatów stałych i ruchomych przeprowadza lek. stom. Joanna Magdalena Milart, specjalistka stomatolog ogólny oraz ortodonta. Jest absolwentką Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie i aktywnym członkiem zarówno Polskiego, jak i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Uczestniczyła w 8. Zjeździe Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego., posiada także certyfikat, potwierdzający ukończenie specjalistycznego kursu ortodontycznego „Szybkie rozszerzenie szczęki. Ortodontyczne przygotowanie do zabiegów chirurgicznych”. W leczeniu ortodontycznym, oprócz aparatów ruchomych, wykorzystuje także aparaty stałe (np. Expander, Pendulum, Hyrax), lingwalne oraz aparaty retencyjne. Jej oferta obejmuje ponadto przygotowanie pacjentów do leczenia protetycznego, implantologicznego, periodontologicznego oraz z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Na założenie aparatu ortodontycznego w Lublinie udać się można także do Kliniki Pięknego Uśmiechu, w której stosuje się aparaty stałe metalowe, estetyczne, lingwalne oraz aparaty retencyjne (stosowane w celu utrzymania efektów osiągniętych w czasie leczenia aparatem stałym). W ośrodku pacjenci poddać się mogą również leczeniu endodontycznemu oraz implantologicznemu.

W Lublinie aparaty ortodontyczne w leczeniu wad zgryzu wykorzystuje się również w Centrum Stomatologii Kompleksowej ALDENT. W placówce używa się aparatów stałych metalowych, estetycznych, samoligaturujących oraz aparatów wyjmowanych. W ośrodku pacjenci poddać się mogą także leczeniu ortodontycznemu za pomocą nakładek Clear Aligner. Oferta Centrum obejmuje ponadto całą gamę usług z zakresu endodoncji (np. udrożnienie zarośniętych kanałów, ponowne leczenie kanałowe, usuwanie złamanych narzędzi kanałowych), chirurgii stomatologicznej (np. ekstrakcja zęba, odsłonięcie zęba zatrzymanego, podnoszenie zatoki szczękowej) oraz implantologii (np. wszczepienie implantu marki AB Dental).

Pacjenci szukali zabiegu aparat ortodontyczny w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat aparat ortodontyczny

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…