Aparat ortodontyczny - ortodonta Gdynia

Aparat ortodontyczny Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą aparat ortodontyczny w Gdyni na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk) natomiast najwyższa cena w Gdyni wynosi do 3630 zł (aparat ortodontyczny stały kryształowy (1 łuk)).

Ile kosztuje aparat ortodontyczny w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi aparat ortodontyczny w gdyńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen aparat ortodontyczny w Gdyni

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny aparat ortodontyczny w innych miastach.

Aparat ortodontyczny w Gdyni - gdzie najlepiej?

Aparaty ortodontyczne umożliwiają leczenie wad zgryzu nie tylko u dzieci i młodzieży, ale również u osób dorosłych. Przed poddaniem się leczeniu ortodontycznemu należy się zgłosić na konsultację do specjalisty z zakresu ortodoncji, który przeprowadzi diagnostykę oraz dobierze najlepszy dla danego pacjenta aparat.

Leczenie wad zgryzu za pomocą aparatów ortodontycznych w Lublinie – gdzie można się na nie udać

Aparat ortodontycznnym założyć w Gdyni może dr n. med. Beata Kaiser-Ziorkiewicz, specjalista stomatolog ogólny oraz ortodonta, która doświadczenie zawodowe zdobywała w Zakładzie Ortodoncji Akademii Medycznej w Gdańsku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Udać się do niej można na leczenie wad zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych, leczenie schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych, przygotowanie do leczenia protetycznego i implantoprotetycznego oraz na leczenie chirurgiczno-ortodontyczne. Stosuje aparat stałe, w tym metalowe aparaty o zmniejszonym wymiarze, aparaty bezligaturowe o zmniejszonym tarciu (Smart Clip, Axis, niekiedy Damon) oraz aparaty kosmetyczne (szafirowe – Radiance, Clarity SL). Jej oferta obejmuje ponadto pracę z podniebiennymi aparatami do ekspansji szczęki (RPE, Hass) oraz z implantami ortodontycznymi.

Na leczenie wad zgryzu przy pomocy aparatów ortodontycznych udać się można także do dr n. med. Marzeny Onoszko, specjalistki z zakresu stomatologii ogólnej i ortodoncji. Posiada certyfikat, potwierdzający jej uczestnictwo w 90. Kongresie Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu ortodoncji, w tym kurs „Leczenie trudnych wad zgryzu. Zaburzenia pionowe: jak i kiedy je leczyć.” W leczeniu ortodontycznym wykorzystuje aparaty stałe cienkołukowe (np. aparat stały cienkołukowy z zamkami samoligaturującymi System DAMON, aparat stały cienkołukowy łuk segmentowy), aparaty stale grubołukowe (np. aparat stały ze śrubą Hyrax, aparat grubołukowy - łuk podniebienny), jej oferta obejmuje ponadto leczenie aparatami zdejmowanymi (np. aparat zdejmowany jednoszczękowy, płytka przedsionkowa).

W Gdyni aparaty ortodontyczne stosowane są również w Klinice Stomatologicznej DENTAL ART. Do placówki udać się można na leczenie wad zgryzu za pomocą aparatu ortodontycznego ruchomego oraz aparatu stałego (zamki metalowe, zamki samoligaturujące, zamki estetyczne). W ośrodku wykorzystuje się także aparaty podniebienne oraz nakładki Clear Aligner. Oferta Kliniki obejmuje ponadto np. cały szereg procedur z obszaru chirurgii stomatologicznej (np. usunięcie zęba, dłutowanie zęba, resekcja wierzchołka korzenia).

Pacjenci szukali zabiegu aparat ortodontyczny w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot, Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat aparat ortodontyczny

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…