Aparat ortodontyczny w Warszawie

BestWayDent

Warszawa, ul. Krasińskiego 59 lok. 73
8,6 / 10  •  Bardzo dobra  •  60 opinii
  • Aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk) 1800 zł
  • Aparat ortodontyczny stały porcelanowy (1 łuk) 3000 zł
  • Aparat ortodontyczny stały kryształowy (1 łuk) 2800 zł
  • Aparat ortodontyczny stały – Lip Bumper 450 zł
  • Konsultacja ortodontyczna 200 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

DenticaNova

Stara Iwiczna, ul. Nowa 6 (16 km od Warszawy)
9,9 / 10  •  Znakomita  •  123 opinii
  • Aparat ortodontyczny stały metalowy (1 łuk) 2000 zł
  • Aparat ortodontyczny stały kryształowy (1 łuk) 3000 zł
  • Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) 3800 zł
  • Aparat ortodontyczny stały kryształowy (2 łuki) 6000 zł
  • Konsultacja ortodontyczna 200 zł

Lekarze wykonujący aparat ortodontyczny w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa aparat ortodontyczny w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

lek. dent. Karolina Trusiewicz

stomatolog

w BestWayDent

10 / 10

Aparat ortodontyczny Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą aparat ortodontyczny w Warszawie na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 450 zł za aparat ortodontyczny stały – Lip Bumper natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 6000 zł (aparat ortodontyczny stały kryształowy (2 łuki)).

Ile kosztuje aparat ortodontyczny w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi aparat ortodontyczny w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen aparat ortodontyczny w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny aparat ortodontyczny w innych miastach.

Aparat ortodontyczny w Warszawie - gdzie najlepiej?

Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sprzęt medyczny w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

Aparat stały jest przystosowany do uzębienia stałego i pozwala na pozycjonowanie zębów w prawidłowe miejsca, w celach kosmetycznych i zdrowotnych. Zakładany przez lekarza ortodontę na cały okres leczenia, w odróżnieniu od aparatów ruchomych, może być zdjęty tylko przez niego. Odpowiednio dobrany i zainstalowany aparat, uaktywni precyzyjne ustawienie zębów w łuku oraz wyrówna symetrię twarzy. 

Korekcja wad zgryzu

Kosmetyczne aparaty stałe, jakie oferuje Przychodnia Stomatologiczna Anident, posiadają zamki wykonane z materiałów estetycznych, co je odróżnia od standardowych aparatów stałych z zamkami metalowymi. Jeszcze lepiej od ceramicznych zamków prezentują się aparaty stałe z zamkami kryształowymi, które są przezroczyste. Procedura obejmuje zaplanowanie leczenia, montaż oraz miesięczne wizyty kontrolne. Placówka, która rozpoczęła działalność na Ursynowie w 2004 r., kontynuuje rodzinną tradycję stomatologiczną w zakresie kompleksowej opieki stomatologicznej.

Technikę SWLF, czyli niskiego tarcia, która ułatwia i skraca leczenie nawet o 30% stosują ortodonci Smile Design Clinic. Aparaty stałe w Klinice zakładane są na okres od roku do 3 lat i oprócz metalowych, pacjent może wybrać zamki ceramiczne lub kryształowe. Ci, którym zależy na ortodontycznym efekcie w bardzo krótkim czasie, Klinika oferuje metodę dekortykacji przyzębia przy użyciu delikatnych drgań ultradźwiękowych czyli zabieg Piezocision. Placówka prowadzi działalność od 1989 r., a kierownikiem zespołu jest specjalista II stopnia ortodoncji, lek. stom. Barbara Wyszomirska.

Kryształowe zamki Radiance wykonane z pojedynczego szafiru oferuje w aparatach stałych ortodonta, lek. dent. Danuta Mackiewicz, która od 1982 r. w zakresie prywatnej praktyki zajmuje się estetyczną korekcją wad zgryzu. Bogatą ofertę stanowią ponadto aparaty stałe lingwalne, nowoczesne labialne – bezligaturowe, labialne Mistiki firmy Ormko lub Clarity firmy 3M Unitech oraz tradycyjne metalowe. Metodami ortodontycznymi Gabinet leczy także choroby stawów skroniowo-żuchwowych.

Na Bielanach możemy skorzystać z usług AB Ortodoncja Anna Banaszczyk-Rozbicka, gdzie oferta aparatów stałych obejmuje zamki metalowe, również w wersji dla alergików lub kosmetyczne, a ligatury, dostępne w wielu kolorach, wymieniane są przy każdej wizycie. Nowością są zamki Micro Sprint oraz ceramiczne w optymalnym kształcie i kolorze. Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską lek. stom. Banaszczyk-Rozbicka prowadzi od 1994 r. Jest specjalistą I stopnia stomatologii ogólnej i specjalistą II stopnia ortodoncji oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego .

Ortodoncją dzieci i dorosłych zajmuje się także zespół Orthos, m.in. lek. stom. Natasza Iracka – specjalista ortodonta, certyfikowana w zakresie leczenia czynnościowego wad zgryzu i w technikach aparatów stałych. W zależności od tego, do której powierzchni zęba przyklejony jest zamek, gabinet oferuje stałe aparaty wargowe (labialne, zewnętrzne) oraz językowe (lingwalne, wewnętrzne). W technikach podniebiennych stosuje m.in. aparat Nance'a oraz aparat do szybkiego rozszerzenia szczęki Hyrax. Wzrost żuchwy pobudza stały aparat Herbsta. Placówka realizuje ponadto specjalistyczne leczenie wad kostnych oraz chorób przyzębia.

Na ul. Łuckiej 20 w sąsiedztwie hotelu Hilton, usługi świadczy klinika StomaCare gdzie wad zgryzu za pośrednictwem m.in. aparatów stałych pozbędziemy się korzystając z metalowych lub kryształowych zamków. Nowoczesnym rozwiązaniem są niewidoczne aparaty samoligaturujące Damon Clear, który wyróżnia brak dowiązywania drutów gumkami oraz specjalny system łuków z pamięcią kształtu. Nowoczesne metody leczenia ortodontycznego pozwalające uniknąć usuwania zębów (system Damon, szyny Clear Aligner) stosuje w Klinice ortodonta, lek. dent. Katarzyna Ratyńska-Afek. 

Aparaty ortodontyczne w Warszawie i w Minneapolis (USA) – jaka cena?

Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Sala operacyjna w Formmed Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych

W porównaniu z cennikiem amerykańskiej kliniki Delta Dental, gdzie koszt tradycyjnych metalowych zamków na okres dwóch lat to 5000–6000 $ (16 500–19 800 zł) i 4000–8000 $ (13 200 – 26 400 zł) za zamki porcelanowe, krajowa oferta jest pod tym względem nieporównywalnie korzystniejsza.  

Pacjenci szukali zabiegu aparat ortodontyczny w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat aparat ortodontyczny

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…