Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Białystok

Lekarze wykonujący blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Białymstoku

W Białymstoku posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Białymstoku jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Tomasz Konończuk

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Twoja Klinika

10 / 10
dr n. med. Marek Niczyporuk

dermatolog, wenerolog

w Twoja Klinika

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Białystok - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 3 placówkach w Białymstoku. Najniższa cena wynosi 450 zł w Twoja Klinika, najwyższa to 800 zł, natomiast średni koszt to 583 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Białymstoku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w białostockich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Białymstoku - gdzie najlepiej?

Blizny potrądzikowe stanowią poważny defekt kosmetyczny. Jednym z najskuteczniejszych sposobów ich usuwania są zabiegi z wykorzystaniem lasera, które zapewniają stałe efekty. Procedura najczęściej przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym (stosowany jest krem ze środkiem znieczulającym). Zaraz po zabiegu w okolicy skóry, poddanej naświetlaniu, pojawić się może niewielkie zaczerwienienie i obrzęk. Po laseroterapii blizn potrądzikowych należy chronić twarz przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Całkowity czas gojenia skóry wynosi około 7 dni.

Zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy w Białymstoku

Zabieg laserowej redukcji blizn potrądzikowych na twarzy ma w swojej ofercie Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny STDERM, gdzie wykonuje go dr n. med. Marta Wilkowska-Trojniel, specjalista dermatolog i wenerolog. Procedura usuwania blizn potrądzikowych wykonywana jest w placówce za pomocą lasera frakcyjnego CO2, który w trakcie jednego impulsu emituje liczne mikrowiązki światła laserowego. Po zakończeniu całej terapii laserem lub pomiędzy poszczególnymi zabiegami w gabinecie skorzystać można z zabiegów rewitalizujących skórę, np. mezoterapii igłowej (Teosyal Redensity).

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem przeprowadzane jest również w Klinice Chirurgii i Medycy Estetycznej NOVILINE. Do zabiegu redukcji blizn w placówce wykorzystywany jest laser Fraxel, którego działanie opiera na tworzeniu w obrębie pola zabiegowego mikrokolumien uszkodzeń termicznych, dzięki czemu dochodzi do pobudzenia produkcji kolagenu. W trakcie jednej wizyty naświetleniu poddane może zostać około 25% powierzchni chorej skóry, co dla osiągnięcia pełnych efektów terapii wymaga wykonania około 4 zabiegów. Za pomocą laseroterapii w klinice usuwane są również zmiany barwnikowe, rozstępy oraz tatuaże.

W Białymstoku na zabieg usuwania blizn potrądzikowych na twarzy za pomocą lasera udać się można także do Specjalistycznego Ośrodka Dermatologicznego DERMAL. Zabieg przeprowadzany jest za pomocą lasera frakcyjnego eCO2, który posiada certyfikaty CE i FDA. Za pomocą urządzenia w placówce usuwa się także blizny (powypadkowe, pooperacyjne i pooparzeniowe), zmarszczki wokół ust i oczu, przebarwienia, rozstępy oraz płytkie zmiany naczyniowe. Blizny potrądzikowe redukowane mogą być w ośrodku również przy zastosowaniu lasera pulsacyjno barwnikowego Vbeam firmy Candela, który emituje żółte światło.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…