Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Lekarze wykonujący blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Posiadamy w ofercie 20 specjalistów w 39 polskich miastach, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 98 różnych placówkach. Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Krystyna Lubelska

specjalista dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

10 / 10
lek. Ewa Wesołowska-Szepietowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

Katarzyna Korman

kosmetolog

w Wrocławskie Centrum Urody

lek. Kamila Uczniak

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

dr n. med. Agnieszka Pszonak

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Marek Laskowski

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Klaudia Latkowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Paulina Bożek

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Monika Rogala

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, wenerolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Aneta Kulińska

dermatolog, wenerolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Agnieszka Wasilewska

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Paulina Raczyńska

chirurg plastyczny (w trakcie specjalizacji)

w DCG Centrum Medyczne

lek. Anna Woźniczka

lekarz

w DCG Centrum Medyczne

lek. dent. Małgorzata Markuszewska

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DCG Centrum Medyczne

lek. Agnieszka Bacińska

pediatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Pro Medical Clinic Advanced

lek. Aleksander Gruchała

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Sthetica

dr n. med. Irmina Ranosz-Janicka

dermatolog

w Centrum DER-MED Katowice

dr n. med. Katarzyna Podolec

wenerolog, dermatolog

w Centrum DER-MED Kraków

lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

dr n. med. Małgorzata Marcinkiewicz

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Projekt Skóra

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem - informacje

Blizny potrądzikowe to wynik nieodwracalnego uszkodzenia skóry twarzy, które pojawia się po zmianach trądzikowych. Są niezwykle szpecące i bardzo widoczne - nie da się ich w żaden sposób ukryć. Medycyna estetyczna ma wiele sposobów na pozbycie się tych niechcianych zmian skórnych. Jednym z tym sposobów jest laseroterapia. 

Twarz bez blizn potrądzikowych

W Instytucie Dermatologii Eco-Lab mieszczącym się w Krakowie leczeniu blizn potrądzikowych można poddać się za pomocą laseroterapii - laserem frakcyjnym CO2 UNIXEL 30 czy laserem Harmony Er:YAG 2940 nm. Ponadto można pozbyć się w taki sposób także przebarwień na twarzy, zmarszczek a także wyleczyć rozstępy na całym ciele. Laserem zamykane tutaj zostaną także naczynka oraz zastosowane fotoodmładzanie skóry. Takimi zabiegami zajmuje się dr Patrycja Hartwich, lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista w zabiegach laseroterapii, która szkoliła się w swoim zakresie medycyny na wielu kursach i szkoleniach.

Centrum Medycyny Estetycznej Estime znajdujące się w Poznaniu oferuje zabiegi dermatologii laserowej, wśród których można wymienić laserowe usuwanie blizn potrądzikowych za pomocą nowoczesnego lasera Star Lux 500 (Palomar Lux 1540 Fractional). Oferowane są tutaj także inne zabiegi z zakresu dermatologii laserowej, tj. usuwanie rozstępów, zmarszczek, przebarwień oraz likwidacja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Pacjentami zajmuje się tutaj m.in. dr Julita Wołowiec, specjalista dermatologii i wenerologii (I stopnia od 1998 i II stopnia od 2003 roku), która doskonaliła swoje umiejętności na licznych kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii estetycznej.

Z problemem skóry potrądzikowej można także przyjść do Gabinetu Dermatologicznego i Medycyny Estetycznej w Elblągu. Wyposażony on jest w najnowszej generacji laser frakcyjny Mosaic e CO2 firmy Lutronic. Lekarz wykorzystuje ten laser nie tylko do redukcji blizn potrądzikowych na twarzy, ale także leczenia blizn po urazach, wyrównania drobnych i głębokich zmarszczek oraz do usuwania niektórych przebarwień słonecznych. Lekarzem tym jest dr n. med. Danuta Dąbrowska, specjalista dermatologii i wenerologii (II stopnia od 2007 roku), która swoje doświadczenie zdobywała na Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu oraz posiada wiele certyfikatów z odbytych szkoleń z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Zredukować blizny potrądzikowe na twarzy laserowo może pacjent również w Opolu w znajdującym się tam Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Arkadia, wyposażonym w laser Fotona Nd:YAG. Wykorzystywany jest on tutaj również do fotoodmładzania twarzy, peelingu laserowego, leczenia trądziku i trądziku różowatego oraz do zamykania rozszerzonych naczynek. Na takie zabiegi zaprasza dr Izabela Dzik, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1998 roku), która z zakresu medycyny estetycznej doskonaliła swoje umiejętności na licznych kursach i zjazdach, z których posiada liczne certyfikaty, np. z udziału w szkoleniu pt. "PAT Program - Kompleksowy program odmładzania skóry".

Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii dr Aneta Ptak mieszczący się w Bielsku-Białej proponuje zabiegi laserem frakcyjnym do likwidacji nie tylko blizn potrądzikowych zanikowych i zapadniętych, ale także bibułkowatych i drobnych przymieszkowych. Ponadto wykorzystuje laser do poprawy owalu twarzy, zamykania rozszerzonych porów czy modelowania zanikowych blizn chirurgicznych (także powypadkowych i pooparzeniowych). Lekarzem leczącym takie problemy jest dr Aneta Ptak, lekarz medycyny estetycznej, która ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie w 2005 roku i zdobywała umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej w Klinice Chirurgii Plastycznej w Bielsku-Białej.

Noviline to Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej w Białystoku, która w swoich zabiegach z zakresu medycyny estetycznej wykorzystuje m.in. laser Er:Yag lub CO2 do leczenia różnego rodzaju blizn potrądzikowych: zanikowych, zapadniętych, cienkich a także keloidów, przerosłych i wypukłych. Do zespołu medycznego należy tutaj dr Magdalena Nowicka, specjalista chirurgii ogólnej od 2012 roku, która przyznaje, iż jej pasją zawodową jest medycyna estetyczna (szkolenia we Francji, Niemczech, Monako).

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…