Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Wrocław

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 11 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 14 różnych placówkach. Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Dariusz Grzegorczyk

anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DreamLift

10 / 10
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,5 / 10
dr hab. n. med. Andrzej Bieniek

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Bieniek

9,4 / 10
dr n. med. Diana Kupczyńska

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,3 / 10
lek. Magdalena Strzała-Siedlerska

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne Bieniek

lek. Natalia Kremzer

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w GOYA Medical

dr n. med. Aneta Madej

dermatolog, wenerolog

w Prestige Skin

lek. Paulina Raczyńska

chirurg plastyczny (w trakcie specjalizacji)

w DCG Centrum Medyczne

lek. Anna Woźniczka

lekarz

w DCG Centrum Medyczne

dr n. med. Agnieszka Rusin-Tupikowska

dermatolog

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

dr n. med. Mateusz Dzięgała

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, urolog

w Natura Estetica Dr n. med. Mateusz Dzięgała

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 14 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 100 zł w Diamentum Centrum Medyczne, najwyższa to 1000 zł, natomiast średni koszt to 577 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Blizny potrądzikowe są następstwem nieodwracalnego uszkodzenia skóry, do którego dojść może na skutek zmian po trądziku. Należy pamiętać, że wczesne leczenie trądziku znacząca zapobiega powstawaniu wspomnianych blizn, które dotykają zarówno kobiety, jak i mężczyzn, niezależnie od wieku. Istnieje wiele metod usuwania blizn potrądzikowych, jednak najlepsze efekty zapewnia laseroterapia. Wśród przeciwwskazań do jej przeprowadzenia wymienia się m.in. ciążę, padaczkę oraz stosowanie niektórych leków i ziół (np. nagietka). Procedura najczęściej przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym. Po zabiegu przez około 14 dni należy unikać sauny oraz gorących kąpieli.

Laserowa redukcja blizn potrądzikowych na twarzy we Wrocławiu – gdzie udać się na zabieg

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem znajduje się w ofercie Instytutu Urody Beauty Derm we Wrocławiu. Procedura przeprowadzana jest za pomocą lasera frakcyjnego CO2 Lutronic, który w przypadku redukcji blizn potrądzikowych zapewnia efekty nieosiągalne dla innych metod. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, które uzyskuje się dzięki użyciu specjalnego kremu znieczulającego. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Za pomocą urządzenie usuwane są również bliznowce, głębokie zmarszczki, rozstępy (zarówno świeże, jak i stare) oraz blizny poparzeniowe.

We Wrocławiu zabieg usunięcia blizn potrądzikowych przy użyciu lasera wykonuje także dr n. med. Karolina Kopeć-Pyciarz, dermatolog, wenerolog i lekarz medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W zależności od blizny, procedurę jej usuwania przeprowadza za pomocą lasera frakcyjnego CO2, lasera frakcyjnego Er:Yag lub lasera frakcyjnego Er:Glass. Do zabiegu wykorzystać może także laser eMax, który oferuje różne technologie frakcyjne. Wykonuje również m.in. zabiegi laserowego leczenia trądziku oraz laserowego usuwania zmian naczyniowych.

W swojej ofercie laserową redukcję blizn potrądzikowych na twarzy ma również Centrum Terapii Laserowej i Kosmetyki. Procedura wykonywana jest przy pomocy lasera frakcyjnego Fraksel eCO2 Plus, który zapewnia lepsze efekty niż tradycyjny laser Mosaic Fraksel (np. nie powoduje oparzeń skóry). Niewielkie dolegliwości bólowe niwelowane są dzięki maści znieczulającej oraz aktywnemu chłodzeniu zimnym nadmuchem powietrza. Urządzenia umożliwia oddziaływanie na głębokie warstwy skóry właściwej. Leczenie blizn potrądzikowych w placówce wykonuje się również za pomocą lasera frakcyjnego Pixel.

Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…