Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Częstochowa

Lekarze wykonujący blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Blizny potrądzikowe powstać mogą nawet w przebiegu łagodnego trądziku. Należy pamiętać, że wcześnie oraz odpowiednio leczony trądzik znacząco zmniejsza ryzyko występowania tego typu defektów kosmetycznych. Procedura laserowego usuwania blin potrądzikowych na twarzy polega na tworzeniu mikrouszkodzeń, wokół których pozostaje nienaruszona tkanka, ułatwiająca gojenie. Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu (do osiągnięcia pełnych rezultatów konieczne jest wykonanie około 5 sesji).

Zabieg laserowej redukcji blizn potrądzikowych na całej twarzy w Częstochowie

W Częstochowie zabieg laserowej korekcji blizn potrądzikowych na twarzy wykonać może dr n. med. Małgorzata Lelit-Zaręba, specjalistka dermatolog i wenerolog, która jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerza na specjalistycznych kursach i sympoznach naukowych - uczestniczyła m.in. w II Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Do procedury redukcji blizn potrądzikowych wykorzystuje laser eCO2 firmy Lutronic, za jego pomocą usuwa także blizny poparzeniowe, blizny przerosłe oraz blizny atroficzne.

Na usuwanie laserem blizn potrądzikowych na całej twarzy udać się także można do centrum Derma-Clinic dr Ortiz, które jest specjalistycznym ośrodkiem dermatologii ogólnej, laserowej, estetycznej oraz dermatochirurgii. W placówce blizny potrądzikowe redukuje się przy użyciu lasera frakcyjnego CO2 oraz lasera Mosaic, który emituję fale o długości 1550 nm. W klinice do korekcji blizn stosuje się również mezoterapię, peelingi chemiczne oraz jonoforezę, która polega na wprowadzeniu przez skórę lub śluzówkę cząsteczek obdarzonych ładunkiem elektrycznym. Oferta Centrum obejmuje także inne zabiegi laserowe, w tym laserowe usuwanie przebarwień, redukcję trądziku różowatego oraz zmarszczek, a także laserowe zamykanie naczynek.

W swojej ofercie laserową redukcję blizn potrądzikowych na twarzy posiada również gabinet Pelle d’Oro, w którym do redukcji blizn potrądzikowych, pooperacyjnych oraz pourazowych wykorzystuje się laser frakcyjny CO2. W ośrodku urządzenie jest także stosowane do redukcji zmarszczek, rozstępów i przebarwień oraz poprawy jędrności skóry. Oferta gabinetu obejmuje też laserowe usuwanie zmian skórnych oraz laserowe zamykanie naczyń krwionośnych.

Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…