Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Łódź

Lekarze wykonujący blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

9,0 / 10
lek. Dariusz Mikołajczyk

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w MeDeest

9,0 / 10
dr n. med. Rafał Berner

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w KCM Beauty & Medical Spa

8,7 / 10
lek. Aleksander Gruchała

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Sthetica

lek. Grzegorz Fiedeń

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Joanna Sieniawska

dermatolog

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Marcin Noweta

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 7 placówkach w Łodzi. Najniższa cena wynosi 300 zł w Beauty Centrum Estetyki, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 935 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w łódzkich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 30 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Łodzi - gdzie najlepiej?

Pacjenci, którzy ciepią z powodu blizn potrądzikowych na twarzy, mogą je skutecznie zredukować za pomocą lasera. Jest to obecnie najskuteczniejsza metoda usuwania blizn różnego rodzaju. W tym celu używa się precyzyjnego lasera frakcyjnego, który likwiduje bliznę, nie uszkadzając okolicznej tkanki. Zabieg polega na naświetleniu zmiany, która ciemnieje i odpada, a na jej miejscu pojawia się zdrowa tkanka. Procedura przeprowadzana jest w trybie ambulatoryjnym i trwa od kilku do kilkunastu minut – w zależności od ilości zmian. Ponieważ procedura jest bezbolesna, nie wymaga zastosowania znieczulenia, a przeprowadza ją specjalista dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych z całej twarzy na terenie Łodzi

Przy ul. Pojezierskiej znajduje się Centrum Medycyny „Estetico” gdzie można pozbyć się nieestetycznych blizn potrądzikowych z twarzy za pomocą lasera frakcyjnego Fraxel Re:Store, który wchodzi w reakcje z zawartą w skórze wodą, odparowując ją i pozostawiając wysuszoną zmianę, która z czasem odpada. Światło lasera wnika 1,3- 1,4 mm w głąb skóry, nie uszkadzając naskórka. W Centrum „Estetico” można również za pomocą lasera leczyć blizny pourazowe, pozbyć się przebarwień oraz rozstępów.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych z całej twarzy posiada w swojej ofercie lek. med. Dariusz Mikołajczyk, specjalista w zakresie medycyny estetycznej i dermatologii. W swoim gabinecie przy ul. Narutowicza stosuje laser MedArt FRx CO2, który pozwala skutecznie i bezpiecznie pozbyć się niechcianych blizn. Dr Mikołajczyk swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie m.in. laserowego usuwania blizn zdobył podczas certyfikowanych kursów i szkoleń. Specjalista pomoże również pacjentom wygładzić blizny pooparzeniowe orać wypełnić blizny ubytkowe.

Usunąć blizny potrądzikowe z całej twarzy za pomocą lasera można także w znajdującym się w samym sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej Centrum Kosmetyki Laserowej Laser DeLux. W tym celu stosuje się tu nowoczesną i bezinwazyjną technologię frakcyjną, której wykorzystanie umożliwia laser Fotona. Dzięki niemu zabieg jest praktycznie bezbolesny i zapewnia szybkie gojenie się skóry. W ofercie gabinetu Laser DeLux znajduje się także usuwanie przebarwień, redukcja trądziku oraz zamykanie naczynek.

Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…