Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Szczecin

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 2 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 330 zł w LUX MED Szczecin, najwyższa to 550 zł, natomiast średni koszt to 440 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Szczecin placówkach:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Pacjenci, cierpiący z powodu blizn potrądzikowych, mogą pozbyć się ich za pomocą lasera. Jest to najskuteczniejsze rozwiązanie w walce z bliznami. Promień lasera spala zbliznowaciały naskórek, a na jego miejscu pojawia się zdrowa tkanka. Dzięki temu pacjenci mogą pozbyć się nie tylko blizn, ale także ropnych wyprysków. Rodzaj zastosowanej laseroterapii zależy od rodzaju i intensywności zmian oraz oczekiwań pacjenta. Przy mniejszych bliznach stosuje się lasery biostymulujące oraz systemy fotoodmładzające IPL (intensywne źródło światła), natomiast przy bardziej nasilonych polecany jest laser frakcyjny CO2, który wnika w głębsze warstwy skóry. Zabieg trwa ok 15 – 20 minut i nie wymaga znieczulenia, ponieważ jest bezbolesny. Aby skutecznie usunąć blizny, potrzebnych jest zazwyczaj kilka zabiegów.

Laserowe usuwanie blizn potrądzikowych na twarzy w Szczecinie

Usuwanie blizn potrądzikowych z całej twarzy za pomocą lasera posiada w swojej ofercie Gabinet Medycyny Estetycznej Marosz, znajdujący się przy ul. Kazimierskiej. W tym celu stosuje się tu laser  DYE-VL z głowicą opatentowaną przez firmę Alma Lasers typu IPL, który jest bezpieczny, nie powoduje bólu i gwarantuje szybką rekonwalescencję. Po zabiegu zmiana ciemnieje i znika. W gabinecie Marosz można również laserowo pozbyć się zbędnego owłosienia, usunąć przebarwienia, a także pozbyć się niechcianego tatuażu bądź makijażu permanentnego.

Przy ul. Jagiellońskiej przyjmuje lek. med. Zbigniew Matuszewski, specjalista medycyny estetycznej, który w swojej ofercie posiada usuwanie blizn potrądzikowych laserem z całej twarzy. Dr Matuszewski wykorzystuje w tym celu laser frakcyjny, który podgrzewa bliznę i umożliwia jej ponowne modelowanie. Zabieg wykonywany jest w trybie ambulatoryjnym, a jego pełny efekt widać po trzech tygodniach. Specjalista zajmuje się również laserowym likwidowaniem zmian posłonecznych, takich jak piegi i przebarwienia.

Blizny potrądzikowe z całej twarzy za pomocą lasera można usunąć także w klinice Zawodny Estetic. Gabinet dysponuje kilkoma rodzajami aparatur. Wśród nich znajdują się lasery frakcyjne iPixel, Encore ActiveFX DeepFX oraz Mosaic HP. Charakteryzuje je krótki czas impulsu, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny i szybki. Zaletą stosowanych tu urządzeń laserowych jest ich działanie dodatkowe w postaci ujędrnienia i wygładzenia skóry. W klinice Zawodny można także zredukować blizny potrądzikowe poprzez lipolifting oraz peeling chemiczny.

Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…