Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w Regionalne Centrum Zdrowia Zbąszyń (45 km od Zielonej Góry) w cenie 300 zł lub w LUX MED Nowa Sól Nowa Sól (17 km od Zielonej Góry) gdzie cena za blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem wynosi 330 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 2 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 300 zł w Regionalne Centrum Zdrowia, najwyższa to 330 zł, natomiast średni koszt to 315 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…