Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Poznań

Lekarze wykonujący blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 6 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 300 zł w Medi Art Clinic, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 580 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Blizny potrądzikowe stanowić mogą poważny defekt estetyczny, a powstają najczęściej w przypadku nieleczonego trądziku. Jednym z najskuteczniejszych sposobów ich redukcji są procedury z wykorzystaniem lasera, którego działanie pobudza do regeneracji głębokie warstwy skóry. Wśród przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu wymienia się m.in. aktywne stany zapalne twarzy, nowotwory, ciążę i karmienie piersią oraz świeżą opaleniznę. W celu zmniejszenia możliwego dyskomfortu, na godzinę przez zabiegiem stosuje się krem znieczulający. Terapia z zastosowaniem lasera ma na celu wyrównanie struktury skóry oraz spłycenie blizn.

Laserowa redukcja blizn potrądzikowych na twarzy w Poznaniu – gdzie można udać się na zabieg

W Poznaniu zabieg laserowej redukcji blizn potrądzikowych na twarzy wykonać może lek. stom. Anna Hermanowska, specjalistka stomatolog ogólny, która jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczyła m.in. w X Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej, posiada też certyfikat, potwierdzający ukończenie szkolenia z zakresu użytkowania lasera dermatologicznego Fraxel. Za jego pomocą, oprócz blizn potrądzikowych, usuwa również przebarwienia oraz zmarszczki. Jej oferta z zakresu medycyny estetycznej obejmuje ponadto redukcję zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, wypełnianie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego oraz mezoterapię.

Na usuwanie laserem blizn potrądzikowych na całej twarzy udać się można także do gabinetu MEDIVA CLINIC, w którym świadczona jest cała gama usług z zakresu dermatologii estetycznej oraz ogólnej. W placówce do redukcji blizn potrądzikowych wykorzystuje się nowoczesny laser frakcyjny UltraFrax 300. W ośrodku na blizny tego typu stosuje się również mikrodermabrazję diamentową, zabiegi medycznym IPL, zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego oraz pełną gamę peelingów z zastosowaniem kwasu pirogronowego, kwasu migdałowego oraz kwasu glikolowego.

Zabieg korekcji blizn potrądzikowych na twarzy laserem frakcyjnym wykonać można również w Centrum Medycyny Estetycznej Estime, w którym do usuwania blizn potrądzikowych stosuje się laser Palomar StarLux 500. Za jego pomocą w placówce redukuje się także blizny pourazowe, poparzeniowe oraz pooperacyjne. W placówce przeprowadzić można także laserowe usuwanie zmarszczek, laserowe usuwanie przebarwień oraz laserowe leczenie zmian naczyniowych.

Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…