Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Katowice

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 17 różnych placówkach. Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Krystyna Lubelska

specjalista dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

10 / 10
lek. Agata Zielonka-Kucharzewska

dermatolog

w Centrum DER-MED Katowice

dr n. med. Irmina Ranosz - Janicka

dermatolog

w Centrum DER-MED Katowice

dr n. med. Anna Pogorzelska-Antkowiak

dermatolog, wenerolog

w EsteDerm

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 17 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 100 zł w Centrum Zdrowia Sanvita, najwyższa to 1700 zł, natomiast średni koszt to 825 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 34 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Katowicach - gdzie najlepiej?

Laserowa likwidacja blizn potrądzikowych na twarzy to zabieg, który redukuje takie niedoskonałości skóry już podczas jednej sesji zabiegowej. W przypadku głębszych blizn oraz skóry bardziej odpornej, zabieg trzeba powtórzyć od 3 do 6 razy (zachowując odstępy 2- lub 4-tygodniowe). W czasie trwania zabiegu lekarz przykłada głowicę lasera na oczyszczoną skórę twarzy. Laser emituje mikrowiązki, które, wnikając w skórę, przyczyniają się do jej regeneracji, i co za tym idzie - korekcji blizn potrądzikowych. Zabieg taki trwa od 30 minut do godziny, a jego efekt jest trwały. Polecany jest osobom, których problem trądziku dotknął w młodym wieku (80% młodych ludzi) i pozostawił po sobie ślady w formie blizn potrądzikowych, którym towarzyszą często blizny przerostowe i zanikowe, a także przebarwienia pozapalne.

Na laserowe usunięcie blizn potrądzikowych na twarzy do Katowic

Likwidacją blizn potrądzikowych na twarzy za pomocą lasera na terenie Katowic zajmuje się lek. med. Gabriela Wnętrzak-Chabowska, dermatolog i wenerolog (specjalizacja II stopnia w 1998 roku), która doświadczenie z zakresu przeprowadzania takich zabiegów zdobywała m.in. na Oddziale Dermatologicznym Szpitala Miejskiego w Sosnowcu w latach 1990-2014. W zabiegach usuwania blizn potrądzikowych posługuje się laserem frakcyjnym Palomar Medical Star Lux 500. Oprócz blizn potrądzikowych i pooperacyjnych leczy także trądzik pospolity i różowaty oraz rumień twarzy.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwane laserem to zabieg oferowany przez Atena Clinic znajdującą się w Łaziskach Górnych (21 km od Katowic). Placówka ta wyposażona jest w laser CO2 Fire-Xel, za pomocą którego mogą zostać skorygowane nie tylko blizny potrądzikowe na twarzy, ale także blizny pooperacyjne lub pourazowe. Skóra na twarzy poprzez takie zabiegi może zostać także odmłodzona oraz ujędrniona. Światłem tego lasera lekarz może również przeprowadzić zabiegi likwidujące włókniaki, naczyniaki rubinowe, brodawki wirusowe czy pieprzyki.

Na laserową redukcję blizn potrądzikowych na twarzy można udać się również do Gabinetu Medycyny Estetycznej Dobosz Clinic, mieszczącego się w Gliwicach (28 km od Katowic), gdzie blizny takie usuwane są światłem lasera frakcyjnego CO2 Perfectus. Przy wykorzystaniu tego urządzenia pacjent może pozbyć się tutaj blizn pooperacyjnych, pooparzeniowych i pourazowych. Ponadto zlikwidowane zostaną przebarwienia, plamy starcze, ślady po usuniętych tatuażach czy uszkodzenia posłonecznie.

Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…