Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Bydgoszcz

Inne placówki w pobliżu Bydgoszczy

Lekarze wykonujący blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Kaja Męcińska-Jundziłł

dermatolog, wenerolog

w Stadmedica Centrum Medyczne

prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w 5 placówkach w Bydgoszczy. Najniższa cena wynosi 330 zł w LUX MED Toruń, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 816 zł.

Ile kosztuje blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Bydgoszcz placówkach:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w innych miastach.

Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Aktywne zmiany potrądzikowe, czyli głębokie nacieki, torbiele ropne, krosty czy grudki, tworzą pięć rodzajów blizn potrądzikowych, które umiejscowione są w różnych obszarach twarzy, takich jak czoło, policzki czy broda. Wśród blizn tych można wyróżnić: zapadnięte (tzw. atroficzne), bibułkowe (bardzo cienkie), wypukłe (tzw. przymieszkowe), a także przerosłe, czy keloidy. W czasie zabiegu usuwania blizn potrądzikowych laserem światło lasera wykonuje głębokie stożkowate otworki, powodujące wzmożoną produkcję kolagenu pod blizną, dzięki czemu zanika ona stopniowo. Lekarze proponują, dla osiągnięcia lepszego efektu, wykonanie kilku zabiegów w miesięcznych przerwach - w czasie jednego zabiegu blizna zanika od 10% do 48%.

Usuwanie blizn potrądzikowych w Bydgoszczy

Blizny potrądzikowe na całej twarzy- usuwanie laserem znajduje się w ofercie bydgoskiego Fenomedu - Kliniki Dermatologii Estetycznej i Laserowej, Dermatochirurgii. Placówka ta wyposażona jest w laser Fraxel Re:pair CO2, za pomocą którego redukuje blizny nie tylko na całej twarzy, ale również w wybranych jej okolicach, takich jak policzki, broda, czy czoło, oraz wygładza inne blizny - pooperacyjne, pourazowe czy pooparzeniowe. Ponadto laser ten wykorzystywany jest w placówce do usuwania rozstępów na całym ciele, a także do laserowego liftingu twarzy oraz likwidacji zmarszczek nie tylko z twarzy, ale również z szyi i dekoltu. Obok lasera Re:pair, lekarze na blizny potrądzikowe stosują także zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego Renas.

Lekarzem, zajmującym się w Bydgoszczy laserowym leczeniem skóry twarzy z blizn potrądzikowych, jest dr n. med. Sławomir Urbanowski, dermatolog i wenerolog (specjalizacja II stopnia w 1992 roku), który w swojej praktyce lekarskiej specjalizuje się w zabiegach laserowych oraz wykorzystujących światło IPL. Blizny potrądzikowe redukuje za pomocą lasera Fraxel re:store typu Erb firmy Reliant Technologies Inc oraz z wykorzystaniem lasera ECO2 Mosaic.

Kolejnym miejscem, do którego pacjent z Bydgoszczy i okolic może udać się na laserową korekcję blizn potrądzikowych na twarzy, jest Centrum Medyczne Laser-Med. Na wyposażeniu tej jednostki medycznej znajduje się system VPL Energist Ultra, za pomocą którego lekarz w trakcie zabiegu laserowego leczy nie tylko blizny potrądzikowe, ale także usuwa przebarwienia skóry czy wykonuje jej fotoodmładzanie i korekcję zmarszczek. W Laser-Medzie blizny potrądzikowe na twarzy likwiduje się również przy pomocy lasera frakcyjnego CO2, który może być wykorzystywany także do redukcji blizn pourazowych czy pooperacyjnych.

Pacjenci szukali zabiegu blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…