Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Warszawa

Lekarze wykonujący endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa endoproteza stawu biodrowego w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ortopedy.

dr n. med. Andrzej Suwara

ortopeda, traumatolog

w Medi Horizon Clinic

9,2 / 10
dr n. med. Jacek Laskowski

ortopeda, traumatolog

w Carolina Medical Center

8,0 / 10

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w 3 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 16000 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 16100 zł, natomiast średni koszt to 16050 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w innych miastach.

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w Warszawie - gdzie najlepiej?

Endoprotezoplastyka stawu biodrowego nazywana jest zamiennie alloplastyką. Zalecana jest w przypadku zdiagnozowania zmian zwyrodnieniowych oraz po poważnych urazach stawu biodrowego. Zabieg polega na usunięciu zmiany chorobowej, będącej źródłem m.in. dolegliwości bólowych lub unieruchomienia stawu, i wszczepieniu w jej miejsce implantu (tzw. endoprotezy). W przypadku całkowitej endoprotezoplastyki mogą być one osadzane przy pomocy cementu kostnego lub w sposób bezcementowy. Okres używalności implantu mocowanego w alloplastyce cementowej wynosi 12 - 15 lat. Po upływie tego czasu zalecana jest ich wymiana. Pacjent po zabiegu powinien prowadzić oszczędzający tryb życia oraz skorzystać z rehabilitacji.

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego - gdzie w Warszawie wykonywany jest zabieg?

W Warszawie zabiegi endoprotezoplastyki całkowitej cementowej stawu biodrowego przeprowadza dr n. med. Andrzej Suwara, specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Swoje umiejętności doskonalił w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich, w Klinice Ortopedii i Chirurgii Ręki AM w Poznaniu, jak również w BMI Edgbaston Hospital w Birmingham oraz Aesculap Akademie w Tuttlingen i Berlinie. Technik zabiegowych uczył się także w Keble College w Oxfordzie oraz w placówkach medycznych w Belgii (Az Nikolaas, European Centre for Knee Research, Heilig Hart Hospital, Salvator Hospital Hasselt).

Szpital Medi Horizon Clinic to kolejne miejsce, w którym wykonywane są zabiegi endoprotezoplastyki całkowitej cementowej stawu biodrowego. Ponadto kadra ortopedyczna specjalizuje się w endoprotezoplastyce całkowitej bezcementowej oraz kapoplastyce. Placówka zajmuje się także operacjami rekonstrukcyjnymi u osób z wadliwie wygojonymi złamaniami

Medi Horizon Clinic w swojej ofercie posiada szereg rozwiązań, mających na celu przygotowanie do zabiegu oraz wspomagające okres rekonwalescencji.


Pacjenci szukali zabiegu endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…