Operacja plastyczna powiek Kraków

Opadająca powieka sprawia, że chcesz poddać się operacji plastycznej? Jeśli szukasz odpowiedniej kliniki w Krakowie, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 11 placówek, które oferują swoim pacjentom blefaroplastykę. Odwiedź profile lekarzy i porównaj ceny zabiegów, by wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Z nami wygodnie zapiszesz się na wizytę kwalifikującą do korekcji powiek.

Bona Dea Medycyna Estetyczna

Kraków, ul. Wodociągowa 47
9,5 / 10  •  Znakomita  •  526 opinii

Sam zabieg jest bezbolesny, jedynie znieczulenie jest trochę nieprzyjemnie! Jakby oczy puchły, napełniamy się woda i były cięższe. Gojenie jest bardzo szybkie, po 3 dniach można wyjść z domu, a siniaki zakryć makijażem, szew/rana wygląda jakby nałożony cień na oczach. Dobrze tez jest robić zimne okłady na oczy, 3x dziennie 10min. Ściągnięcie szwu ok 7 dni bezbolesne. P.S polecam wziąć czapkę, żeby założyć po zabiegu, bo opatrunek wygląda jak "wielka podpaska" na czole/oczach 😉 ~ Zadowolona Klientka (Plastyka powiek górnych, lek. Agnieszka Mielnik-Mierzwińska)

  • Plastyka powiek górnych 4500 zł
  • Plastyka powiek dolnych 6000 zł
  • Operacje podwijania i odwijania powiek 2000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń
Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny

w Ortopedicum

9,7 / 10
lek. Małgorzata Ozaist

chirurg ogólny

w Centrum DER-MED Kraków

9,2 / 10
dr n. med. Łukasz Warchoł

chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

lek. Marek Ciesiński

chirurg ogólny, chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w ArtClinik Centrum Zdrowia i Urody

dr n. med. Katarzyna Podolec

wenerolog, dermatolog

w Centrum DER-MED Kraków

dr n. med. Anna Leśniak

okulista, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w LK MED

Operacje plastyczne powiek Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Krakowie na podstawie cenników z 11 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za operacje podwijania i odwijania powiek natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 11000 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 36 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Krakowie - gdzie najlepiej?

Opadające powieki mogą być skorygowane za pomocą blefaroplastyki. Chirurgiczna korekcja powiek pozwala na cofnięcie oznak upływającego czasu. W trakcie operacji chirurg plastyczny wykonuje precyzyjne nacięcia i usuwa nadmiar skóry, czasem zachodzi również potrzeba wycięcia fragmentu mięśnia okrężnego oka. Towarzyszące pacjentowi przez kilka dni po zabiegu obrzęki można złagodzić zimnymi kompresami. Blizna po operacji z czasem blednie i staje się niezauważalna, ponieważ jest ukryta w fałdzie powieki.

Sala operacyjna w Ortopedicum Sala operacyjna w Ortopedicum

Korekcja powiek w Krakowie

Jedną z krakowskich placówek, które oferują swoim pacjentom blefaroplastykę, jest położona w dzielnicy Zwierzyniec Bona Dea. Oprócz plastyki chirurgicznej powiek górnych, tutejsi specjaliści przeprowadzają także operacje podwijania i odwijania powiek. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr n. med. Aldona Stachura, specjalistka z bogatym doświadczeniem zawodowym. Plastyka powiek górnych lub dolnych to zabieg, który znajduje się również w ofercie Szpitala Na Klinach (dzielnica Swoszowice). W placówce, która dołączyła do Kliniki.pl wiosną 2019 roku, blefaroplastykę oraz inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr n. med. Katarzyna Michalska.

Gdzie na plastykę powiek w stolicy Małopolski?

Ośrodek Medyczny Osteomed (dzielnica Krowodrza) jest w stanie zaproponować swoim pacjentom zabieg, jakim jest plastyka powiek górnych. Procedurę tą przeprowadza dr n. med. Dominik K. Boligłowa, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz niemieckiego Deutsche Gesellschaft der Plastischen, Rekonstruktiven und Ästhetischen Chirurgen.

Wśród popularnych krakowskich klinik, w których można poddać się blefaroplastyce, znajdują się również m.in:

  • ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody (Stare Miasto)
  • Der-Med (Stare Miasto)
  • SCM Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej (Grzegórzki)
  • Centrum Medyczne Skopia (Prądnik Biały)
  • Szpital Dworska (Dębniki)

Pozostałe krakowskie placówki

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

W Zabierzowie położonym ok. 3 km na zachód od granicy Krakowa, mieści się prywatna klinika chirurgiczna Alma-Medica, która oferuje chirurgiczną korekcję powiek dolnych, a także usunięcie kurzych łapek za pomocą mezoterapii. W klinice operuje chirurg plastyczny dr Marek Ciesiński. Doktor Ciesiński pracuje także w Prywatnej Klinice Chirurgii Plastycznej Estetika Nova przy ul. Tuchowskiej na obrzeżach Krakowa.

Przy ul. Starowiślnej znajduje się Instytut Face and Body - klinika, w której można uzupełnić zapadniętą okolicę oka, tzw. „dolinę łez” wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego i zmniejszyć sińce pod oczami masażem kriogenicznym, poprawiającym przepływ krwi w drobnych naczynkach tej okolicy twarzy. Plastykę powiek wykonuje tu dr n. med. Rafał Pabiańczyk - chirurg ogólny i plastyczny. Doktor Pabiańczyk pracuje także w Instytucie dermatologii Eko - Lab, wykonując tam plastykę nosa i zabiegi z użyciem preparatu wypełniającego Radiesse.

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Artur Zawisz przy ul. Merkuriusza Polskiego proponuje pacjentom lifting twarzy z podciągnięciem podskórnej tkanki rozcięgnowo - mięśniowej i powiększenie ust preparatem Aquamid, sprawiającym że efekt zabiegu utrzymuje się długo. Z kolei w Centrum Medycznym Ujastek, aby zlikwidować "worki pod oczami" usuwa się przepukliny tłuszczowe techniką przedspojówkową. Oprócz tego Ujastek oferuje tzw. Baby Botox, czyli niezwykle oszczędny lifting twarzy, którego celem jest osiągnięcie subtelnej poprawy kondycji skóry w tym rejonie ciała. Blefaroplastykę przeprowadza chirurg plastyczny Dr Halina Berońska-Kulicka.

Chirurgia plastyczna powiek w Krakowie. Cennik

Korekcja powiek w Krakowie wiąże się w wydatkiem minimum 2000 zł za operację podwijania i odwijania powiek. Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych może kosztować nawet 7500 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…