Operacja plastyczna powiek Zielona Góra

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Zielonej Górze

W Zielonej Górze posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

9,1 / 10

Operacje plastyczne powiek Zielona Góra - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Zielonej Górze na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 5000 zł za plastyka chirurgiczna powiek górnych natomiast najwyższa cena w Zielonej Górze wynosi do 9000 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Zielonej Górze?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w Zielona Góra placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Zielonej Górze

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  Korekcja powiek górnych z liftingiem brwi (znieczulenie miejscowe) - od 7500 zł

  od 5000 zł
  do 5000 zł

 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  Plastyka powiek dolnych przezspojówkowa (znieczulenie miejscowe) - od 7000 zł

  od 7000 zł
  do 7000 zł

 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  Plastyka powiek dolnych przezspojówkowa z przeszczepem tkanki tłuszczowej i laserem frakcyjnym (znieczulenie miejscowe) - od 9000 zł

  od 9000 zł
  do 9000 zł

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Plastyka powiek to jeden z najbardziej efektywnych sposobów odmładzania twarzy. Procedura może wiązać się z korekcją powiek dolnych lub górnych bądź jednoczasowo obejmować obydwa warianty, co zależy od rodzaju i zakresu zmian. Wskazaniem do zabiegu jest nadmiar zwiotczałej skóry górnych powiek oraz tzw. worki pod oczami. Rodzaj cięć oraz zakres i ilość tkanki, przeznaczonej do wycięcia, dokładnie wyznacza się podczas konsultacji. Korekcja powiek może być realizowana jako oddzielna procedura lub w połączeniu z takimi zabiegami jak face lifting lub podniesienie brwi i lifting czoła.

Operacje plastyczne powiek w Zielonej Górze

Operacje plastyczne powiek należą do świadczeń Gabinetu Okulistycznego Diagnostyczno-Zabiegowego lek. med. Rafała Paczały, specjalisty chorób oczu. Zabiegi obejmują korekcje podwijania i odwijania powiek, korekcje niedomykalności powiek oraz kosmetyczne korekcje opadających i zwiotczałych powiek górnych i / lub dolnych wraz z usunięciem worków pod oczami. Ponadto w placówce świadczone są drobne zabiegi wycięcia m.in. gradówek, kępek żółtych oraz wrastających rzęs.

Operacyjny lifting powiek górnych przy użyciu lasera Fotona jest propozycją Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej. Zastosowanie lasera, dzięki fotokoagulacji, zmniejsza inwazyjność zabiegu i czas rekonwalescencji, a ponadto powoduje wzrost napięcia tkanek i dodatkowy efekt liftingu. Procedura uwzględnia możliwość przedłużenia cięć na kurze łapki lub na kąty oczu, a ranę zszywa się szwem kosmetycznym. Ofertę zabiegów uzupełniających wykonywanych w ramach medycyny estetycznej stanowi m. in. mezoterapia okolicy oczu (likwidacja cieni pod oczami) oraz wolumetria kurzych łapek i doliny łez.

Korekcję powiek górnych i dolnych oraz korekcję przezspojówkową powiek dolnych w ramach chirurgii kosmetycznej twarzy oferuje lek. med. Robert Jamont, specjalista II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej i chirurg dziecięcy. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W ramach plastyki powiek, cięcia wykonuje w naturalnym fałdzie skóry na powiece górnej i poniżej brzegu rzęskowego na powiece dolnej, łącząc niekiedy zabieg z face liftingiem.

 

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…