Operacja plastyczna powiek Toruń

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • licówki metodą Flow Injection
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Torunia

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Toruniu

W Toruniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

9,5 / 10
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

9,0 / 10

Operacje plastyczne powiek Toruń - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Toruniu na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 1000 zł za operacje podwijania i odwijania powiek natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 9500 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Toruniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w toruńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Toruniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Toruniu - gdzie najlepiej?

Opadające powieki to często występujący problem natury estetycznej, ale także funkcjonalnej (mogą utrudniać widzenie). Jedynym trwałym i skutecznym sposobem na jego pozbycie się jest wykonanie operacji plastycznej (blepharoplastyki). Operacje plastyczne powiek polegają na usunięciu nadmiaru skóry, zgromadzonej w okolicach oczu, i mogą dotyczyć powiek górnych, dolnych bądź obu jednocześnie. Blepharoplastyka wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym lub krótkotrwałym całkowitymi trwa najczęściej ok. 60 minut. W przypadku zastosowania znieczulenia miejscowego pacjent po wykonaniu operacji może od razu opuścić szpital. Operacja ta często łączona z innymi zabiegami np. liftingiem twarzy. Lekarzem, specjalizującym się w wykonywaniu operacji plastycznych powiek, jest chirurg plastyczny

Placówki w Toruniu, w których wykonać można operację plastyczną powiek

Lek. med. Cezary Hałat z Torunia to specjalista chirurgii ogólnej, który wykonuje również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W ramach swojej praktyki zawodowej przeprowadza szereg operacji plastycznych w obrębie twarzy, m.in. operacje plastyczne powiek oraz operacje korekcyjne uszu. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

W Bydgoszczy (ok. 45 km od Torunia) znajduje się placówka Centrum Medyczne Bieńkowski, w której świadczone są usługi m.in. z dziedziny chirurgii plastycznej. Można wykonać tu operacje plastyczną powiek (zarówno górnych i dolnych jednocześnie, jak i osobno), a także inne zabiegi, związane z tym obszarem twarzy, w tym zabieg podciągnięcia brwi, skroni i powiek górnych oraz usunięcia drobnych zmarszczek okolic oczu (za pomocą ostrzykiwania kwasem hialuronowym). Po wykonaniu operacji plastycznej powiek w klinice tej szwy zdejmowane są najczęściej po upływie 5 dni.

Fenomed to placówka medyczna w Bydgoszczy, która w swojej ofercie również posiada operacje plastyczne powiek (górnych, dolnych lub obu jednocześnie). Zabieg ten w ośrodku Fenomed wykonywany jest przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego i trwa ok. 1,5 godziny. W placówce przeprowadzane są także inne peracje plastyczne twarzy, w tym lifting twarzy i korekcja chrzętnej części nosa.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…