Operacja plastyczna powiek Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą operacje plastyczne powiek, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Torunia. Operacje plastyczne powiek można przeprowadzić m.in. w Szpital Świętego Łukasza w Bydgoszczy (37 km od Torunia) w cenie 4400 zł lub w Medycyna Estetyczna dr Porzych w Bydgoszczy (41 km od Torunia) gdzie cena za operacje plastyczne powiek wynosi 3500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacje plastyczne powiek najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek najbliżej Torunia na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za plastyka laserowa powiek górnych natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 5400 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek najbliżej Torunia:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek najbliżej Torunia

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a(41 km od Torunia)

  4400 zł

 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a(41 km od Torunia)

  5400 zł

 • Plastyka laserowa powiek górnych
  Bydgoszcz, Cieszkowskiego 5(41 km od Torunia)
  Cięcie laserem CO2, zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym

  3500 zł

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Toruniu - gdzie najlepiej?

Opadające powieki to często występujący problem natury estetycznej, ale także funkcjonalnej (mogą utrudniać widzenie). Jedynym trwałym i skutecznym sposobem na jego pozbycie się jest wykonanie operacji plastycznej (blepharoplastyki). Operacje plastyczne powiek polegają na usunięciu nadmiaru skóry, zgromadzonej w okolicach oczu, i mogą dotyczyć powiek górnych, dolnych bądź obu jednocześnie. Blepharoplastyka wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym lub krótkotrwałym całkowitymi trwa najczęściej ok. 60 minut. W przypadku zastosowania znieczulenia miejscowego pacjent po wykonaniu operacji może od razu opuścić szpital. Operacja ta często łączona z innymi zabiegami np. liftingiem twarzy. Lekarzem, specjalizującym się w wykonywaniu operacji plastycznych powiek, jest chirurg plastyczny

Placówki w Toruniu, w których wykonać można operację plastyczną powiek

Lek. med. Cezary Hałat z Torunia to specjalista chirurgii ogólnej, który wykonuje również zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W ramach swojej praktyki zawodowej przeprowadza szereg operacji plastycznych w obrębie twarzy, m.in. operacje plastyczne powiek oraz operacje korekcyjne uszu. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego.

W Bydgoszczy (ok. 45 km od Torunia) znajduje się placówka Centrum Medyczne Bieńkowski, w której świadczone są usługi m.in. z dziedziny chirurgii plastycznej. Można wykonać tu operacje plastyczną powiek (zarówno górnych i dolnych jednocześnie, jak i osobno), a także inne zabiegi, związane z tym obszarem twarzy, w tym zabieg podciągnięcia brwi, skroni i powiek górnych oraz usunięcia drobnych zmarszczek okolic oczu (za pomocą ostrzykiwania kwasem hialuronowym). Po wykonaniu operacji plastycznej powiek w klinice tej szwy zdejmowane są najczęściej po upływie 5 dni.

Fenomed to placówka medyczna w Bydgoszczy, która w swojej ofercie również posiada operacje plastyczne powiek (górnych, dolnych lub obu jednocześnie). Zabieg ten w ośrodku Fenomed wykonywany jest przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego i trwa ok. 1,5 godziny. W placówce przeprowadzane są także inne peracje plastyczne twarzy, w tym lifting twarzy i korekcja chrzętnej części nosa.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…