Operacja plastyczna powiek Warszawa

Opadająca powieka jest jedną z przyczyn, dla których pacjenci decydują się na operację, jaką jest plastyka powieki. Jeśli chcesz się jej poddać, koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 28 warszawskich klinik, które posiadają ten zabieg w swojej ofercie. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, podczas której poznasz szczegóły zabiegu i ustalisz wraz z lekarzem jego termin.

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 12 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 28 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Piotr Fryczkowski

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Piotr Tesla

okulista

w Retina Szpital Okulistyczny

ocena 5,0 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Andrzej Sankowski

chirurg plastyczny

w Klinika dr A. Sankowski

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Jerzy Chęciński

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

ocena 4,4 / 5  (5 opinii)
dr n. med. Kamil Pietrasik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Klinika Krajewski

ocena 4,3 / 5  (5 opinii)
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

lek. Grzegorz Sztolcman

chirurg ogólny

w OT.CO Clinic Osipowicz&Turkowski

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

w Carolina Medical Center

lek. Joanna Wolanin

lekarz medycyny estetycznej, okulista

w OptiDermic

dr n. med. Michał Krawczyński

otolaryngolog

w Krajmed Centrum Medyczne

dr n. med. Rafał Kieszek

chirurg ogólny, transplantolog, lekarz medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne BEST-MED

Operacje plastyczne powiek Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Warszawie na podstawie cenników z 28 placówek. Najniższa cena to 1500 zł za operacje podwijania i odwijania powiek natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 13000 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Warszawie - gdzie najlepiej?

Korekcja powiek (blepharoplastyka) zazwyczaj polega na usunięciu nadmiaru obwisłej skóry z powieki dolnej, górnej lub z obu. Dzięki temu oczy, a także cała twarz, wyglądają na bardziej wypoczęte i odzyskują dawny blask. Rehabilitacja po zabiegu trwa 1 - 2 tygodnie. W tym czasie trzeba przestrzegać zaleceń lekarskich - pomoże to szybciej wrócić do zdrowia i uniknąć komplikacji.

Gabinet zabiegowy w KOLMED Gabinet zabiegowy w KOLMED

Korekcja powiek w Warszawie

Blefaroplastyka to jeden z zabiegów oferowanych przez położone na Mokotowie Horizon Medical Center. Procedury z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza tu lek. Krzysztof Szymański, chirurg z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Plastyka powiek górnych, dolnych lub łączona to także domena zlokalizowanego w Śródmieściu Centrum Medycznego MML. Z kolei zabiegowi korekcji chirurgicznej powiek górnych można poddać się w OT.CO Clinic (dzielnica Wawer). Placówka dołączyła do Kliniki.pl z początkiem 2019 roku. Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza tu lek. Piotr Turkowski. Konsultacji dermatologicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej udziela z kolei lek. Katarzyna Osipowicz.

Gdzie na plastykę powiek w stolicy?

Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej  Dr Jerzy M. Chęciński Sala operacyjna w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

Plastyce powiek w Warszawie można poddać się np. w położonej na Bielanach Klinice dr A. Sankowskiego. Warto wiedzieć, że dr n. med. Andrzej Sankowski jest jednym z najbardziej znanych polskich chirurgów plastycznych. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie zawodowe jako lekarz i ponad 30-letnie jako chirurg plastyk. Jest on nie tylko członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, ale także jednym z jego założycieli.

Inne popularne kliniki w Warszawie, w których można poddać się blefaroplastyce, to m.in.:

  • Retina Szpital Okulistyczny (Bemowo)
  • Klinika Krajewski (Śródmieście)
  • Klinika Medyczna Wilmed (Wilanów)
  • Krajmed Centrum Medyczne (Służew)
  • Uni Klinik (Bielany)

Chirurgia plastyczna powiek w Warszawie. Cennik

Aby wykonać plastykę powiek na NFZ w Warszawie, muszą zaistnieć ku temu wskazania uzasadniające taką potrzebę. Zalicza się do nich m.in. zaburzenia widzenia spowodowane zbyt niskim położeniem powiek oraz nawracające zapalenie spojówek. Jeśli opadające powieki są tylko defektem estetycznym, NFZ nie sfinansuje takiego zabiegu.

Plastyka powiek górnych lub dolnych w Warszawie to koszt rzędu 4000-5000 zł za obie powieki. Z kolei za plastykę powiek górnych i dolnych trzeba będzie zapłacić od 8000 do nawet 11 tys. zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek