Operacja plastyczna powiek Częstochowa

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Ryszard Suliga

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Suliga

9,4 / 10

Operacje plastyczne powiek Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Częstochowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za operacja opadających powiek natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 4500 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 3000 zł
  do 3500 zł

 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 3500 zł
  do 4500 zł

 • Operacja opadających powiek
  Częstochowa, Meliorantów 3

  od 2000 zł
  do 3000 zł

 • Plastyka laserowa powiek górnych
  Częstochowa, Krynicka 1/3

  3000 zł

 • Plastyka laserowa powiek dolnych
  Częstochowa, Krynicka 1/3

  3000 zł

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Operacje plastyczne powiek polecane są osobom, które zmagają się problemem opadających powiek oraz tzw. workami pod oczami. Plastyka powiek (blefaroplastyka) polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z tej okolicy. Warunkiem koniecznym kwalifikacji do zabiegu jest dobry ogólny stan zdrowia i prawidłowe wyniki badań podstawowych. Procedura przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym lub dożylnym. W przypadku zastosowania znieczulenia miejscowego pacjent może opuścić klinikę już parę godzin po zabiegu. Po operacji występować mogą niewielkie dolegliwości bólowe, a standardowy czas powrotu do aktywności zawodowej wynosi około 10 dni.

Plastyka chirurgiczna powiek w Częstochowie – gdzie można udać się na zabieg

W swojej ofercie blefaroplastykę ma lek. med. Ryszard Suliga, specjalista chirurg ogólny. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Ukończył m.in. kurs chirurgii plastycznej w Villa Bella Clinic w Salò (we Włoszech). Przeprowadza także inne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej twarzy, w tym plastykę powiek dolnych, górnych oraz procedury łączone (plastyka powiek dolnych i górnych). Wykonuje również m.in. operacje plastyczne nosa (poprawa wyglądu i funkcji) oraz plastykę odstających małżowin usznych. 

W Częstochowie operacje plastyczne powiek przeprowadza także dr n. med. Marcin Bieńkowski, specjalista chirurgii ogólnej. Doświadczenie zdobywał na Oddziale Chirurgicznym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. dr E. Warmińskiego w Bydgoszczy. Umiejętności doskonalił m.in. w największej klinice chirurgii plastycznej w Europie w Akademiklinikien (klinika profesora Per Heden'a w Sztokholmie). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Wykonuje plastykę chirurgiczną powiek górnych, powiek dolnych oraz jednoczasową operację powiek dolnych i górnych.

Na operacyjną poprawę wyglądu powiek udać się można do Prywatnego Szpitala Chirurgii Plastycznej Dr Olender w Żarkach Letnisku, która znajduje się 33 kilometry od Częstochowy. W klinice wykonywane są operacje plastyczne powiek dolnych, górnych i powiek dolnych i górnych jednocześnie. Oferta placówki z zakresu procedur z zakresu chirurgii plastycznej obejmuje również lifting twarzy, korekcję odstających małżowin usznych oraz plastykę nosa (np. korekcja nosa w części kostnej i chrzęstnej, korekcja nosa wraz z korekcją skrzydeł nosa z cięć zewnętrznych i wtórna korekcja nosa).

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…