Operacja plastyczna powiek Szczecin

Twoim problemem jest opadająca powieka? Możesz usunąć ją podczas zabiegu, jakim jest blefaroplastyka! Poniżej znajdziesz listę 3 szczecińskich klinik, które mają go w swojej ofercie. Zapoznaj się z nimi i porównaj ceny zabiegów, by wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Nie zwlekaj i jeszcze dziś zapisz się na wizytę do lekarza specjalisty!

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (61 km od centrum Szczecina)

Centrum Medyczne Meritum

Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28(61 km od Szczecina)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  84 opinii

Spodziewałam się bólu i łez, a tu miłe zaskoczenie - prosty, szybki, bezinwazyjny zabieg. Polecam! ~ Elżbieta (Operacje powiek, lek. Michał Piotrowiak)

  • Plastyka powiek górnych 4000 zł
  • Plastyka powiek dolnych od 6000 zł
  • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych od 10000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego i chirurga ogólnego.

lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Medimel

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. Michał Piotrowiak

chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Meritum

ocena 4,4 / 5  (22 opinii)

Operacje plastyczne powiek Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Szczecinie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 800 zł za plastyka laserowa powiek dolnych natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 11500 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Korekcja powiek jest zabiegiem z zakresu chirurgii plastycznej, podczas którego chirurg usuwa nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej, umiejscowiony na powiekach górnych lub dolnych. Najczęściej jest on wykonywany w przypadku opadania górnej powieki lub obecności tzw. worków pod oczami, które są zbędnym fałdem rozciągniętej skóry.

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

Korekcja powiek w Szczecinie

W klinice Beauty Group (dzielnica Arkońskie-Niemierzyn) pacjenci mogą skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. W placówce można poddać się m.in. plastyce powiek górnych z podniesieniem brwi, korekcji powiek dolnych z liftem środkowym twarzy oraz korekcji powiek dolnych i górnych w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. 

W skład kadry medycznej kliniki wchodzą m.in.:  

  • dr n. med. Fabian Urban, chirurg plastyczny,
  • lek. Piotr Drozdowski, chirurg plastyczny i lekarz medycyny estetycznej,
  • lek. Magdalena Bugaj, chirurg plastyczny,
  • dr n. med. Maciej Józefowicz, chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej,
  • dr Marta Wilczyńska - Staniul, chirurg plastyczny i ogólny,
  • lek. Justyna Ligorowska-Mateńczuk, lekarz medycyny estetycznej.

Gdzie na plastykę powiek w zachodniopomorskim?

W mieszczącej się w Kamieniu Pomorskim Centrum Medycznym Meritum, operacje powiek przeprowadza lek. Michał Piotrowiak. Swoje niewątpliwe doświadczenie zawodowe zdobył w renomowanych polskich ośrodkach, m.in. w  słynnej Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Swoim pacjentom może zaproponować plastykę chirurgiczną powiek górnych i/lub dolnych, a także szereg innych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej.

W szczecińskiej dzielnicy Bezrzecze mieści się klinika Medimel, która dołączyła do naszego serwisu w drugiej połowie 2018 roku. Plastykę chirurgiczną powiek dolnych i/lub górnych przeprowadza tu lek. Katarzyna Ostrowska-Clark, chirurg ogólny i plastyczny, członkini Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy. 

Pozostałe szczecińskie placówki

Kadra w Centrum Medyczne Meritum Kadra w Centrum Medyczne Meritum

MediKlinika oferuje nie tylko blefaroplastykę, lecz także wypełnianie zmarszczek mimicznych preparatem MHA 18 na bazie kwasu hialuronowego. Zabiegi są wykonywane przez chirurga plastycznego dr n. med. Beatę Marszałek, która doświadczenie zawodowe przy tego typu operacjach zdobyła za granicą na Oddziale Chirurgii Plastycznej szpitala Ulleaval w Olso. W MediKlinice można umówić się również na konsultację do chirurga plastycznego, dr n. med. Jarosława Tribulla-Potapczuka.

Plastyka powiek w Szczecinie jest dostępna również w klinice chirurgii plastycznej AMC Art Medical Center. Operacje plastyczne wykonuje tu chirurg plastyk dr n. med. Artur Śliwiński. W klinice operuje także chirurg plastyk prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr Prowans.

W Szczecinie działa także Klinika Artplastica, w której zabiegi wykonuje chirurg plastyk dr n. med. Tomasz Dydymski. Drugim lekarzem korygującym powieki w tej placówce, jest chirurg plastyczny lek. Arkadiusz Kuna.

Plastyka powiek w Szczecinie

Niedaleko centrum Szczecina można zgłosić się do kliniki Aesthetic Med, gdzie operuje dr n. med. Andrzej Dmytrzak - chirurg plastyczny i członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W placówce wykonuje się podniesienie brwi i chirurgiczny lifting twarzy, co można połączyć z blefaroplastyką podczas jednego zabiegu. W Aesthetic Med można również usunąć poduszki tłuszczowe z okolicy oczu.

W miejscowości Dobra Szczecińska korekcję powiek wykonuje dr Maciej Pastucha, chirurg plastyczny. W 2001 roku specjalista ten otrzymał honorowy tytuł "Lekarz Przyjacielem Kobiety", nadany przez czytelniczki czasopisma Twój Styl. W klinice można podnieść opadające powieki i zlikwidować worki pod oczami. Oprócz tego, dostępne są inne usługi, takie jak liposukcja tkanki tłuszczowej podbródka, powiększenie ust techniką przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej i wypełnianie fałdów nosowo-wargowych toksyną botulinową.

Chirurgia plastyczna powiek w Szczecinie. Cennik

Chcąc poddać się korekcji powiek w województwie zachodniopomorskim, należy liczyć się z wydatkiem minimum 3500 zł. Cena ta może wzrosnąć do 9000 zł i jest uzależniona od zakresu i rodzaju zabiegu.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek