Operacja plastyczna powiek Bydgoszcz

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga plastycznego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Jarosław Markowicz

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Szpital Świętego Łukasza

9,5 / 10
dr n. med. Sylwester Dratwa

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Szpital Świętego Łukasza

9,0 / 10

Operacje plastyczne powiek Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Bydgoszczy na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za plastyka laserowa powiek górnych natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 5400 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a

  4400 zł

 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych
  Bydgoszcz, Bydgoskiego Batalionu Obrony Narodowej 10a

  5400 zł

 • Plastyka laserowa powiek górnych
  Bydgoszcz, Cieszkowskiego 5
  Cięcie laserem CO2, zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym

  3500 zł

Posiadamy również ofertę w 41 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Plastyka powiek jest zabiegiem chirurgicznym, podczas którego lekarz usuwa fałd wiotkiej skóry powiek, odsysa tkankę tłuszczową z ich okolicy, a czasem nawet koryguje mięsień okrężny oka. Pozwala to na zlikwidowanie nieestetycznego efektu opadających powiek górnych i worków pod oczami. Operację można wykonać w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Po niej należy przestrzegać zaleceń chirurga.

Chirurgiczna korekcja powiek w Bydgoszczy

Operacyjna poprawa wyglądu powiek jest możliwa w prywatnej Klinice Okulistycznej Oftalmika, posiadającej certyfikat jakości ISO 9001:2008 świadczący o spełnianiu norm z zakresu specjalistycznych świadczeń okulistycznych. Chirurg plastyczny prof. dr hab.n.med. Henryk Witmanowski, który odbył roczną praktykę zawodową w niemieckim Instytucie Chirurgii Eksperymentalnej w Kolonii, wykonuje operacje plastyczne odwiniętych powiek u osób starszych. Jego współpracownik okulistka dr Beata Danek (Sołdańska), która w 2014 roku przeszła poznańskie szkolenie z zakresu nici liftingujących - PDO, zmniejsza worki pod oczami i wygładza kurze łapki nićmi wchłanialnymi First Lift.

Centrum medyczne LASER-MED oferuje chirurgiczną korektę powiek górnych, podczas której chirurg usuwa tzw. przepukliny tłuszczowe. Placówka pojawiła się  w cyklu artykułów na temat chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej w czasopiśmie Express Bydgoski. Lekarze z LASER-MED przeprowadzają lifting powiek metodą fali radiowej, tzw. FaceLab. Oprócz tego można tu usunąć z powiek kępki żółte (żółtaki).

Plastyka powiek w Bydgoszczy jest w ofercie Kliniki Chirurgii i Medycyny Estetycznej Noviline. Chirurg dr Magdalena Nowicka przy operacjach powiek wykonuje dodatkowo rekonstrukcję przegrody oczodołowej. Gdy głównym problemem są worki pod oczami, zabieg można zastąpić drenażem limfatycznym z okolic powieki dolnej, do którego używa się urządzenia JetPee-3, tzw, Aquaabrazja. Chirurdzy z Noviline operują też odstające uszy lub wykonują chirurgiczną rekonstrukcję płatka ucha.

Chirurg plastyczny dr n. med. Sylwester Dratwa, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, przeprowadza blepharoplastykę powiek górnych i dolnych podczas jednego zabiegu. Lekarz pracuje w Centrum Medycznym Gizińscy, gdzie pacjenci mogą poddać się operacyjnej korekcie grzbietu lub czubka nosa. Z zakresu chirurgii plastycznej popularnym zabiegiem jest lipofiling, podczas którego lekarz ostrzykuje tłuszczem własnym pacjenta obszar pod powiekami dolnymi, aby zlikwidować cienie pod oczami lub wygładzić zmarszczki wokół oczu.

W Klinice Medycyny Estetycznej Esteticmed pracuje chirurg plastyczny dr n. med. Marcin Bieńkowski, który ukończył szkolenie z technik zaawansowanych preparatem Sculptra. Lekarz koryguje operacyjnie opadające powieki poprzez wcięcie fałdu zwiotczałej skóry. W Esteticmed dostępne jest urządzenie Ulthera, pobudzające skórę twarzy do produkcji kolagenu odpowiedzialnego za jej jędrność. Jednorazowym zabiegiem można osiągnąć efekt liftingu powiek górnych i brwi.

Operacja plastyczna powiek znajduje się w ofercie Centrum Medycznego Bieńkowski, które zajęło jedno z pierwszych miejsc w rankingu Newsweek Polska w kategorii prywatne kliniki chirurgii plastycznej. Chirurg plastyczny i rekonstrukcyjny dr Wiesław Bieńkowski, posiadający wyróżnienie w kategorii "Menadżer roku 2005 w Ochronie Zdrowia NZOZ", przeprowadza zabieg Endotine czyli lifting czoła metodą endoskopową. W placówce można poprawić kształt twarzy podczas liposukcji podbródka.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…