Operacja plastyczna powiek Łódź

Blefaroplastyka to zabieg popularny wśród osób, które mają problemy z opadającą powieką. Jesteś jedną z nich? Zapoznaj się z poniższą listą 7 klinik w Łodzi, w których można poddać się plastyce powiek. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę kwalifikującą do procedury w wybranej przez Ciebie placówce.

Este l'arte

Łódź, ul. Aleksandrowska 167
9,0 / 10  •  Znakomita  •  36 opinii

Nie mogę się wypowiedzieć w tym momencie ... efekt będzie widoczny zapewne po kilku miesiacach ~ Marek Krawczyk (Plastyka powiek górnych, dr hab. n. med. Jan Rykała)

 • Plastyka powiek górnych 4300 zł
 • Plastyka powiek dolnych 4800 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych z usunięciem przepuklin... 3800 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin... 4300 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Ryszard Bratoś Chirurgia Plastyczna

Łódź, ul. 3-go Maja 46
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  71 opinii

Zabieg przebiegł bezproblemowo, w bardzo dobrym kontakcie z lekarzem zarówno przed jak i po. Nie ma powikłań ani bólu, powieki są symetryczne i goją się szybko. Na efekt końcowy trzeba jeszcze troszkę poczekać ale przewiduję, że będzie pięknie. ~ Gosia B. (Plastyka powiek, dr n. med. Ryszard Bratoś)

 • Plastyka powiek górnych 5000 zł
 • Plastyka powiek dolnych 7000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej bezpłatnie

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Medical Margaret Spa, Pulsmed

ocena 5,0 / 5  (10 opinii)
lek. Maciej Brocki

lekarz medycyny estetycznej, okulista

w Medical Margaret Spa

ocena 4,8 / 5  (10 opinii)
dr hab. n. med. Jan Rykała

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Este l'arte

ocena 4,5 / 5  (30 opinii)
dr hab. n. med. Jarosław Janik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Pulsmed

lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w SILVER Clinic

Operacje plastyczne powiek Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Łodzi na podstawie cenników z 7 placówek. Najniższa cena to 2800 zł za plastyka chirurgiczna powiek górnych natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 8000 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Łodzi - gdzie najlepiej?

Operacja powiek jest przede wszystkim zabiegiem o charakterze estetycznym, rzadziej leczniczym, który zawsze wymaga specjalistycznych konsultacji z uwagi na możliwość występowania medycznych przeciwwskazań. Sam zabieg jest metodą radykalną, wskazaną w przypadkach zaawansowanego procesu starzenia w postaci zwiotczałej skóry dolnych i górnych powiek, podczas gdy wczesne efekty starzenia można skutecznie korygować za pośrednictwem technik medycyny estetycznej, korzystając m.in. z kwasu hialuronowego, botoksu lub własnego tłuszczu.

Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa Gabinet zabiegowy w Medical Margaret Spa

Korekcja powiek w Łodzi

Operacja plastyczna powiek to jeden z zabiegów dostępnych w położonej na Bałutach Klinice Chirurgii Plastycznej Este l’arte. Zabiegi przeprowadza tu doświadczony chirurg ogólny i plastyczny, jakim jest dr hab. n. med. Jan Rykała. Swoim pacjentom może on zaproponować zarówno plastykę powiek górnych lub/i dolnych, jak również plastykę chirurgiczną powiek z usunięciem przepuklin tłuszczowych. W gronie łódzkich specjalistów, którzy usuwają problem, jakim jest opadająca powieka, znajduje się także dr n. med. Ryszard Bratoś. Pacjentów przyjmuje on w swoim gabinecie znajdującym się na Polesiu.

Gdzie na plastykę powiek w centrum Polski?

Plastyka powiek górnych i dolnych znajduje się na liście zabiegów, jakie świadczy zlokalizowany w Śródmieściu Szpital Prywatny Pulsmed. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, w trybie jednego dnia, a pełna rekonwalescencja trwa około miesiąca. W zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej specjalizuje się tutaj dr n. med. Paweł Pisera, specjalista chirurgii plastycznej, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Inne popularne łódzkie placówki, w których można poddać się korekcji powiek, to:

 • Medical Margaret SPA (Górna)
 • Centrum Medyczne Med-Gastr (Bałuty)
 • SILVER Clinic (Śródmieście)
 • Senses Clinic (Widzew)

Pozostałe łódzkie placówki

Gabinet zabiegowy w Este l'arte Gabinet zabiegowy w Este l'arte

Zlokalizowany na ul. Piotrkowskiej Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete operacje powiek przeprowadza nie tylko z przyczyn estetycznych, wykonując plastykę powiek dolnych i górnych, ale także leczniczo, usuwając ptozę prawdziwą, czyli opadnięcie powiek górnych. Gabinet prowadzi dr n. med. Małgorzata Kot, specjalistka chirurgii plastycznej, członkini m. in. Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS).

Plastykę powiek górnych i dolnych posiadają w swojej ofercie również Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Dermed, gdzie dzięki usunięciu nadmiaru wiotkiej skóry i redukcji przepuklin tłuszczowych, powieki stają się gładkie i odmłodzone. Jak informują specjaliści, operacja pozostawia po sobie blizny, które w obrębie powiek górnych ukryte są w załamku górnym, natomiast na powiekach dolnych znajdują się tuż za brzegiem rzęsowym. Zabiegi wykonuje dr n. med. Dorota Żukowska, chirurg plastyczny.

Plastykę powiek polegającą na operacyjnym usunięciu nadmiaru skóry powiek dolnych i górnych świadczy Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny, a oferta przewiduje korekcję podwinięcia powieki – zawinięcie brzegu powieki do worka spojówkowego oraz korekcję wywinięcia powieki – wynicowanie na zewnątrz wewnętrznej krawędzi powieki pokrytej spojówką. Tego rodzaju procedury przeprowadza tu m.in. dr n. med. Elżbieta Wiszniowska-Gauer. Szpital realizuje ofertę zarówno komercyjnie, jak i w ramach NFZ.

Chirurgia plastyczna powiek w Łodzi. Cennik

Ceny plastyki powiek w Łodzi nie są mocno zróżnicowane - zaczynają się od 2800 zł, a kończą na 4000 zł. Warto pamiętać, że do wydatku związanego z zabiegiem należy doliczyć koszt wizyty kwalifikującej do procedury.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek