Operacja plastyczna powiek Łódź

Blefaroplastyka to zabieg popularny wśród osób, które mają problemy z opadającą powieką. Jesteś jedną z nich? Zapoznaj się z poniższą listą 6 klinik w Łodzi, w których można poddać się plastyce powiek. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę kwalifikującą do procedury w wybranej przez Ciebie placówce.

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • licówki metodą Flow Injection
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Szpital Pulsmed

9,6 / 10
lek. Grzegorz Fiedeń

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Serhii Tsomakh

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

Operacje plastyczne powiek Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Łodzi na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za plastyka chirurgiczna powiek górnych natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 10000 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych z przeszczepem tkanki tłuszczowej).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Łodzi - gdzie najlepiej?

Operacja powiek jest przede wszystkim zabiegiem o charakterze estetycznym, rzadziej leczniczym, który zawsze wymaga specjalistycznych konsultacji z uwagi na możliwość występowania medycznych przeciwwskazań. Sam zabieg jest metodą radykalną, wskazaną w przypadkach zaawansowanego procesu starzenia w postaci zwiotczałej skóry dolnych i górnych powiek, podczas gdy wczesne efekty starzenia można skutecznie korygować za pośrednictwem technik medycyny estetycznej, korzystając m.in. z kwasu hialuronowego, botoksu lub własnego tłuszczu.

Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic Gabinet zabiegowy w Velvet Clinic

Korekcja powiek w Łodzi

Operacja plastyczna powiek to jeden z zabiegów dostępnych w położonej na Bałutach Klinice Chirurgii Plastycznej Este l’arte. Zabiegi przeprowadza tu doświadczony chirurg ogólny i plastyczny, jakim jest dr hab. n. med. Jan Rykała. Swoim pacjentom może on zaproponować zarówno plastykę powiek górnych lub/i dolnych, jak również plastykę chirurgiczną powiek z usunięciem przepuklin tłuszczowych. W gronie łódzkich specjalistów, którzy usuwają problem, jakim jest opadająca powieka, znajduje się także dr n. med. Ryszard Bratoś. Pacjentów przyjmuje on w swoim gabinecie znajdującym się na Polesiu.

Gdzie na plastykę powiek w centrum Polski?

Plastyka powiek górnych i dolnych znajduje się na liście zabiegów, jakie świadczy zlokalizowany w Śródmieściu Szpital Prywatny Pulsmed. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, w trybie jednego dnia, a pełna rekonwalescencja trwa około miesiąca. W zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej specjalizuje się tutaj dr n. med. Paweł Pisera, specjalista chirurgii plastycznej, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Inne popularne łódzkie placówki, w których można poddać się korekcji powiek, to:

  • Medical Margaret SPA (Górna)
  • Centrum Medyczne Med-Gastr (Bałuty)
  • SILVER Clinic (Śródmieście)
  • Senses Clinic (Widzew)

Pozostałe łódzkie placówki

Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki Gabinet zabiegowy w Beauty Centrum Estetyki

Zlokalizowany na ul. Piotrkowskiej Gabinet Medycyny Estetycznej Nefretete operacje powiek przeprowadza nie tylko z przyczyn estetycznych, wykonując plastykę powiek dolnych i górnych, ale także leczniczo, usuwając ptozę prawdziwą, czyli opadnięcie powiek górnych. Gabinet prowadzi dr n. med. Małgorzata Kot, specjalistka chirurgii plastycznej, członkini m. in. Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS).

Plastykę powiek górnych i dolnych posiadają w swojej ofercie również Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Dermed, gdzie dzięki usunięciu nadmiaru wiotkiej skóry i redukcji przepuklin tłuszczowych, powieki stają się gładkie i odmłodzone. Jak informują specjaliści, operacja pozostawia po sobie blizny, które w obrębie powiek górnych ukryte są w załamku górnym, natomiast na powiekach dolnych znajdują się tuż za brzegiem rzęsowym. Zabiegi wykonuje dr n. med. Dorota Żukowska, chirurg plastyczny.

Plastykę powiek polegającą na operacyjnym usunięciu nadmiaru skóry powiek dolnych i górnych świadczy Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny, a oferta przewiduje korekcję podwinięcia powieki – zawinięcie brzegu powieki do worka spojówkowego oraz korekcję wywinięcia powieki – wynicowanie na zewnątrz wewnętrznej krawędzi powieki pokrytej spojówką. Tego rodzaju procedury przeprowadza tu m.in. dr n. med. Elżbieta Wiszniowska-Gauer. Szpital realizuje ofertę zarówno komercyjnie, jak i w ramach NFZ.

Chirurgia plastyczna powiek w Łodzi. Cennik

Ceny plastyki powiek w Łodzi nie są mocno zróżnicowane - zaczynają się od 2800 zł, a kończą na 4000 zł. Warto pamiętać, że do wydatku związanego z zabiegiem należy doliczyć koszt wizyty kwalifikującej do procedury.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…