Operacja plastyczna powiek Lublin

Eyemed

Lublin, ul. Chodźki 13
9,1 / 10  •  Znakomita  •  63 opinii
  • Plastyka powiek od 1600 zł
  • Plastyka chirurgiczna powiek górnych z usunięciem przepuklin... od 1600 zł
  • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin... od 1800 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Inne placówki w pobliżu Lublina

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Lublinie

W Lublinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

dr n. med. Justyna Kłos-Rola

okulista

w OCHO - Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego

8,0 / 10

Operacje plastyczne powiek Lublin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Lublinie na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 1200 zł za operacje niedomykalności powieki górnej natomiast najwyższa cena w Lublinie wynosi do 5500 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Lublinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w Lublin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Lublinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Lublinie - gdzie najlepiej?

Opadające powieki górne i zmarszczki powiek dolnych postarzają wygląd twarzy i są jedną z pierwszych i najbardziej widocznych oznak mijającego czasu. Chirurgia plastyczna powiek pozwala na zniwelowanie tych symptomów. Z górnej powieki wycina się nadmiar skóry, a blizna chowana jest w naturalnej zmarszczce oka. Z reguły nieco trudniejsza jest plastyka powieki dolnej, która polega na usunięciu nadmiaru skóry i tłuszczu, a bliznę chowa się na linii rzęs. Przez pierwsze 7 – 10 dni na twarzy może utrzymywać się obrzęk, po tym okresie zazwyczaj można wrócić do pracy. W przeciągu pierwszych kilku dni zaleca się noszenie okularów przeciwsłonecznych, które ochronią oczy przed działaniem słońca i wiatru. Na początku paniom nie wolno też nakładać makijażu.

Korekcja powiek w Lublinie

Blepharoplastykę, czyli operację plastyczną powiek, można przeprowadzić w Ośrodku Chirurgii Plastycznej dr Macieja Kuczyńskiego. Założyciel kliniki jest specjalistą chirurgii plastycznej i ogólnej oraz wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywał najpierw na Uniwrsytecie Medycznym w Lublinie, a następnie na stażach i na kontraktach w całej Europie: w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Szpitala Rigshospitalet w Danii, w Klinice Plastycznej w Malmo w Szwecji czy w Clinique Blommet w Paryżu. Znajomość najnowszych trendów chirurgii plastycznej zawdzięcza kursom, w których bierze udział, by wymienić chociaż Facial Rejunevation 2010 Aesthetic Surgery Symposium, które odbyło się w Nowym Jorku czy Controversies Art & Technology in Facial Aesthetic Surgery III w Belgii.

Pracuje tutaj także dr hab. n. med. Jerzy Jankau, również chirurg ogólny i plastyczny, który pracował między innymi w Facial Institute w Toronto w Kandzie czy w Department of Plastic and Reconstructive Surgery w the Cleveland Clinic Foundation w Cleveland, USA. Doktor jest członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Kolejnym specjalistą poprawiającym skalpelem wygląd twarzy pacjentów jest dr Ryszard Nawrocki, chirurg plastyczny specjalizujący się w zabiegach z zakresu chirurgii czaszkowo twarzowej. Brał udział w Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Estetycznej w Polanicy Zdroju i X Zjeździe Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, którego jest członkiem. Doktor współpracuje z różnymi klinikami, w tym z Centrum Medycznym Medicos w Lublinie. Poza umową z NFZ przeprowadzane są tutaj zabiegi nie tylko korekcji powiek, ale także nosa czy uszu.

Korekcji powiek górnych i dolnych można poddać się także w ArsMedice, gabinecie, który swoje funkcjonowanie rozpoczął w 2003r. Funkcję głównego lekarza pełni tutaj dr n. med. Paweł Bury, wychowanek Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, chirurg ogólny. Swoje kwalifikacje podnosił między innymi w trakcie konferencji medycznej w EndoSurgery Institute w Cincinnati, USA, podczas kursu Laparoskopowa Chirurgia Kolorektalna czy Metody leczenia objawów starzenia skóry twarzy, który ukończył na poziomie podstawowym i zaawansowanym. 

 

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…