Operacja plastyczna powiek Poznań

Chcesz poddać się korekcji powiek w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z poniższą listą 4 klinik, które posiadają w swojej ofercie blefaroplastykę. Obejrzyj profile lekarzy i porównaj ceny zabiegów, by wybrać klinikę, która będzie najbardziej Ci odpowiadać. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę u lekarza specjalisty!

MedKorekta

Poznań, ul. Źródlana 31
7,3 / 10  •  Dobra  •  62 opinii

Bolesne znieczulenie miejscowe, krwiaki ok. 1 tygodnia, są widoczne efekty w przeciwieństwie do plazmy. ~ Frencel (Plastyka powiek górnych, lek. Wiesława Ratajczak)

 • Plastyka powiek górnych od 3600 zł
 • Plastyka powiek dolnych od 5000 zł
 • Operacja opadających powiekzadzwoń
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnychzadzwoń
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł
Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

 • operacja plastyczna powiek,
 • licówki metodą Flow Injection
 • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10
lek. Rafał Prager

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w PROESTETICA Klinika dr Prager

Operacje plastyczne powiek Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Poznaniu na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 3000 zł za plastyka laserowa powiek górnych i dolnych natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 7000 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 53 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Podczas korekcji powiek chirurg plastyk usuwa fragment zwiotczałej skóry i tkanki tłuszczowej, wykonując cięcia w miejscach, gdzie powieki naturalnie się załamują - dzięki temu blizny po operacji pozostają niewidoczne. Po zabiegu zaleca się kilkudniowe stosowanie zimnych okładów na okolicę oczu, aby zminimalizować dolegliwości związane z obrzękami. Powrót do formy następuje zwykle po kilku dniach, choć należy pamiętać, aby przez pierwsze tygodnie unikać nadmiernej ekspozycji na światło słoneczne.

Gabinet zabiegowy w PROESTETICA Klinika dr Prager Gabinet zabiegowy w PROESTETICA Klinika dr Prager

Korekcja powiek w Poznaniu

W znajdującej się w dzielnicy Jeżyce Klinice Chirurgii Plastycznej MedKorekta, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza dr Wiesława Ratajczak, chirurg ogólny i plastyczny, członkini Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Może ona zaproponować swoim pacjentom:

 • plastykę chirurgiczną powiek górnych i/lub dolnych
 • plastykę chirurgiczną powiek górnych i/lub dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
 • operację opadających powiek

Korekcja powiek to zabieg znajdujący się także w ofercie Gabinetów Lekarskich Grochowska 9 (dzielnica Grunwald). W placówce operację tą przeprowadza lek. Joanna Kurmanow, chirurg plastyczny.

Gdzie na plastykę powiek w stolicy Wielkopolski?

Kadra w PROESTETICA Klinika dr Prager Kadra w PROESTETICA Klinika dr Prager

Centrum Medyczne Gajowa, położone niedaleko poznańskiego ZOO, proponuje pacjentom powiększanie ust implantami PermaLip i poprawę ich konturu kwasem hialuronowym. Klinika dwukrotnie udzielała się w gazecie "Głos Wielkopolski", ujawniając tajniki operacji o charakterze odmładzającym. Chirurg plastyczny, prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski, który tu pracuje, uczestniczył w czeskim szkoleniu omawiającym efekty przeszczepu tkanki tłuszczowej. Jego współpracownikiem jest dr Mikołaj Kubasik, chirurg plastyk leczący operacyjnie entropię i ektropię powiek (wywijające się powieki).

Przy ul. Ziębickiej mieści się Skupin Klinika, w której można wymodelować kształt brody implantem, co wykonuje się często przy okazji plastyki nosa. Placówka korzysta z wyrobów firmy PAD Technologies, która jest dystrybutorem urządzenia Airgent II New Generation, służącego do kinetycznego odmładzania skóry twarzy. Chirurgiczna korekcja powiek jest tu wykonywana przez chirurga plastycznego lek. Piotra Skupina. Jego współpracownikiem jest dr n. med. Małgorzata Kuźlan, chirurg plastyczny. 

Korekcję powiek można wykonać również u chirurga plastyka dr n. med. Wojciecha Chiciaka. Pacjentów przyjmuje on w gabinecie Chirurgica Plastica.

Chirurgia plastyczna powiek w Poznaniu. Cennik

Ceny za plastykę powiek w Poznaniu zaczynają się od 2500 zł i kończą na 8000 zł. Ostateczny wydatek zależy m.in. od tego, których powiek będzie dotyczył zabieg.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…