Operacja plastyczna powiek Gdańsk

Chcesz poddać się plastyce powiek, by poprawić kontur oka i podkreślić jego kształt? Mamy dla Ciebie listę 5 klinik z Gdańska i okolic, które posiadają w swojej ofercie blefaroplastykę. Zapoznaj się z profilami lekarzy i porównaj ceny zabiegów, aby wybrać najdogodniejszy dla siebie wariant. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę u specjalisty.

Piękno i Medycyna Dr Pernak

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 549
4,6 / 5  (50 opinii)  rozwiń

Począwszy od tego że Klinika jest bardzo ładna, czysta i miło się tam wchodzi do tego że obsługa jest bardzo miła i sympatyczna. Pan doktor rzeczowy, odpowiedział na wszystkie nasze pytania przed zabiegiem. Doktor który robił przeszczep bardzo sympatyczny i fachowy. ~ Andrzej

  • Plastyka powiek górnych 3500 zł
  • Plastyka powiek dolnych 4000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej bezpłatnie

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Mikołaj Pernak

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Piękno i Medycyna Dr Pernak

ocena 4,5 / 5  (23 opinii)

Operacje plastyczne powiek Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Gdańsku na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za plastyka laserowa powiek górnych i dolnych natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 9450 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Plastyka powiek to zabieg, który pozwala odzyskać młodzieńczy wygląd okolic oczu. W zależności od potrzeby pacjenta przeprowadza się operację powieki górnej lub dolnej. Pierwszy wariant stosowany jest, gdy powieka opada lub wystaje poza linię rzęs. Drugi wykonuje się w celu wyeliminowania poduszeczek tłuszczowych lub obwisłego mięśnia pod okiem.

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Korekcja powiek w Gdańsku

Na plastykę powiek można udać się do Centrum Zdrowia Swissmed (dzielnica Piecki-Migowo), gdzie przeprowadzane są nie tylko korekcje powiek górnych i dolnych, ale także operacje korekcyjne nosa, plastyka odstających uszu, odsysanie tkanki tłuszczowej podbródka czy lifting twarzy. Pacjentami zajmuje się dr hab. n. med. Jerzy Jankau, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Inną gdańską placówką, która może zaoferować swoim pacjentom korekcję powiek, jest Piękno i Medycyna Dr Pernak (dzielnica Oliwa). Ośrodek ten dołączył do Kliniki.pl zimą 2018 roku. 

Gdzie na plastykę powiek w Sopocie?

Kliniki chirurgii plastycznej, w których można poddać się korekcji powiek, znajdują się także w Sopocie. Jedną z takich placówek jest Centrum Zdrowia i Urody ORCHID, gdzie operacje plastyczne przeprowadza lek. Piotr Ziajka. Specjalista ten może zaproponować swoim pacjentom m.in. plastykę chirurgiczną powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych.

Inne trójmiejskie kliniki plastyczne, to:

  • Clinica Sopot
  • Derm-Al (Sopot)
  • Derm-Estetyka (Gdynia)

Pozostałe trójmiejskie placówki

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Gdański szpital Lux-Med oferuje m.in. przeprowadzenie operacji plastycznych powiek dolnych i górnych w czasie jednego zabiegu, jak również oddzielną korektę powiek górnych lub dolnych. Ponadto można poddać się tutaj także korekcie uszu czy nosa. Na takie i inne zabiegi zaprasza dr hab. n. med. Alicja Renkielska, specjalista chirurgii plastycznej o bogatym doświadczeniu zawodowym.

Pacjent chcący poddać się blefaroplastyce może udać się także do Kliniki Zdrowia i Piękna H&B Med. Można tutaj podnieść opadające powieki górne oraz zlikwidować worki pod oczami. Lekarz skoryguje tu także odstające uszy i usunie chirurgicznie zmiany skórne. Specjalistą tym jest dr Hanna Olszewska.

Sopocka Fabryka Urody mieszcząca się w Sopocie proponuje swoim pacjentom różne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Należy do nich m.in. operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych i dolnych. Operacje przeprowadza tutaj dr n. med. Janusz Zdzitowiecki, chirurg ogólny i plastyczny, a także anestezjolog, który swoje doświadczenie zdobywał w polskich i zagranicznych szpitalach.

Blefaroplastyka w Trójmieście

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne posiada Klinikę Chirurgii Plastycznej, w której z estetycznych zabiegów chirurgicznych przeprowadzane są m.in. zabiegi korekcyjne powieki górnej i dolnej. Ponadto lekarze wykonują tutaj operacje naprawcze i korekcyjne blizn, zniekształceń i ubytków powłok ciała po urazach oraz po oparzeniach i zabiegach onkologicznych. Do kadry lekarskiej należy dr n. med. Marek Muraszko-Kuźma, chirurg ogólny i plastyczny.

Do Prywatnej Kliniki Perfect Medica można także udać się w celu skorygowania wyglądu powieki górnej i dolnej. Można tutaj poprawić także wygląd nosa, poddać się plastyce uszu czy powiększyć usta i wypełnić zmarszczki twarzy. Na konsultacjach i zabiegach pacjentka spotka się tutaj z dr. n. med. Jackiem Grudzińskim, specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej.

Chirurgia plastyczna powiek w Gdańsku. Cennik

Za plastykę powiek górnych w Gdańsku zapłacimy minimum 3500 zł. Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych w znieczuleniu ogólnym to już koszt rzędu 7000-8000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek