Operacja plastyczna powiek Gdańsk

Chcesz poddać się plastyce powiek, by poprawić kontur oka i podkreślić jego kształt? Mamy dla Ciebie listę 5 klinik z Gdańska i okolic, które posiadają w swojej ofercie blefaroplastykę. Zapoznaj się z profilami lekarzy i porównaj ceny zabiegów, aby wybrać najdogodniejszy dla siebie wariant. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę u specjalisty.

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 549

Piękno i Medycyna Dr Pernak

4,5 / 5  (36 opinii)  rozwiń

Począwszy od tego że Klinika jest bardzo ładna, czysta i miło się tam wchodzi do tego że obsługa jest bardzo miła i sympatyczna. Pan doktor rzeczowy, odpowiedział na wszystkie nasze pytania przed zabiegiem. Doktor który robił przeszczep bardzo sympatyczny i fachowy. ~ Andrzej

  • Plastyka powiek górnych 3500 zł
  • Plastyka powiek dolnych 4000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  bezpłatnie

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Mikołaj Pernak

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Piękno i Medycyna Dr Pernak

ocena 4,5 / 5  (23 opinii)

Operacje plastyczne powiek Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Gdańsku na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za plastyka laserowa powiek górnych i dolnych natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 9450 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych
Gdańsk, Wileńska 44

od 9450 zł do 9450 zł

Plastyka chirurgiczna powiek górnych
Gdańsk, Grunwaldzka 549

3500 zł

Gdańsk, Wileńska 44

od 4750 zł do 4750 zł

Sopot, Armii Krajowej 116/5

3500 zł

Kowale, Andromedy 3

2000 zł

Plastyka chirurgiczna powiek dolnych
Gdańsk, Grunwaldzka 549

4000 zł

Gdańsk, Wileńska 44

od 6300 zł do 6300 zł

Sopot, Armii Krajowej 116/5

3800 zł

Kowale, Andromedy 3

2000 zł

Plastyka laserowa powiek górnych
Kowale, Andromedy 3

2000 zł

Plastyka laserowa powiek górnych i dolnych
Gdańsk, Rajska 10

2000 zł

Posiadamy również ofertę w 40 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Plastyka powiek to zabieg, który pozwala odzyskać młodzieńczy wygląd okolic oczu. W zależności od potrzeby pacjenta przeprowadza się operację powieki górnej lub dolnej. Pierwszy wariant stosowany jest, gdy powieka opada lub wystaje poza linię rzęs. Drugi wykonuje się w celu wyeliminowania poduszeczek tłuszczowych lub obwisłego mięśnia pod okiem.

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Korekcja powiek w Gdańsku

Na plastykę powiek można udać się do Centrum Zdrowia Swissmed (dzielnica Piecki-Migowo), gdzie przeprowadzane są nie tylko korekcje powiek górnych i dolnych, ale także operacje korekcyjne nosa, plastyka odstających uszu, odsysanie tkanki tłuszczowej podbródka czy lifting twarzy. Pacjentami zajmuje się dr hab. n. med. Jerzy Jankau, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Inną gdańską placówką, która może zaoferować swoim pacjentom korekcję powiek, jest Piękno i Medycyna Dr Pernak (dzielnica Oliwa). Ośrodek ten dołączył do Kliniki.pl zimą 2018 roku. 

Gdzie na plastykę powiek w Sopocie?

Kliniki chirurgii plastycznej, w których można poddać się korekcji powiek, znajdują się także w Sopocie. Jedną z takich placówek jest Centrum Zdrowia i Urody ORCHID, gdzie operacje plastyczne przeprowadza lek. Piotr Ziajka. Specjalista ten może zaproponować swoim pacjentom m.in. plastykę chirurgiczną powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych.

Inne trójmiejskie kliniki plastyczne, to:

  • Clinica Sopot
  • Derm-Al (Sopot)
  • Derm-Estetyka (Gdynia)

Pozostałe trójmiejskie placówki

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Gdański szpital Lux-Med oferuje m.in. przeprowadzenie operacji plastycznych powiek dolnych i górnych w czasie jednego zabiegu, jak również oddzielną korektę powiek górnych lub dolnych. Ponadto można poddać się tutaj także korekcie uszu czy nosa. Na takie i inne zabiegi zaprasza dr hab. n. med. Alicja Renkielska, specjalista chirurgii plastycznej o bogatym doświadczeniu zawodowym.

Pacjent chcący poddać się blefaroplastyce może udać się także do Kliniki Zdrowia i Piękna H&B Med. Można tutaj podnieść opadające powieki górne oraz zlikwidować worki pod oczami. Lekarz skoryguje tu także odstające uszy i usunie chirurgicznie zmiany skórne. Specjalistą tym jest dr Hanna Olszewska.

Sopocka Fabryka Urody mieszcząca się w Sopocie proponuje swoim pacjentom różne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Należy do nich m.in. operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych i dolnych. Operacje przeprowadza tutaj dr n. med. Janusz Zdzitowiecki, chirurg ogólny i plastyczny, a także anestezjolog, który swoje doświadczenie zdobywał w polskich i zagranicznych szpitalach.

Blefaroplastyka w Trójmieście

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne posiada Klinikę Chirurgii Plastycznej, w której z estetycznych zabiegów chirurgicznych przeprowadzane są m.in. zabiegi korekcyjne powieki górnej i dolnej. Ponadto lekarze wykonują tutaj operacje naprawcze i korekcyjne blizn, zniekształceń i ubytków powłok ciała po urazach oraz po oparzeniach i zabiegach onkologicznych. Do kadry lekarskiej należy dr n. med. Marek Muraszko-Kuźma, chirurg ogólny i plastyczny.

Do Prywatnej Kliniki Perfect Medica można także udać się w celu skorygowania wyglądu powieki górnej i dolnej. Można tutaj poprawić także wygląd nosa, poddać się plastyce uszu czy powiększyć usta i wypełnić zmarszczki twarzy. Na konsultacjach i zabiegach pacjentka spotka się tutaj z dr. n. med. Jackiem Grudzińskim, specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej.

Chirurgia plastyczna powiek w Gdańsku. Cennik

Za plastykę powiek górnych w Gdańsku zapłacimy minimum 3500 zł. Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych w znieczuleniu ogólnym to już koszt rzędu 7000-8000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.