Operacja plastyczna powiek Gdańsk

Chcesz poddać się plastyce powiek, by poprawić kontur oka i podkreślić jego kształt? Mamy dla Ciebie listę 6 klinik z Gdańska i okolic, które posiadają w swojej ofercie blefaroplastykę. Zapoznaj się z profilami lekarzy i porównaj ceny zabiegów, aby wybrać najdogodniejszy dla siebie wariant. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę u specjalisty.

Dr Ziajka

Sopot, ul. Jana Jerzego Haffnera 12c(11 km od Gdańska)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  66 opinii

Jest efekt. Podoba mi się ~ Anika (Plastyka powiek górnych, lek. Piotr Ziajka)

 • Plastyka powiek 8000 zł
 • Plastyka powiek górnych 4500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych 5500 zł
 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin... 8000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 6 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Piotr Ziajka

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Dr Ziajka

ocena 4,4 / 5  (36 opinii)

Operacje plastyczne powiek Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Gdańsku na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 1500 zł za operacje podwijania i odwijania powiek natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 8000 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych
  Sopot, Jana Jerzego Haffnera 12c

  5500 zł

 • Plastyka chirurgiczna powiek górnych
  Gdynia, Plac Kaszubski 1

  od 3500 zł
  do 3500 zł

  Sopot, Jana Jerzego Haffnera 12c

  4500 zł

  Gdańsk, Wileńska 44
  (dwie powieki)

  od 2900 zł
  do 2900 zł

  Sopot, Armii Krajowej 116/5

  3500 zł

  Kowale, Andromedy 3

  2000 zł

 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych
  Gdynia, Plac Kaszubski 1

  od 4000 zł
  do 4000 zł

  Gdańsk, Wileńska 44
  (dwie powieki)

  od 3900 zł
  do 3900 zł

  Sopot, Armii Krajowej 116/5

  3800 zł

  Kowale, Andromedy 3

  2000 zł

 • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych
  Sopot, Jana Jerzego Haffnera 12c

  8000 zł

 • Operacja opadających powiek
  Gdynia, Plac Kaszubski 1
  opadanie prawdziwe powieki

  2500 zł

 • Plastyka laserowa powiek górnych
  Kowale, Andromedy 3

  2000 zł

 • Plastyka laserowa powiek górnych i dolnych
  Gdańsk, Rajska 10

  2000 zł

 • Operacje podwijania i odwijania powiek
  Gdynia, Plac Kaszubski 1

  od 1500 zł
  do 1500 zł

Posiadamy również ofertę w 38 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Plastyka powiek to zabieg, który pozwala odzyskać młodzieńczy wygląd okolic oczu. W zależności od potrzeby pacjenta przeprowadza się operację powieki górnej lub dolnej. Pierwszy wariant stosowany jest, gdy powieka opada lub wystaje poza linię rzęs. Drugi wykonuje się w celu wyeliminowania poduszeczek tłuszczowych lub obwisłego mięśnia pod okiem.

Gabinet zabiegowy w Derm-Al Gabinet zabiegowy w Derm-Al

Korekcja powiek w Gdańsku

Na plastykę powiek można udać się do Centrum Zdrowia Swissmed (dzielnica Piecki-Migowo), gdzie przeprowadzane są nie tylko korekcje powiek górnych i dolnych, ale także operacje korekcyjne nosa, plastyka odstających uszu, odsysanie tkanki tłuszczowej podbródka czy lifting twarzy. Pacjentami zajmuje się dr hab. n. med. Jerzy Jankau, specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej. Inną gdańską placówką, która może zaoferować swoim pacjentom korekcję powiek, jest Piękno i Medycyna Dr Pernak (dzielnica Oliwa). Ośrodek ten dołączył do Kliniki.pl zimą 2018 roku. 

Gdzie na plastykę powiek w Sopocie?

Kliniki chirurgii plastycznej, w których można poddać się korekcji powiek, znajdują się także w Sopocie. Jedną z takich placówek jest Centrum Zdrowia i Urody ORCHID, gdzie operacje plastyczne przeprowadza lek. Piotr Ziajka. Specjalista ten może zaproponować swoim pacjentom m.in. plastykę chirurgiczną powiek dolnych z usunięciem przepuklin tłuszczowych.

Inne trójmiejskie kliniki plastyczne, to:

 • Clinica Sopot
 • Derm-Al (Sopot)
 • Derm-Estetyka (Gdynia)

Pozostałe trójmiejskie placówki

Gabinet zabiegowy w Laguna Medical Gabinet zabiegowy w Laguna Medical

Gdański szpital Lux-Med oferuje m.in. przeprowadzenie operacji plastycznych powiek dolnych i górnych w czasie jednego zabiegu, jak również oddzielną korektę powiek górnych lub dolnych. Ponadto można poddać się tutaj także korekcie uszu czy nosa. Na takie i inne zabiegi zaprasza dr hab. n. med. Alicja Renkielska, specjalista chirurgii plastycznej o bogatym doświadczeniu zawodowym.

Pacjent chcący poddać się blefaroplastyce może udać się także do Kliniki Zdrowia i Piękna H&B Med. Można tutaj podnieść opadające powieki górne oraz zlikwidować worki pod oczami. Lekarz skoryguje tu także odstające uszy i usunie chirurgicznie zmiany skórne. Specjalistą tym jest dr Hanna Olszewska.

Sopocka Fabryka Urody mieszcząca się w Sopocie proponuje swoim pacjentom różne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Należy do nich m.in. operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych i dolnych. Operacje przeprowadza tutaj dr n. med. Janusz Zdzitowiecki, chirurg ogólny i plastyczny, a także anestezjolog, który swoje doświadczenie zdobywał w polskich i zagranicznych szpitalach.

Blefaroplastyka w Trójmieście

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne posiada Klinikę Chirurgii Plastycznej, w której z estetycznych zabiegów chirurgicznych przeprowadzane są m.in. zabiegi korekcyjne powieki górnej i dolnej. Ponadto lekarze wykonują tutaj operacje naprawcze i korekcyjne blizn, zniekształceń i ubytków powłok ciała po urazach oraz po oparzeniach i zabiegach onkologicznych. Do kadry lekarskiej należy dr n. med. Marek Muraszko-Kuźma, chirurg ogólny i plastyczny.

Do Prywatnej Kliniki Perfect Medica można także udać się w celu skorygowania wyglądu powieki górnej i dolnej. Można tutaj poprawić także wygląd nosa, poddać się plastyce uszu czy powiększyć usta i wypełnić zmarszczki twarzy. Na konsultacjach i zabiegach pacjentka spotka się tutaj z dr. n. med. Jackiem Grudzińskim, specjalistą chirurgii ogólnej i plastycznej.

Chirurgia plastyczna powiek w Gdańsku. Cennik

Za plastykę powiek górnych w Gdańsku zapłacimy minimum 3500 zł. Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych w znieczuleniu ogólnym to już koszt rzędu 7000-8000 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek