Operacja plastyczna powiek Gliwice

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Gliwic

Klinika Chirurgii Mazan

Katowice, ul. Brzozowa 54 (25 km od Gliwic)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  399 opinii

Wysoka kultura, pełny profesjonalizm. Lekarz otwarty dla pacjenta, pełna informacja o zabiegu, odpowiedzi na pytania proste i zrozumiałe. ~ Barbara

  • Plastyka powiek górnych od 5500 zł
  • Plastyka powiek dolnych od 6500 zł
  • Rekonstrukcja ubytku powieki górnej od 4000 zł
  • Rekonstrukcja ubytku powieki dolnej od 5000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 200 zł

AVIMED

Katowice, ul. Gliwicka 159 (22 km od Gliwic)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  418 opinii

Zabieg w miłej atmosferze, fachowa obsługa. Wyczerpująco udzielone porady i opis zabiegu. Godne polecenia. ~ Anna (Plastyka powiek górnych, lek. Zbigniew Łucki)

  • Plastyka powiek górnych od 2500 zł
  • Plastyka powiek dolnych od 3000 zł
  • Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych od 5000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Lekarze wykonujący operacje plastyczne powiek w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 15 różnych placówkach. Usługa plastyka powiek w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Piotr Kucharzewski

okulista

w Centrum DER-MED Katowice

9,5 / 10
dr n. med. Jakub Sazanów-Lubelski

wenerolog

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

9,5 / 10
lek. Sybilla Piekarska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Centrum Okulistyczne Weiss Klinik

9,5 / 10
dr n. med. Michał Nycz

chirurg ogólny

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

9,3 / 10
lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w AVIMED

9,3 / 10
dr n. med. Łukasz Warchoł

chirurg plastyczny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum DER-MED Katowice

lek. Joanna Kowalik

chirurg plastyczny

w Skin Clinic

Operacje plastyczne powiek Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne powiek w Gliwicach na podstawie cenników z 15 placówek. Najniższa cena to 1800 zł za plastyka chirurgiczna powiek dolnych natomiast najwyższa cena w Gliwicach wynosi do 11700 zł (plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych).

Ile kosztuje operacje plastyczne powiek w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne powiek w Gliwice placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne powiek w Gliwicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 43 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne powiek w innych miastach.

Operacje plastyczne powiek w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Kadra w Skin Laser Lubelscy - Katowice Kadra w Skin Laser Lubelscy - Katowice

Nadmiar skóry na powie­kach nie tylko dodaje twarzy lat, ale w niektórych przypadkach, jak np. ptoza, może ograniczać pole widzenia. Jest to podstawowe wskazanie do zabiegu plastyki powiek górnych, który można uzupełnić korektą przepuklin tłuszczowych oraz usunięciem tzw. worków pod oczami. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym lub dożylnym krótkotrwałym. Szwy usuwane są w piątej dobie od operacji, a czas rekonwalescencji może trwać do kilku tygodni. Efekt zabiegu utrzymuje się kilkanaście lat.

Chirurgia powiek w Gliwicach – blefaroplastyka

Plastyka powiek ze szczególnym uwzględnieniem redukcji zwiotczałej skóry powiek należy do zabiegów małej chirurgii, realizowanych przez NZOZ Zdan-Med w ramach Okulistycznego Gabinetu Specjalistycznego. Pozostałe procedury chirurgiczne obejmują usuwanie zmian powiekowych, usuwanie gradówek oraz płukanie i sondowanie kanalików łzowych. W swojej ofercie placówka posiada również usługi chirurga plastycznego, który świadczy specjalistyczne konsultacje oraz procedury uzupełniające blefaroplastykę, m.in. zabiegi z zastosowaniem Botoxu oraz wypełniaczy.   

Operacyjne zabiegi okuloplastyczne są częścią świadczeń Mikrochirurgii Okulistycznej Pryzmat – ośrodka specjalizującego się w operacjach zaćmy, witrektomii oraz nowoczesnej chirurgii okulistycznej. Do szerokiej oferty, oprócz korekty kosmetycznej opadających powiek, należą również zabiegi chirurgicznego usuwania wszelkich zmian w okolicach gałki ocznej, m. in.: kępek żółtych oraz skrzydlika z przeszczepem spojówkowym. Wykonywane tu operacje plastyczne powiek uwzględniają ponadto plastykę powieki podwiniętej (entropion) oraz odwiniętej (ectropion), z korektę dużych zmian włącznie.

Plastyka powiek w terapii ptozy (opadania powiek) czy redukcji przepuklin tłuszczowych to również oferta realizowana w ramach praktyki lek. med.  Andrzeja Jureczko. Chirurg i certyfikowany lekarz medycyny estetycznej jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej obecnie Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Operacje plastyczne powiek wykonuje w znieczuleniu miejscowym, z cięcia w fałdzie skóry powieki górnej i poniżej brzegu rzęskowego powieki dolnej, z redukcją nadmiaru tłuszczu okołogałkowego. W swojej praktyce, plastykę powiek łączy z liftingiem brwi lub face liftingiem.

 

Gabinet zabiegowy w Centrum DER-MED Katowice Gabinet zabiegowy w Centrum DER-MED Katowice

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne powiek w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tychy, Kędzierzyn-Koźle, Będzin, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Lubliniec oraz Oświęcim.

Więcej na temat operacje plastyczne powiek

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…