Zabiegi nićmi liftingującymi Łódź

Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,0 / 10  •  Dobra  •  180 opinii
  • Usuwanie worków pod oczami nićmi PDO od 500 zł
  • Podniesienie brwi nićmi PDO od 700 zł
  • Lifting nosa nićmi PDO od 1000 zł
  • Usuwanie kurzych łapek nićmi PDO od 500 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 180 zł

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 11 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Joanna Kowalska-Brocka

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog, wenerolog

w Medical Margaret Spa

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Maciej Brocki

lekarz medycyny estetycznej, okulista

w Medical Margaret Spa

ocena 4,8 / 5  (10 opinii)
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz medycyny estetycznej

w Pulsmed

ocena 4,5 / 5  (56 opinii)
lek. Grażyna Kulesza - Włodarska

wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

lek. Aleksander Gruchała

lekarz medycyny estetycznej

w Sthetica

lek. Bartosz Pawlikowski

dermatolog, wenerolog

w Klinika Pawlikowski

lek. Wojciech Drzazga

lekarz

w Klinika Pawlikowski

lek. Aleksandra Frątczak

lekarz medycyny estetycznej

w Klinika Pawlikowski

dr n. med. Marcin Pełka

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

w Beauty Centrum Estetyki

lek. Marzenna Majcherczyk-Skulimowska

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Dream-Med

lek. Adam Srebrzyński

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w SILVER Clinic

Zabiegi nićmi liftingującymi Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Łodzi na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 80 zł za lifting nosa nićmi PDO natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 2500 zł (usuwanie chomików nićmi Aptos).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Łodzi - gdzie najlepiej?

Osoby które chciałyby przywrócić swojej skórze młody wygląd i poprawić jej napięcie, mogą skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem nici liftingujących. Jest to bezinwazyjna alternatywa dla klasycznego liftingu. Zabieg nićmi liftingującymi polega na wszczepieniu pod skórę nici, które powoli rozpuszczają się i wchłaniają, pobudzając w ten sposób produkcję kolagenu. Nici zapewniają naturalny wygląd, gładszą świetlistą skórę i wspomagają jej biorewitalizację. Nici mogą być stosowane zarówno w medycynie i chirurgii estetycznej, jak i ginekologii. Zabieg nie wymaga zastosowania znieczulenia, ponieważ jest praktycznie bezbolesny. Efekt widoczny jest natychmiast.

Lifting z wykorzystaniem nici w łódzkich klinikach

Przy ul. Wydawniczej (w budynku Bikemia) mieści się klinika medycyny estetycznej Sthetica, która posiada w swojej ofercie lifting za pomocą nici PDO Hilo Lift, które pozwalają szybko i długotrwale ujędrnić i wygładzić skórę. Mimo, iż zabieg jest praktycznie bezbolesny, na życzenie pacjenta możliwe jest zastosowanie znieczulenia kremem emla. W placówce wykorzystuje się kilka rodzajów nici PDO Hilo Lift, dzięki czemu lekarz może dobrać odpowiednią długość i szerokość w zależności od potrzeb pacjenta i części ciała, na której ma być przeprowadzony zabieg. W klinice Sthetica można także zredukować zmarszczki za pomocą kwasu hialuronowego oraz botoksu.

Zabiegi z zastosowaniem nici liftingujących wykonuje także przyjmująca przy ul. Gdańskiej dr n. med. Edyta Santorek-Strumiłło, specjalistka chirurgii ogólnej i specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Doświadczenie zawodowe zdobywała uczestnicząc w licznych kursach z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging, a jej wiedzę i umiejętności z zastosowania nici liftingujących potwierdza certyfikat ukończenia sesji szkoleniowej z technik iniekcji nici PDO First Lift. Dr Santorek-Strumiłło przeprowadza także tzw. „lifting wampirzy” z użyciem osocza bogatopłytkowego.

W klinice Cosmed zabieg liftingu wykonuje się przy pomocy nici polidioksanowych (PDO), które poprawiają wygląd i objętość twarzy i ciała. Za ich pomocą można podnieść opadające łuki brwiowe, ukształtować piersi oraz pośladki, a także odmłodzić dłonie. W klinice można również poprawić wygląd twarzy i ciała stosując m.in. mezoterapię igłową bądź zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz botoksu.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi