Zabiegi nićmi liftingującymi Warszawa

HAIRMITAGE

Warszawa, ul. Klimczaka 22D lok. U3
9,4 / 10  •  Znakomita  •  40 opinii
  • Usuwanie worków pod oczami nićmi PDO od 1200 zł
  • Podniesienie brwi nićmi PDO od 1200 zł
  • Usuwanie kurzych łapek nićmi PDO od 1200 zł
  • Usuwanie linii marionetek nićmi PDO od 1200 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 25 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

9,3 / 10
lek. Artur Kierach

lekarz

w Kierach Medical Clinic

9,3 / 10
lek. Marek Laskowski

dermatolog, wenerolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Klaudia Latkowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, dermatolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Monika Rogala

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Aneta Kulińska

dermatolog, wenerolog, dermatolog dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Mariusz Kaczorowski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ren Clinic Laseroterapia & Spa

lek. Michał Słowiański

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ren Clinic Laseroterapia & Spa

lek. Maciej Łukasiewicz

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Leo Beauty Clinic

Zabiegi nićmi liftingującymi Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Warszawie na podstawie cenników z 25 placówek. Najniższa cena to 50 zł za lifting podbródka nićmi PDO natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 7150 zł (lifting podbródka nićmi PDO).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Warszawie - gdzie najlepiej?

Lifting całej twarzy, uniesienie brwi i kącików ust, lifting czoła i podbródka a także modelowanie kości policzkowych, żuchwy oraz liwkidacja bruzd nosowo-wargowych, linii marionetkowych czy korekcji chomików - to tylko niektóre zabiegi odmładzające, jakie można przeprowadzić za pomocą nici liftingujących. Jest to nieinwazyjna, bezoperacyjna metoda podnosząca skutecznie tkanki twarzy w celu jej odmłodzenia. Efekt jest naturalny i utrzymuje się do 18 miesięcy.

Nici na odmłodzenie twarzy

Dr Sławomir Koryśko, stomatolog (od 2012 roku) oraz lekarz medycyny esetetycznej to jeden z lekarzy, który w Warszawie przeprowadza lifting twarzy za pomocą nici liftingujących. Jego Gabinet Medycyny Estetycznej wyposażony jest w specjalistyczne bio-wchłanialne nici liftingujące PDO First Lift oraz Happy Lift, którymi posługuje w celu odmłodzenia i podniesienia tkanek twarzy. Doktor Koryśko odbył szereg szkoleń specjalistycznych oraz uczestniczył w wielu kongresach nie tylko w Polsce, ale także za granicą z zakresu medycyny estetycznej. Wśród tych kursów można wymienić nabyte umiejętności w zabiegach z zastosowaniem nici PDO i nici haczykowych (First Lift Barb 4D), które wykorzystuje podczas zabiegów w swoim gabinecie.

Gabinety Medcyny Estetycznej i Laseroterapii Kosmedica znajdujące się w Warszawie - jeden gabinet na Woli, drugi w Śródmieściu, oferują pacjentkom w wieku od 30 do 60 lat, chcącym poprawić wygląd swojej twarzy - modelowanie jej przy pomocy nici liftingujących. Gabinety posiadają na swoim wyposażeniu różne rodzaje nici do liftingu, tj. PDO First Lift, PDO First Lift Barb a także PDO First Lift Barb 4D. Ponadto wśród innych zabiegów odmładzających lekarze przeprowadzają tutaj także zabieg mezoterapii przez igłę implantującą nić - jest to połączenie mezoterapii oraz nici liftingujących. Można poddać się tutaj również modelowaniu twarzy i usuwaniu zmarszczek mimicznych za pomocą kwasu hialuronowego czy odmłodzeniu przy wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego DR PRP.

Na nieoperacyjny liftmg nićmi można także w Warszawie umówić się do dr n. med. Doroty Kwiatkowskiej, specjalisty dermatologii i wenerologii oraz lekarza medycyny estetycznej - uczyła się z tego zakresu w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Dodatkowe umiejętności z medycyny estetycznej (również z zabiegów nićmi), zdobywała na kongresach Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD) oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, których jest członkiem.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…