HairCenter Kierach

8,7 / 10   •   Bardzo dobra   •  3 opinii
 • Recepcja, poczekalnia HairCenter Kierach
 • Recepcja, poczekalnia HairCenter Kierach
 • Klinika HairCenter Kierach
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi HairCenter Kierach
 • Wygląd zewnętrzny HairCenter Kierach
 • Zabieg, operacja HairCenter Kierach
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi HairCenter Kierach
 • Oferta, ćwiczenia, zabiegi HairCenter Kierach
 • Recepcja, poczekalnia HairCenter Kierach
Wrocław, Plac Strzelecki 24
Warszawa, ul. Racławicka 98
 • Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów • 300 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

HairCenter Kierach specjalizuje się w małoinwazyjnym przeszczepie włosów metodą FUE. Naszymi pacjentami są osoby cierpiące z powodu wypadania włosów i łysienia. Wszystkie zabiegi przeprowadza lek. Artur Kierach, który wiedzę i doświadczenie zdobywał u najlepszych specjalistów na świecie, m.in. w Norwegii, w Japonii, a także we Francji. Dzięki temu dziś może zapewnić pacjentom usługi na najwyższym światowym poziomie.

Doktor Kierach w swojej pracy skupia się nie tylko na objawach, ale również na źródle problemu, otaczając pacjentów kompleksową opieką. Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadza pełną diagnostykę, aby dobrać właściwą metodę terapeutyczną. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, postrzegając go w sposób holistyczny.

Doktor stawia na nowoczesne, małoinwazyjne metody transplantacji włosów, nie wymagające skalpela ani szycia skóry. Wykorzystuje w pracy metodę FUE (Follicular Units Excision), która jest innowacyjną techniką przeszczepu niepozostawiającą widocznych śladów zabiegu. Z obszaru dawczego czyli tylnej i bocznej części głowy, pobierane są pojedyncze mieszki włosowe, z użyciem narzędzia o średnicy maksymalnie 0,9 mm. Zabieg wymaga większej precyzji, przez co jest bardziej czasochłonny, jednak daje możliwość ograniczenia ewentualnych powikłań, a także skraca czas rekonwalescencji. Zabieg wykonywany jest ambulatoryjnie, w znieczuleniu miejscowym. Procedurę można przeprowadzić również w wariancie VIP. Wówczas w trakcie zabiegu przeszczepu włosów FUE dodatkowo pobierane są i separowane komórki macierzyste, które służą następnie stymulacji miejsc poddanych zabiegowi. W efekcie uzyskujemy dodatkowo szybsze gojenie się i regenerację skóry po zabiegu, szybszy wzrost przeszczepionych włosów, a także wzmocnienie słabych włosów i spowolnienie ich wypadania. 

Wybór metody przeszczepu zawsze zależy od oceny skali problemu przez specjalistę. Dlatego posiadamy w ofercie również inne nieinwazyjne metody leczenia łysienia, z wykorzystaniem m.in. mezoterapii. Metoda wykorzystująca mezoterapię igłową służy zagęszczaniu włosów poprzez dostarczanie im odpowiednio dobranych substancji bezpośrednio w okolicę mieszka włosowego. Poprawia to nie tylko napięcie skóry, ale i mikrokrążenie. Kolejną stosowaną w naszym centrum metodą walki z łysieniem jest mikronakłuwanie, którego celem jest pobudzenie produkcji czynników wzrostu w obrębie owłosionej skóry głowy. Mikronakłucia powodują niewielkie uszkodzenia naskórka, co z kolei wzmaga procesy regeneracyjne i powoduje napływ płytek krwi w nakłuwaną okolicę. Metoda jest stosowana szczególnie w procesie leczenia łysienia typu androgenowego. Dodatkowym zabiegiem, poprawiającym wygląd skóry na głowie pod kątem owłosienia jest mikropigmentacja skóry głowy SMP, zwana również tatuażem medycznym lub trichopigmentacją. W efekcie otrzymujemy imitację wyglądu na skórze głowy krótko ogolonych włosów, co można wkomponować w naturalne włosy pacjenta. Inną metodą leczenia łysienia jest autologiczny przeszczep komórek macierzystych z wykorzystaniem systemu Regenera Activa. Procedura polega na stymulacji miejsc poddawanych zabiegom poprzez podawanie zawiesiny komórek zdolnej do regeneracji tkanek.

W leczeniu łysienia androgenowego, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet wykorzystujemy także metodę LLLT czyli Laserową terapię odbudowującą włosy. Zazwyczaj ten typ łysienia jest uwarunkowany genetycznie, a osoby cierpiące na tę dolegliwość mają zazwyczaj włosy przerzedzone. Nieinwazyjny zabieg laserowy działa poprzez stymulowanie włosów do wzrostu pod wpływem emitowanego przez urządzenie czerwonego światła, któremu poddawane są mieszki włosowe pacjenta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej placówki. 


Udogodnienia dla pacjentów

HairCenter Kierach oferuje wysokiej jakości usługi medyczne oraz nowoczesne podejście do zagadnienia transplantacji włosów.

 • Dostęp do światowej klasy technologii – wykorzystywana podczas zabiegów aparatura medyczna jest sprzętem wysokiej jakości, a proponowane przez nas metoda zabiegowa jest uznawana za najnowocześniejszą technikę transplantacji włosów.

 • Kilka lokalizacji – doktor Kierach konsultuje pacjentów w Warszawie oraz we Wrocławiu, dzięki czemu szersza grupa pacjentów ma możliwość umówić się na wizytę.

 • Kameralna atmosfera – dbamy o intymność naszych pacjentów. Zapewniamy Państwu kameralną, spokojną i przyjazną atmosferę w trakcie leczenia.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w HairCenter Kierach we Wrocławiu.

 • Konsultacje

  Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów
  300
 • Konsultacje lekarskie online

 • Leczenie łysienia

 • Medycyna estetyczna


Placówka HairCenter Kierach została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Kliniki.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 9 w skali 10 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Kliniki.pl
8,7
/ 10
Bardzo dobra
3 ocen
4,3 / 5  (3 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)

Opinie pacjentów

5,0
Mirosława , 11 lipca 2017
5,0 - Mirosława
Jestem bardzo zadowolona, lekarz wskazał możliwości leczenia, ale zaznaczył ,że zabieg jest możliwy jeśli nie przyniosą rezultatu.
Dotyczy: 
Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (lipiec 2017)
Lekarz: 
lek. Artur Kierach
 
Szczegóły
4,0
Przyjazna klinika
Danuta (Brzeg) , 6 września 2018
4,0 - Danuta
Brak uwag
Nadzwyczaj kontaktowy, taktowany Pan dr Kierach. Pełny profesjonalizm. Mile panie w recepcji.
Dotyczy: 
Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (wrzesień 2018)
Lekarz: 
lek. Artur Kierach
 
Szczegóły
4,0
Wizyta spełniła moje oczekiwania
Marcin , 12 lutego 2018
4,0 - Marcin
Dotyczy: 
Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów (luty 2018)
Lekarz: 
lek. Artur Kierach
 
Szczegóły

Zespół

Zabiegi transplantacji włosów metodą FUE są w naszym centrum wykonywane przez lek. Artura Kieracha, który w ciągu ostatnich tylko 4 lat wykonał ponad 1000 tego typu procedur. Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom, które zdobywał nie tylko w Polsce, ale też za granicą, jest w stanie zaoferować swoim pacjentom najwyższy standard. Swoje umiejętności doskonalił pod okiem najbardziej znanych specjalistów transplantacji włosów na świecie. Sukcesywnie wzbogaca swoją wiedzę i bierze udział w licznych konferencjach i zjazdach naukowych. Należy do prestiżowego stowarzyszenia International Society of Hair Restoration Surgery.

lek. Artur Kierach

lekarz

9,3 / 10

Lek. Artur Kierach w 2010 roku ukończył Śląski Uniwersytet Medyczny na Wydziale Lekarskim w Zabrzu. Staż podyplomowy odbył w Poznaniu, a następnie brał udział w stażu w Oslo, w Norwegii, doskonaląc umiejętności w zakresie małoinwazyjnej transplantacji... więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

Filmy

Przeszczep włosów FUE w HairCenter Kierach Warszawa/Wrocław
Experienced doctor vs. ARTAS robot
Łysienie androgenowe - tłumaczy dr Artur Kierach
Przeszczep włosów i efekt po zabiegu. Artur Kierach pokazuje jakie są etapy zabiegu.
Pokaż więcej filmów

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

HairCenter Kierach
Plac Strzelecki 24
50-224 Wrocław
HairCenter Kierach
ul. Racławicka 98
02-634 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek9:00-18:00
 • wtorek9:00-18:00
 • środa9:00-18:00
 • czwartek9:00-18:00
 • piątek9:00-18:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne
 • poniedziałek9:00-18:00
 • wtorek9:00-18:00
 • środa9:00-18:00
 • czwartek9:00-18:00
 • piątek9:00-18:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Konsultacje, diagnostyka i zabiegi w ramach naszego centrum są wykonywane we Wrocławiu, przy Placu Strzeleckim 24 oraz w Warszawie przy Racławickiej 98. Wrocławski gabinet jest oddalony o niecałe cztery kilometry od dworca kolejowego Wrocław Główny, a najbliższy przystanek komunikacji miejskiej mieści się w odległości około 270 metrów od naszej siedziby. Gabinet w Warszawie natomiast jest oddalony od dworca kolejowego Warszawa centralna o około 5 kilometrów, a najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się zaledwie 130 m od naszej siedziby.


Najczęstsze pytania o placówkę HairCenter Kierach

 • Jakie usługi oferuje HairCenter Kierach we Wrocławiu?

  Placówka HairCenter Kierach z Wrocławia posiada w cenniku usług 18 pozycji, m.in z zakresu: konsultacje lekarskie online , leczenie łysienia , medycyna estetyczna oraz konsultacje - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z HairCenter Kierach?

  HairCenter Kierach znajduje się we Wrocławiu, Wrocław, Plac Strzelecki 24. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 36 97

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka HairCenter Kierach?

  Placówka HairCenter Kierach z Wrocławia otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, w poniedziałki od 09:00 do 18:00, we wtorki od 09:00 do 18:00, w środy od 09:00 do 18:00, w czwartki od 09:00 do 18:00, a w piątki od 09:00 do 18:00. W weekend placówka jest zamknięta.