Kierach Medical Clinic

9,6 / 10   •   Znakomita   •  42 opinii
 • Klinika Kierach Medical Clinic
 • Klinika Kierach Medical Clinic
 • Klinika Kierach Medical Clinic
 • Klinika Kierach Medical Clinic
 • Klinika Kierach Medical Clinic
Warszawa, ul. Chrobrego 4 lok. U5
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • 300 zł
 • Konsultacja profesorska w zakresie chirurgii plastycznej • 300 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 300 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Kierach Medical Clinic specjalizuje się w małoinwazyjnym przeszczepie włosów metodą FUE. Naszymi pacjentami są osoby cierpiące z powodu wypadania włosów i łysienia. Wszystkie zabiegi przeprowadza lek. Artur Kierach, który wiedzę i doświadczenie zdobywał u najlepszych specjalistów na świecie, m.in. w Norwegii, w Japonii, a także we Francji. Dzięki temu dziś może zapewnić pacjentom usługi na najwyższym światowym poziomie.

Doktor Kierach w swojej pracy skupia się nie tylko na objawach, ale również na źródle problemu, otaczając pacjentów kompleksową opieką. Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadza pełną diagnostykę, aby dobrać właściwą metodę terapeutyczną. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, postrzegając go w sposób holistyczny.

Doktor stawia na nowoczesne, małoinwazyjne metody transplantacji włosów, nie wymagające skalpela ani szycia skóry. Wykorzystuje w pracy metodę FUE (Follicular Units Excision), która jest innowacyjną techniką przeszczepu niepozostawiającą widocznych śladów zabiegu. Z obszaru dawczego czyli tylnej i bocznej części głowy, pobierane są pojedyncze mieszki włosowe, z użyciem narzędzia o średnicy maksymalnie 0,9 mm. Zabieg wymaga większej precyzji, przez co jest bardziej czasochłonny, jednak daje możliwość ograniczenia ewentualnych powikłań, a także skraca czas rekonwalescencji. Zabieg wykonywany jest ambulatoryjnie, w znieczuleniu miejscowym. Procedurę można przeprowadzić również w wariancie VIP. Wówczas w trakcie zabiegu przeszczepu włosów FUE dodatkowo pobierane są i separowane komórki macierzyste, które służą następnie stymulacji miejsc poddanych zabiegowi. W efekcie uzyskujemy dodatkowo szybsze gojenie się i regenerację skóry po zabiegu, szybszy wzrost przeszczepionych włosów, a także wzmocnienie słabych włosów i spowolnienie ich wypadania. 

Wybór metody przeszczepu zawsze zależy od oceny skali problemu przez specjalistę. Dlatego posiadamy w ofercie również inne nieinwazyjne metody leczenia łysienia, z wykorzystaniem m.in. mezoterapii. Metoda wykorzystująca mezoterapię igłową służy zagęszczaniu włosów poprzez dostarczanie im odpowiednio dobranych substancji bezpośrednio w okolicę mieszka włosowego. Poprawia to nie tylko napięcie skóry, ale i mikrokrążenie. Kolejną stosowaną w naszym centrum metodą walki z łysieniem jest mikronakłuwanie, którego celem jest pobudzenie produkcji czynników wzrostu w obrębie owłosionej skóry głowy. Mikronakłucia powodują niewielkie uszkodzenia naskórka, co z kolei wzmaga procesy regeneracyjne i powoduje napływ płytek krwi w nakłuwaną okolicę. Metoda jest stosowana szczególnie w procesie leczenia łysienia typu androgenowego. Dodatkowym zabiegiem, poprawiającym wygląd skóry na głowie pod kątem owłosienia jest mikropigmentacja skóry głowy SMP, zwana również tatuażem medycznym lub trichopigmentacją. W efekcie otrzymujemy imitację wyglądu na skórze głowy krótko ogolonych włosów, co można wkomponować w naturalne włosy pacjenta. Inną metodą leczenia łysienia jest autologiczny przeszczep komórek macierzystych z wykorzystaniem systemu Regenera Activa. Procedura polega na stymulacji miejsc poddawanych zabiegom poprzez podawanie zawiesiny komórek zdolnej do regeneracji tkanek.

W leczeniu łysienia androgenowego, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet wykorzystujemy także metodę LLLT czyli Laserową terapię odbudowującą włosy. Zazwyczaj ten typ łysienia jest uwarunkowany genetycznie, a osoby cierpiące na tę dolegliwość mają zazwyczaj włosy przerzedzone. Nieinwazyjny zabieg laserowy działa poprzez stymulowanie włosów do wzrostu pod wpływem emitowanego przez urządzenie czerwonego światła, któremu poddawane są mieszki włosowe pacjenta.

Kierach Medical Clinic to nie tylko terapie leczenia łysienia. Odwiedzający klinikę pacjenci mogą zainteresować się ofertą z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i ginekologii estetycznej. Oto lista przykładowych zabiegów wywodzących się z tych dziedzin: 

 • modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem;
 • chirurgiczna plastyka powiek górnych i dolnych;
 • operacje plastyczne uszu - korekcja odstających uszu;
 • plastyka warg sromowych mniejszych i większych;
 • zwężenie pochwy z wykorzystaniem nici Aptos;
 • iniekcje toksyny botulinowej - w ramach leczenia bruksizmu, nadpotliwości lub terapii zmarszczek;
 • laseroterapia;
 • mezoterapia.  

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej placówki. 


Udogodnienia dla pacjentów

Kierach Medical Clinic oferuje wysokiej jakości usługi medyczne oraz nowoczesne podejście do zagadnienia transplantacji włosów.

 • Dostęp do światowej klasy technologii – wykorzystywana podczas zabiegów aparatura medyczna jest sprzętem wysokiej jakości, a proponowane przez nas metoda zabiegowa jest uznawana za najnowocześniejszą technikę transplantacji włosów.

 • Kilka lokalizacji – doktor Kierach konsultuje pacjentów w Warszawie oraz we Wrocławiu, dzięki czemu szersza grupa pacjentów ma możliwość umówić się na wizytę.

 • Kameralna atmosfera – dbamy o intymność naszych pacjentów. Zapewniamy Państwu kameralną, spokojną i przyjazną atmosferę w trakcie leczenia.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Kierach Medical Clinic w Warszawie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  300
  Konsultacja profesorska w zakresie chirurgii plastycznej
  300
  Konsultacja dermatologiczna
  300
  Konsultacja ginekologiczna
  300
  Konsultacja z zakresu medycyny anty-aging
  300
  Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów
  300
  Konsultacja trychologiczna
  300
 • Konsultacje lekarskie online

 • Chirurgia plastyczna

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Leczenie łysienia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna


Opinie z internetu

Placówka Kierach Medical Clinic została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 42 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,6
/ 10
Znakomita
42 ocen z 3 źródeł
4,3 / 5
(3 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(2)
(2)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
5,0 / 5
(19 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(20 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(3 opinie)

M
11 lipca 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Kierach Medical Clinic, Warszawa
Jestem bardzo zadowolona, lekarz wskazał możliwości leczenia, ale zaznaczył ,że zabieg jest możliwy jeśli nie przyniosą rezultatu.
Ocena specjalisty:
lek. Artur Kierach, Lekarz
Przydatna opinia?
(0)
(0)

D
6 września 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Przyjazna klinika
Kierach Medical Clinic, Warszawa
Nadzwyczaj kontaktowy, taktowany pan dr kierach. pełny profesjonalizm. mile panie w recepcji.
Brak uwag
Ocena specjalisty:
lek. Artur Kierach, Lekarz
Niezwykły profesjonalizm i zarazem kontaktowosc . bardzo pozytywne wrażenie.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
12 lutego 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Wizyta spełniła moje oczekiwania
Kierach Medical Clinic, Warszawa
Ocena specjalisty:
lek. Artur Kierach, Lekarz
Ocena leczenia:
Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów, luty 2018
Przydatna opinia?
(0)
(6)

Zespół

Zabiegi transplantacji włosów metodą FUE są w naszym centrum wykonywane przez lek. Artura Kieracha, który w ciągu ostatnich tylko 4 lat wykonał ponad 1000 tego typu procedur. Dzięki doświadczeniu i kwalifikacjom, które zdobywał nie tylko w Polsce, ale też za granicą, jest w stanie zaoferować swoim pacjentom najwyższy standard. Swoje umiejętności doskonalił pod okiem najbardziej znanych specjalistów transplantacji włosów na świecie. Sukcesywnie wzbogaca swoją wiedzę i bierze udział w licznych konferencjach i zjazdach naukowych. Należy do prestiżowego stowarzyszenia International Society of Hair Restoration Surgery.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

lek. Aleksandra Łuniewska

chirurg plastyczny

8,0 / 10

Przeprowadzane zabiegi: modelowanie twarzy z wykorzystaniem własnego tłuszczu, operacje estetyczne twarzy, korekta powiek górnych i dolnych, operacje piersi, lifting ramion i ud, liposukcja, plastyka powłok brzucha, labioplastyką więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

dr n. med. Rafał Kierach

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Przeprowadzane zabiegi: W swojej codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej, w tym m.in. plastyką warg sromowych i pochwy po porodzie, plastyką łechtaczki oraz zabiegami liftingu i odmłodzenia pochwy. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce przeprowadzał zabieg laserowego zmniejszenia warg sromowych mniejszych labiominoroplastyki. Swoje pacjentki traktuje holistycznie. Dba nie tylko o ich zdrowie i samopoczucie w trakcie ciąży, połogu czy choroby, ale także daje możliwość zadbania i skorygowania wyglądu miejsc intymnych czy skorzystania ze zdobyczy medycyny estetycznej. więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

lek. Paweł Kuźnicki

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, gastrolog, trycholog

Przeprowadzane zabiegi: leczenie wypadania włosów, mezoterapia igłowa, powiększanie prącia tłuszczem pacjenta, liposukcja, powiększanie piersi tłuszczem pacjentki więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

lek. Artur Kierach

lekarz

9,3 / 10

Przeprowadzane zabiegi: Lek. zajmuje się leczeniem problemu łysienia i wypadania włosów typu męskiego, a od 2011 roku przeprowadza zabiegi przeszczepiania włosów z wykorzystaniem małoinwazyjnej metody FUE. W ostatnich czterech latach wykonał ponad 1000 zabiegów, przeprowadzając je osobiście, od pobrania mieszków włosowych aż po etap wszczepienia. W ramach terapii łysienia stosuje także inne techniki leczenia, jak mezoterapia igłowa, terapia Regenera Activa, laseroterapia LLLT, nici PDO czy tatuaż medyczny (SMP mikropigmentacja skóry głowy). więcej »

Zadzwoń: 32 433 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Kierach Medical Clinic.


Filmy

Przeszczep włosów FUE w HairCenter Kierach Warszawa/Wrocław
Experienced doctor vs. ARTAS robot
Łysienie androgenowe - tłumaczy dr Artur Kierach
Przeszczep włosów i efekt po zabiegu. Artur Kierach pokazuje jakie są etapy zabiegu.
Pokaż więcej filmów

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Kierach Medical Clinic
ul. Chrobrego 4 lok. U5
02-479 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:00-18:00
wtorek
9:00-18:00
środa
9:00-18:00
czwartek
9:00-18:00
piątek
9:00-18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Konsultacje, diagnostyka i zabiegi w ramach naszego centrum są wykonywane we Wrocławiu, przy Placu Strzeleckim 24 oraz w Warszawie przy Racławickiej 98. Wrocławski gabinet jest oddalony o niecałe cztery kilometry od dworca kolejowego Wrocław Główny, a najbliższy przystanek komunikacji miejskiej mieści się w odległości około 270 metrów od naszej siedziby. Gabinet w Warszawie natomiast jest oddalony od dworca kolejowego Warszawa centralna o około 5 kilometrów, a najbliższy przystanek komunikacji miejskiej znajduje się zaledwie 130 m od naszej siedziby.


Najczęstsze pytania o placówkę Kierach Medical Clinic

 • Jak oceniana jest placówka Kierach Medical Clinic?

  Placówka Kierach Medical Clinic została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,6 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 42 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Kierach Medical Clinic w Warszawie?

  Placówka Kierach Medical Clinic z Warszawy posiada w cenniku usług 160 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , konsultacje lekarskie online , ginekologia estetyczna , leczenie nietrzymania moczu (ntm) oraz leczenie łysienia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Kierach Medical Clinic?

  Kierach Medical Clinic znajduje się w Warszawie - ul. Chrobrego 4 /U5. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 32 433 36 97

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Kierach Medical Clinic?

  Placówka Kierach Medical Clinic z Warszawy otwarta jest średnio 0 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…