Zabiegi nićmi liftingującymi Gdańsk

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • bonding zębów
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Damian Drążewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, stomatolog

w Pro-Age Esthetic

10 / 10
dr n. med. Mikołaj Pernak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Piękno i Medycyna Dr Pernak

9,0 / 10

Zabiegi nićmi liftingującymi Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Gdańsku na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 80 zł za V lifting nićmi PDO natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 1800 zł (V lifting nićmi PDO).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w Gdańsk placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Gdańsku

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Nici liftingujące cieszą się coraz większą popularnością wśród pacjentów, pragnących zachować młody wygląd twarzy i ciała. Stosowane są najczęściej u osób pomiędzy 30 a 65 rokiem życia i są bezpieczną alternatywą liftingu chirurgicznego. Podczas zabiegu specjalista medycyny estetycznej wprowadza w skórę lub tkankę podskórną cienką igłę z umieszczonymi na niej specjalnych nićmi, a następnie delikatnie wycofuje igłę. Nić liftingująca pozostaje w tkance, rozpoczynając swoje działanie, czyli stymulację komórek do produkcji nowego kolagenu. Poddana liftingowi część twarzy lub ciała nabiera objętości i pożądanego kształtu. Zabieg pomaga w poprawie jędrności i elastyczności skóry, podniesieniu piersi i pośladków, jak również korekcji kości policzkowych czy kształtu łuku brwiowego. Pierwsze efekty liftingu można zauważyć zaraz po zabiegu, kolejne kiedy rozpocznie się produkcja nowego kolagenu (po ok. 2 tygodniach), a pełny efekt utrzymuje się do 2 lat. Czas zabiegu to od 15 do 60 minut. Nici są niewidoczne i niewyczuwalne, a po pewnym czasie ulegają samoistnemu rozpuszczeniu.

Gdzie w Gdańsku można wykonać lifting przy wykorzystaniu nici

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii La Nika oferuje pacjentom zabieg nićmi liftingującymi Aptos, dzięki którym można skorygować opadające brwi, zmarszczki, okolice szyi, jak również piersi, ramiona i uda. Głównym składnikiem nici Aptos jest kwas polimlekowy, który odpowiada za rewitalizację komórek, a także opóźnia procesy starzenia się skóry.

Na zabieg nićmi liftingującymi można się także umówić w Klinice Medycznej Dobosz i Partnerzy w Gdańsku. Klinika posiada w swojej ofercie usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatochirurgii, dermatologii oraz chirurgii plastycznej. Pacjenci planujący wykonać korekcję zwiotczałych policzków czy korekcję owalu twarzy mogą skorzystać z zabiegów nićmi liftingującymi Silhouette Lift (technika, wykorzystywana do podciągania i przesuwania zwiotczałych tkanek).

Nici liftingujące posiada w swojej ofercie także lek.med. Anna Butowska-Kurban, specjalista medycyny estetycznej, która prowadzi w Gdańsku Klinikę Kurban. Ukończyła Pomorską AM w Szczecinie oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii w GWSH w Katowicach. Jest członkinią Polskiego i Europejskiego Stowarzyszenia Medycyny Przeciwstarzeniowej­ Anti­Ageing, a także Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. W Klinice wykonuje zabiegi nićmi PDO First Lift, które umieszcza nie tylko w skórze twarzy, ale też w skórze pośladków, piersi, bądź brzucha. Dzięki zastosowaniu nici PDO skóra staje się jaśniejsza, wygładzona i ujędrniona.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…