Zabiegi nićmi liftingującymi Wrocław

Natura Estetica – dermatologia i medycyna estetyczna (dr Magdalena Dzięgała, dr Mateusz Dzięgała)

Wrocław, ul. Krakowska 41e
10 / 10  •  Rewelacyjna  •  111 opinii
  • Usuwanie chomików nićmi Aptos od 1600 zł
  • Usuwanie podwójnego podbródka nićmi Aptos od 1600 zł
  • Usuwanie linii marionetek nićmi Aptos od 1600 zł
  • Usuwanie bruzd nosowo-wargowych nićmi Aptos od 1600 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł
Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • bonding zębów
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i dermatologa.

lek. Dariusz Grzegorczyk

anestezjolog, specjalista medycyny paliatywnej, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w DreamLift

9,5 / 10
lek. Stanisław Sinicki

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, flebolog

w Pro Medical Clinic Advanced

9,3 / 10
lek. Oskar Sleiman

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Wrocławskie Centrum Urody

dr n. med. Monika Kukulska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

dr n. med. Agnieszka Rusin-Tupikowska

dermatolog

w BeauMED Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Zabiegi nićmi liftingującymi Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi we Wrocławiu na podstawie cenników z 12 placówek. Najniższa cena to 50 zł za lifting nosa nićmi PDO natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 6000 zł (usuwanie podwójnego podbródka nićmi Aptos).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Nici liftingujące są̨ syntetycznie monofilamentowymi włóknami, zbudowanymi z jednej wiązki, które wyróżnia gładka powierzchnia bez zagłębień́ czy bruzd. Zabiegi nićmi liftingującymi zalecane są osobom w wieku od 30 do 65 lat, które chcą odmłodzić swoją skórę, poprawić wygląd kości policzkowych lub zmienić kształt łuków brwiowych ,a zarazem uniknąć inwazyjnego zabiegu chirurgicznego. Nici wprowadzane są w tkankę podskórną z wykorzystaniem znieczulenia miejscowego. Czas trwania zabiegu zależy od jego rodzaju i wielkości obszaru, na którym ma być od wykonany -  najczęściej cała procedura trwa od 15 do 60 minut. Pierwsze rezultaty widać od razu po wykonaniu zabiegu, jednak na efekt końcowy trzeba poczekać ok. 6 tygodni. Efekty utrzymują się kilka lat, a lifting przy pomocy nici przeprowadza lekarz medycyny estetycznej.

Zabiegi nićmi liftingującymi we Wrocławiu - gdzie można wykonać zabieg

Zabiegi odmładzania twarzy przy pomocy nici liftingujących wykonać można w Instytucie Dermamed, specjalizującym się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Do nieinwazyjnego liftingu używane są tu nici liftingujące PDO  - jest to haczykowata forma nici liftingujących. Zabieg nićmi liftingującymi PDO w placówce wykonuje się przede wszystkim w przypadku opadnięcia tkanek na twarzy, szyi, biustu oraz pośladków.

Studio Urody Essenza także ma w swojej ofercie zabiegi nićmi liftingującymi. W tym celu stosuje się tutaj nici liftingujące HILO LIFT, na które składa się 5 typów nici (indywidualnie dostosowywanych do potrzeb pacjenta): nici MONO (pojedyncze), TWIN (podwójne), SCREW (skręcone) a także nici DS (podwójnie skręcone) oraz PDO (haczykowate). Celem wykonywania zabiegów z użyciem nici HILO LIFT jest m.in.: odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, zwężenie porów oraz rozjaśnienie skóry.

Coco-Time to gabinet kosmetyczny z Wrocławia, który w swojej ofercie ma szeroki zakres zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, w tym także odmładzanie skóry nićmi liftingującycmi. Używane są tu nici PDO, które pomagają m.in. w wygładzeniu pionowych i poziomych zmarszczek na czole oraz w usunięciu bruzd nosowo- wargowych. W gabinecie Coco-Time każdy zabieg poprzedzany jest konsultacją lekarską, w czasie której lekarz wykluczy przeciwskazania do przeprowadzenia zabiegu oraz dobierze ilości potrzebnych nici PDO.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…