Zabiegi nićmi liftingującymi Bydgoszcz

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Bydgoszczy

W Bydgoszczy posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez dermatologa i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

Zabiegi nićmi liftingującymi Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Bydgoszczy na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 800 zł za lifting nosa nićmi PDO natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 1200 zł (podniesienie brwi nićmi PDO).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Pacjenci, którzy jak najdłużej chcą zachować młody wygląd i owal twarzy bez inwazyjnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej mogą skorzystać z wchłanialnych nici liftingujących. Są to specjalne nici, które pobudzają produkcję kolagenu w skórze, przez co staje się ona widocznie gładsza, jędrniejsza i młodsza. Nici wprowadza się za pomocą niewielkich nakłuć, które nie powodują bólu ani powstawania blizn. Zabieg jest bezpieczny, a nici niewyczuwalne. Pacjent zachowuje także naturalny wygląd. Pierwsze efekty są widoczne już po dwóch tygodniach i utrzymują się nawet do 2 lat. Dla jeszcze lepszych rezultatów można zastosować nici z haczykami, które tworzą „rusztowanie” dla skóry. Zabieg implantacji nici trwa ok. 45 – 60 min, w zależności od obszaru twarzy i nie wymaga znieczulenia.

Implantacja nici liftingujących w Bydgoszczy

Odmładzanie twarzy za pomocą nici liftingujących posiada w swojej ofercie znajdująca się przy ul. Jagiellońskiej klinika Lasermed. Zabieg wykonywany jest nićmi PDO, które dzięki swojej strukturze gładko przenikają przez tkankę, nie pozostawiając śladów na skórze. Materiał, z którego są wykonane, jest bezpieczny i nie powoduje alergii. Zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem w postaci kremu. Zaczerwienienia, które powstały wskutek zabiegu znikają po kilku godzinach. W klinice Lasermed można także wykonać inne zabiegi z zakresu medycyny estetyczne, takie jak peeling wodny bądź redukcja zmarszczek za pomocą fali radiowej.

Usługi w zakresie implantacji nici liftingujących oferuje w Bydgoszczy także dr n. med. Sylwia Oczachowska-Szafkowska, specjalista medycyny estetycznej. W swoim dorobku posiada udokumentowane certyfikatami uczestnictwo w kursach i szkoleniach dotyczących m.in. stosowania nici liftingujących. Dr Oczachowska-Szafkowska przeprowadza także wolumetrię, czyli korektę owalu twarzy, oraz zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego.

Przy ul. Marii Konopnickiej znajduje się centrum medycyny estetycznej Skinflower, które także ma w swojej ofercie zabiegi nićmi liftingującycmi. W placówce stosuje się atestowane nici liftingujące Aptos. Do dyspozycji pacjenta jest kilkanaście rodzajów nici, dzięki czemu można dobrać idealny produkt do potrzeb i oczekiwań. Nici pozwalają walczyć nie tylko ze zmarszczkami ale także widocznie poprawiają owal twarzy. W Skinflower można również przeprowadzić inne zabiegi odmładzające twarz, w tym lifting wolumetryczny bądź mezoterapię.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…