Zabiegi nićmi liftingującymi Kraków

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • bonding zębów
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i dermatologa.

lek. Małgorzata Ornatowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz chorób wewnętrznych

w Bona Dea Medycyna Estetyczna

10 / 10
lek. Wojciech Graca

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Alfamedica Klinika Medycyny Estetycznej

lek. Ewelina Styczyńska-Kowalska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, lekarz rehabilitacji medycznej

w LK MED, Dr Kowalska Clinic

dr n. med. Anna Leśniak

okulista, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w LK MED

Zabiegi nićmi liftingującymi Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Krakowie na podstawie cenników z 13 placówek. Najniższa cena to 100 zł za lifting nosa nićmi PDO natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 5000 zł (lifting twarzy nićmi Aptos).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Krakowie - gdzie najlepiej?

Zabiegi nićmi liftingującymi polegają na wprowadzeniu w obszar zabiegowy rozpuszczalnych nici za pomocą bardzo cienkiej igły. Procedura najczęściej trwa od 30 do 60 minut i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym (krem znieczulający). W jej trakcie wykorzystać można kilka różnych rodzajów nici. Po zabiegu nie pozostają żadne blizny, a dolegliwości w postaci drobnego zaczerwieniania znikają w ciągu kilku dni. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu i utrzymują się około 2 lat.

Lifting nieoperacyjny nićmi w Krakowie – gdzie udać się na zabieg

W swojej ofercie zabiegi nićmi liftingującymi ma Klinika Medycyny Estetycznej PerfectLift. W placówce procedury przeprowadzane są różnymi rodzajami nici. Oprócz klasycznych nici liftingujących First Lift/Princess, które stosować można niemal na całym ciele, zabiegi obejmują także wykorzystanie nici skręconych na igle Screw i Double Screw, które sprawdzają się szczególnie w poprawie struktury skóry twarzy i szyi, likwidacji zmarszczek wokół ust czy odciągnięciu fałdów nosowo-wargowych. W klinice wykonywane są także procedury z użyciem nici z jednokierunkowymi haczykami (FTC Cog), nici z haczykami dwu- i wielokierunkowymi zbieżnymi (Bi i Multi-Directional Cog, BARB), które umożliwiają skuteczne podniesienie tkanek oraz nici Meso Cogs (wykorzystywanych do najbardziej uciążliwych problemów starzejącej się skóry).

W Krakowie zabiegi odmładzania nićmi liftingującymi przeprowadza także lek. med. Ewa Marzec, dermatolog. Doświadczenie zdobywała m.in. na Oddziale Dermatologii Szpitala im. S. Żeromskiego w Krakowie. Pracowała także jako konsultant dermatologii estetycznej i klinicznej w wielu placówkach, np. Centrum Kosmetyzcno-Dermatologicznym Dermed. Zabiegi wykonuje nićmi hialuronowymi PDO First Lift, które stosuje na skórze twarzy, dekoltu, szyi, brzucha, nóg i pośladków. Z zakresu medycyny estetycznej wykonuje również zabiegi z zastosowaniem preparatów z toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego oraz zabiegi mezoterapii twarzy.

Na zabiegi modelowania przy pomocy nici liftingujących udać się można również do Instytutu Dermatologii Eco-Lab w Krakowie. Oferta placówki obejmuje wykorzystanie nici Art Lift Mono, które wprowadzane są za pomocą specjalnie opatentowanej powierzchni ostrza, co zwiększa komfort pacjenta (zmniejszeniu ulega traumatyzacja tkanek), nici Art Lift Multi, które zapewniają pożądane efekty w unoszeniu powierzchni zapadniętej skóry, oraz nici Art Lift Comb, które zawierają na swojej powierzchni jednolite haczyki, co zapewnia odpowiednie ich zagnieżdżenie oraz lepsze pobudzenie produkcji nowego kolagenu.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…