Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

9,3 / 10   •   Znakomita   •  272 opinii
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
Warszawa, ul. Złota 61
 • Konsultacja chirurgiczna • 300 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • 300 zł
 • Konsultacja dermatologiczna • 250 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) to nowoczesna, doskonale wyposażona placówka, która na rynku usług medycznych funkcjonuje już od 1999 roku. Od momentu powstania naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i wiedzę doświadczonych lekarzy. Stawiamy na najwyższą jakość i doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów, dlatego naszą klinikę wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt, pochodzący od czołowych producentów wyposażenia medycznego na świecie. Dzięki temu naszym Pacjentom możemy zaoferować zabiegi innowacyjne, pozwalające na osiągnięcie doskonałych efektów przy minimalnej inwazyjności, a przy tym gwarantujące całkowite bezpieczeństwo. 

W Centrum Szkoleniowym Metody Palomar SlimLipo 3D, jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy oferować pacjentom zabieg lipolizy laserowej Slimlipo 3D. To obecnie najbardziej skuteczna metoda usuwania tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym termoliftingu skóry, który zapobiega efektowi „obwisłej skóry” oraz powstawaniu nierówności sylwetki po zabiegu. Posiadamy urządzenie Body Jet do liposukcji, polegającej na wypłukiwaniu komórek tłuszczowych. Komórki tłuszczowe pozyskane metodą Body Jet wykorzystywane są do zabiegów reimplantacji (wypełniania zmarszczek, piersi i pośladków własną tkanką tłuszczową). Skuteczność zabiegu w znacznym stopniu zwiększa zastosowanie wirówki ADIVIVE do separacji tkanki tłuszczowej. Wirowanie oczyszcza ją z płynów i pozostawia tylko zdrowe, wartościowe komórki. Szkoleniowcem metody Slim Lipo i systemu ADIVIVE jest dr Marek Murawski.

Zapraszamy również do skorzystania z rewolucyjnej metody pozwalającej pokonać łysienie, jaką są przeszczepy najnowszym robotem ARTAS iX.  Jest to innowacyjny sposób transplantacji włosów, charakteryzujący się niezwykłą skutecznością, ale i olbrzymim komfortem dla pacjenta. Robot w sposób precyzyjny pobiera pojedyncze zespoły mieszkowe ze skóry głowy i po rozdzieleniu umieszcza w wybranym miejscu.

Oferujemy pełną gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej (plastyka brzucha, powiek, uszu, lifting, powiększanie piersi i inne). Ponadto świadczymy usługi z zakresu ginekologii estetycznej (plastyka warg sromowych, pochwy, łechtaczki, punku G i inne). Dysponujemy innowacyjnym laserem Mona Lisa Touch na wysiłkowe nietrzymanie moczu, obkurczanie i rewitalizację pochwy oraz wybielanie miejsc intymnych.

Przeprowadzamy różnorodne, wzajemnie uzupełniające się zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała (peelingi chemiczne, masaże, zabiegi kosmetyczne dla różnych typów skóry), nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej (min. wypełnianie zmarszczek, nieoperacyjny lifting twarzy i ciała bioabsorbowalnymi nićmi Aptos i Shilouette, stymulacja produkcji kolagenu preparatem Sculptra), szerokie spektrum zabiegów laserowych (usuwanie zmian naczyniowych, przebarwień, rozstępów, tatuaży, blizn, odmładzanie skóry). Posiadamy wysokiej klasy inteligentne lasery: Vectus oraz Thunder, które są najlepszym na rynku sprzętem do usuwania zbędnego owłosienia. Naszym Pacjentom oferujemy też konsultacje dermatologa, lekarza medycyny estetycznej i dietetyka. Jesteśmy pierwszym w Warszawie licencjonowanym ośrodkiem, specjalizującym się w zróżnicowanych metodach leczenia cellulitu (m.in. Onda, Icoone Laser, , Accent Prime, laser Body-Mix, Liposhock, metoda High Care), w naszej ofercie znajdują się też różnorodne metody walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej (Onda, Emslimming, CryoShock, Ultrashape, i-lipo). Polecamy również innowacyjną metodę redukcji nawet zaawansowanego cellulitu aparatem ONDA. Wykorzystuje on technologię mikrofali Coolwaves o wysokich częstotliwościach, co pozwala rozbijać komórki tłuszczowe, usuwane następnie w procesach metabolicznych z organizmu. Metodę tę można również stosować w przypadku wiotkiej skóry, ponieważ dochodzi także do skurczu włókien kolagenowych i stymulacji syntezy kolagenu, co powoduje jej ujędrnienie oraz odmłodzenie. 

Ponieważ zależy nam nie tylko na doskonałych efektach przeprowadzanych zabiegów, ale także na pełnym komforcie i satysfakcji naszych Pacjentów, szczególny nacisk kładziemy na przestrzeganie najwyższych standardów obsługi. Obsługą Pacjentów zajmuje się kompetentny, uprzejmy i uśmiechnięty personel, a pracujący w naszym Centrum lekarze każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum swojego czasu i uwagi, odpowiadając na wszystkie pytania, objaśniając działanie urządzeń oraz preparatów i indywidualnie dobierając zabiegi do potrzeb i preferencji danego Pacjenta. Kadra medyczna Elite to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, stale poszerzający swoją wiedzę na kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą czuć się bezpiecznie wiedząc, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są przez specjalistów w swojej dziedzinie. Nasze Centrum mieści się w stylowych, eleganckich wnętrzach utrzymanych w przyjaznej kolorystyce, dzięki którym każda wizyta w Elite pomaga zrelaksować się i odpocząć po ciężkim dniu. 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy świadomi faktu, że nowoczesne zabiegi z zakresu laseroterapii i medycyny estetycznej mogą być przeprowadzane jedynie przy pomocy wysokiej klasy sprzętu, dlatego nasze Centrum wyposażyliśmy w szereg specjalistycznych urządzeń, pochodzących od czołowych producentów sprzętu medycznego na świecie. Wszystkie stosowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, stanowiące gwarancję bezpieczeństwa naszych Pacjentów w trakcie zabiegu. Na wyposażeniu placówki znajdują się m.in.:

 • Robot ARTAS iX- najnowocześniejszy na świecie robot do przeszczepów włosów, który w sposób niezwykle precyzyjny pobiera włosy do transplantacji, a następnie umieszcza we wskazanym miejscu na skórze głowy, przy czym dla pacjenta zabieg jest bardzo komfortowy. Zabiegi za pomocą robota mają bardzo dużą skuteczność.
 • REGENERA ACTIVAto urządzenie medyczne do autologicznego przeszczepu komórek. Łysienie androgenowe dotyczy 70% mężczyzn i około 40% kobiet w pewnym okresie ich życia. Dla wielu kobiet jest niezwykle obciążającym problemem estetycznym i psychologicznym. Jednym z najnowszych zabiegów, przynoszących spektakularne efekty kliniczne, jest system REGENERA ACTIVA.
 • Laser Palomar SlimLipo 3D– najnowocześniejsze urządzenie do lipolizy laserowej, umożliwiające przeprowadzenie jednoczesnego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej i termoliftingu, co zapobiega powstawaniu obwisłej skóry po zabiegu. Laser działa selektywnie na tkankę tłuszczową, bez uszkadzania otaczających tkanek, a sam zabieg charakteryzuje się wysoką skutecznością, krótkim czasem trwania (około godziny), brakiem bólu i brakiem skutków ubocznych takich jak siniaki czy opuchlizna.
 • Body Jet– pierwsze na świecie urządzenie, wykorzystujące metodę WAL (water-jet assisted liposuction)do usuwania tkanki tłuszczowej. Zabieg liposukcji urządzeniem Body Jet polega na wypłukiwaniu tkanki tłuszczowej przy pomocy specjalnego roztworu, wprowadzanego do organizmu za pomocą kaniuli. Dzięki temu w trakcie liposukcji nie powstają żadne uszkodzenia mechaniczne tkanki. Po zabiegu płyn wraz z komórkami tłuszczowymi jest usuwany z organizmu przy pomocy tej samej kaniuli, którą został wprowadzony. Liposukcja z wykorzystaniem Body Jet charakteryzuje się natychmiastowymi efektami i krótkim okresem rekonwalescencji, a dodatkowo pozyskany w trakcie zabiegu tłuszcz można wykorzystać do modelowania innych partii ciała, na przykład do powiększania piersi.
 • Vibrasat Power– wysokiej klasy urządzenie do liposukcji wspomaganej wibracjami. Dzięki szybkiemu trybowi wibracyjnemu kaniuli ssącej urządzenie umożliwia precyzyjne, a jednocześnie delikatne oddzielenie tkanki tłuszczowej od sąsiadujących tkanek.
 • Wirówka Adivive– najnowocześniejsza wirówka do separacji tkanki tłuszczowej, wykorzystywana w trakcie zabiegów lipofillingu, czyli modelowania twarzy i ciała przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej. Zastosowanie wirówki znacząco zwiększa skuteczność zabiegu, gdyż pozwala oczyścić tkankę tłuszczową z płynów i pozostawia tylko najbardziej wartościowe komórki.
 • MiraDry– nowoczesne urządzenie do usuwania problemu nadmiernej potliwości. Dzięki zastosowaniu wiązki elektromagnetycznej, oddziałującej bezpośrednio na gruczoły potowe pod pachami, ilość wydzielanego potu jest redukowana o 85-95%, a gruczoły potowe z upływem czasu nie ulegają regeneracji, co gwarantuje trwałe efekty. Zabieg aparatem MiraDry nie wymaga wykonywania nakłuć czy nacięć na skórze, a moc wiązki elektromagnetycznej dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta.
 • Ultraformer III– rewolucyjne urządzenie do bezoperacyjnego liftingu twarzy i konturowania ciała. Aparat wykorzystuje wysokoenergetyczną falę ultradźwięków (HIFU – High Intensity Focuedes Ultrasound) do selektywnego podgrzewania tkanki skórnej. Fale ultradźwięków stymulują aktywność komórek skóry, pobudzając je tym samym do regeneracji oraz produkcji nowego kolagenu. Urządzenie pozwala na przeprowadzenie bezinwazyjnego zabiegu liftingu twarzy, szyi i dekoltu, a także modelowania dowolnej części ciała. Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji, a pacjent może wrócić do codziennej aktywności.
 • Laser Discovery Pico– wysokiej klasy laser medyczny wyposażony w neodymowo-yagowe (Nd:YAG) źródło światła o podwójnej długości fali (532 i 1064 nm). Opiera się na ultrakrótkich impulsach o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas stosowana, dzięki czemu jest najmocniejszym w swojej klasie systemem do usuwania tatuaży (o każdym kolorze), rozstępów i przebarwień. Dodatkowa końcówka frakcyjna umożliwia przeprowadzanie zabiegów poprawiających konstrukcję skóry (rewitalizację, odmładzanie). Zastosowanie technologii Quanta Pico-Boost pozwala na pracę w trybie pikosekundowym. Laser pracuje również w trybie Q-Switch i Photo-thermal.
 • Laser Fraxel re:store – wysokiej klasy urządzenie laserowe, oferujące doskonałe efekty zabiegów przy jednoczesnym znacznym skróceniu czasu gojenia się ran. Wykorzystywane m.in. do usuwania blizn potrądzikowych i przebarwień, poprawy tekstury skóry, wygładzania zmarszczek, fotoodmładzania i poprawy owalu twarzy.
 • Laser Mona Lisa Touch– innowacyjny laser, stosowany w zabiegach nieinwazyjnego odmładzania i regeneracji narządów płciowych u kobiet. Istotą zabiegów z wykorzystaniem tego lasera jest stymulacja tkanek do wytwarzania kolagenu i glikogenu. Zabiegi Mona Lisa Touch stanowią doskonałą alternatywę dla chirurgicznych zabiegów obkurczania pochwy i leczenia nietrzymania moczu, charakteryzują się niską inwazyjnością, a ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest o wiele niższe.
 • Laser CO2– ma szerokie zastosowanie w dermatologii estetycznej. Umożliwia laserowe usuwanie zmian skórnych takich jak włókniaki, brodawki czy naczyniaki bez pozostawiania nieestetycznych blizn. Dzięki zjawisku koagulacji zabieg jest bezkrwawy, a funkcje super i ultrapuls zapobiegają termicznemu uszkodzeniu otaczających tkanek. Usuwanie znamion laserem przeprowadzane jest metodą bezkontaktową, co likwiduje ryzyko zakażenia żółtaczką i wirusem HIV, a proces gojenia jest szybki i bezbolesny.
 • Titan – nowoczesny system, umożliwiający niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingu. Urządzenie stosuje promieniowanie w obszarze dalekiej podczerwieni na granicy fal radiowych o dużej mocy, a efekt termiczny zachodzący w dolnych warstwach skóry powoduje ogrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, które ulegają przebudowie.
 • Laser Palomar Vectus – najnowocześniejszy laser depilacyjny, który jako jedyny na świecie wyposażony został w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze Skintel, umożliwiający w pełni indywidualne dostosowanie parametrów zabiegu. O skuteczności zabiegu decyduje także zastosowana w urządzeniu opatentowana technologia „photo recycling”, polegająca na ponownym wykorzystaniu światła, odbijającego się od skóry. Zabieg laserem Palomar Vectus to także najwyższy komfort Pacjenta dzięki kontaktowemu chłodzeniu głowicy, co minimalizuje wyczuwalność ciepła w trakcie zabiegu.
 • ONDA- nowoczesne urządzenie wykorzystujące fale o wysokich częstotliwościach dla precyzyjnego rozbijania tłuszczu nawet w głębszych warstwach. Urządzenie posiada dwie głowice - jedną do działania płytko, powierzchniowo, która pozwala ujędrnić skórę i zlikwidować niewielki cellulit oraz głowicę głębokiego działania, rozpuszczającej głęboko osadzone włókna kolagenowe i wywołującej lipolizę komórek tłuszczowych. 
 • Icoone® Laser– nowoczesne urządzenie umożliwiające precyzyjną pracę na tkance łącznej. Działa dogłębnie na każdy milimetr skóry, bez jednoczesnego jej rozciągania i powodowania urazów. Umożliwia szybkie, skuteczne i minimalnie inwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych takich jak cellulit, blizny, obrzęki limfatyczne, miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej i objawy starzenia się skóry. Dzięki zastosowaniu bardzo małej głowicy możliwe jest wykonywanie zabiegów na całym ciele, także na powiekach i ustach, a dzięki opatentowanej technologii można też bezpiecznie przeprowadzać zabiegi na skórze naczyniowej.
 • Accent Prime - urządzenie do bezinwazyjnego liftingu. Wyposażone jest ono w kilka głowic i służy do zabiegów modelujących, wyszczuplających, odmładzających oraz ujędrniających. Sekret skuteczności tej aparatury tkwi w tym, że łączy ona działanie fal ultradźwiękowych z falami radiowymi unipolarnymi o bardzo wysokiej częstotliwości – 40,68 MHz. 
 • UltraShape– innowacyjne urządzenie do skutecznego usuwania tkanki tłuszczowej przy pomocy fal ultradźwiękowych o potrójnej sile. Zabieg UltraShape składa się z trzech etapów (masaż przy pomocy specjalnej głowicy, wytwarzającej podciśnienie i dwubiegunowe fale radiowe, selektywne rozbicie komórek tłuszczowych ultradźwiękami, ponowny masaż, przyspieszający aktywność limfatyczną) i umożliwia minimalnie inwazyjną redukcję lokalnego otłuszczenia, bez siniaków, opuchlizny oraz bez okresu rekonwalesc encji.
 • SPM– pompy ssące, wykorzystywane podczas masażu podciśnieniowego. Masaż z wykorzystaniem pomp SPM nie tylko przyspiesza proces spalania tłuszczu w komórkach i poprawia napięcie skóry, ale także oczyszcza i wzmacnia tkankę łączną oraz stymuluje przepływ limfy. O skuteczności zabiegu SPM świadczy fakt, że został on uznany na najskuteczniejszy zabieg antycellulitowy 2006 roku przez czytelników oraz redakcję miesięcznika „Avanti”.
 • Liposhock– innowacyjne urządzenie do zwalczania cellulitu i miejscowej otyłości, którego skuteczność opiera się na połączeniu działania fal dźwiękowych ShockWave (SW) o wzrastającym ciśnieniu oraz skoncentrowanych fal ultradźwiękowych o podwójnej częstotliwości. Działanie fal ShockWave powoduje rozbicie komórek tłuszczowych w procesie implozji, a rozbity w trakcie tego procesu tłuszcz zostaje wydrenowany, by uległ metabolizmowi w wątrobie. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Liposhock dodatkowo usprawnia przepływ limfy w organizmie, a także ujędrnia i wygładza skórę. Liposhock działa nieinwazyjnie, a efekty są widoczne już po kilku zabiegach.
 • i-lipo– innowacyjny laser diodowy do redukcji tkanki tłuszczowej. Pod wpływem działania lasera dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej w obrębie komórek tłuszczowych, sprowadzające się do rozbicia trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Urządzenie nie niszczy błon komórek tłuszczowych, tylko w kontrolowany sposób zmniejsza ich objętość
 • Laser Body-Mix– nowoczesne urządzenie, łączące w sobie działanie czterech różnych zabiegów: krioterapii, masażu próżniowego, lasera diodowego oraz fotostymulacji. Zabieg z zastosowaniem lasera Body-Mix uwalnia toksyny oraz dotlenia tkanki, a także poprawia wygląd skóry i widocznie redukuje cellulit.
 • Slide Styler– nowoczesne urządzenie do drenażu limfatycznego, wykorzystywane m.in. w redukcji cellulitu. Jego głównym elementem są specjalnie skonstruowane rękawy wypełniane powietrzem, w którym pod ciśnieniem powstają fale uciskowe, pobudzające krążenie limfy. Pobudza proces wydalania produktów odpadowych przemiany materii.
 • Dermapen – urządzenie z jednorazową głowicą do wykonywania mikronakłuć, przez które aktywne substancje wnikają w głąb skóry. Zabiegi z jego użyciem w naturalny sposób stymulują odnowę skóry, niwelując oznaki starzenia, redukując blizny, cellulit i rozstępy oraz wspomagając walkę z łysieniem.
 • Dermafrac– innowacyjny aparat do wykonywania mezoterapii mikroigłowej twarzy, szyi i dekoltu. Jego wyjątkowa skuteczność wynika z zastosowania pierwszego na świecie systemu, łączącego technikę mikronakłuć skóry z jednoczesna infuzją aktywnego serum. Dodatkowo, dla większej precyzji zabiegu, nakłuwana skóra jest zasysana przy pomocy nadciśnienia, a po zabiegu masowana głowica, emitującą lecznicze światło LED. Zabieg Dermafrac umożliwia skuteczną, bezbolesną rewitalizację i odmłodzenie skóry, a jego efekty są porównywalne do rezultatów procedury z wykorzystaniem lasera frakcyjnego.
 • Geneo™–innowacyjne urządzenie, którego technologia pozwala na uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania podstawowych składników rewitalizujących oraz dotlenienia.
 • Aparat do mikrodermabrazji– urządzenie umożliwiające łagodne, w pełni kontrolowane ścieranie naskórka, co prowadzi do wygładzenia skóry i znacznej poprawy jej wyglądu. Efektem zabiegu jest poprawa owalu twarzy, zniwelowanie blizn, przebarwień i kurzych łapek, a także drobnych zmarszczek i śladów potrądzikowych.
 • Laser Thunder - jeden z najlepszych i najszybszych laserów do depilacji. Wyprodukowany został przez firmę Quanta System. Znajdujący się w urządzeniu system chłodzący sprawia, że eliminowane są nieprzyjemne doznania podczas terapii. Efekt i krótki czas zabiegu możliwe są dzięki specjalnie dostosowanym do ciała głowicom. 
 • Laser Cutera V+ - technologia laserowa służąca do usuwania trądziku, zmian naczyniowych, blizn oraz rumienia. Jedną z największych zalet tego urządzenia jest właśnie uniwersalność, gdyż służy na tak dużą liczbę schorzeń. Co bardzo ważne, zabieg z tym urządzeniem jest bardzo bezpieczny, m.in. przez to, że Cutera V+ to także technologia chłodzenia.
 • HydraPure - innowacyjny system do pielęgnacji twarzy. Podczas terapii z tym inteligentnym urządzeniem stosuje się płyny do hydrabrazji. Zabieg wykonywany z HydraPure ma silnie nawilżające i odbudowujące działanie. To zasługa jonów wodoru, które mają właściwości antyoksydacyjne, przez co świetnie radzą sobie ze starzeniem się skóry.
 • Cryo T-Shock - urządzenie wyprodukowane przez włoskiego producenta będącego liderem na rynku sprzętów medycznych. Służy do bezinwazyjnego modelowania sylwetki. Działanie Cryo T-Shock opiera się na zjawisku kriolipolizy. Podczas zabiegu dochodzi do zamrożenia komórek tłuszczowych.  

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w Elite była dla naszych Pacjentów przyjemnością i relaksem. Klinikę Elite wyposażyliśmy w liczne udogodnienia, wśród których warto wymienić:

 • Nowoczesne wnętrza – Klinika Elite mieści się w jasnych, przestronnych wnętrzach, wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt i gustownie umeblowanych. Stonowana kolorystyka, eleganckie dodatki i świeże kwiaty dopełniają wystroju Kliniki, tworząc przyjazną, ciepłą atmosferę.
 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w przestronnej, eleganckiej recepcji, wyposażonej w wygodne kanapy.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi Pacjentów oraz sympatyczną, ciepłą atmosferę dba kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel.
 • Szeroki zakres zabiegów – naszym Pacjentom oferujemy szeroki zakres różnorodnych zabiegów z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i modelowania sylwetki, które pozwalają w sposób kompleksowy zadbać o twarz i ciało, odzyskać młody, piękny wygląd i dobre samopoczucie. Szeroki wachlarz zabiegów, przeprowadzanych w jednym miejscu przez doświadczonych lekarzy to dla naszych Pacjentów oszczędność czasu oraz gwarancja najlepszych efektów.
 • Możliwość zakupu profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych – Pacjenci naszego Centrum mają możliwość zakupu specjalistycznych kosmetyków pielęgnacyjnych, które pomagają utrzymać efekt przeprowadzanych zabiegów. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne kosmetyki wspomagające zwalczanie cellulitu oraz nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.
 • Atrakcyjne zniżki i promocje – dla naszych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne zniżki i promocje, umożliwiające skorzystanie z najpopularniejszych zabiegów w niższych, atrakcyjnych cenach.
 • Zabiegi na raty – Centrum Elite oferuje swoim Pacjentom możliwość ratalnego finansowania zabiegów i leczenia. Gwarantujemy wysoką ratę pożyczki, najniższą ratę oraz minimum formalności, bez wizyty w banku.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentem zagranicznym, personel naszej placówki porozumiewa się w języku angielskim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) w Warszawie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  300
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  300
  Konsultacja dermatologiczna
  250
  Konsultacja dietetyczna
  250
  Konsultacja fizjoterapeutyczna
  250
  Konsultacja ginekologiczna
  300
  Konsultacja kosmetologiczna
  bezpłatnie
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  konsultacja z lekarzem specjalistą - 250 zł
  próba laserowa - 200 zł
  250
  Konsultacja trychologiczna
  konsultacja z trychinoskopią / FOTO FINDER - 300 zł
  250
  Konsultacja urologiczna
  z USG - 300 zł
  250
  Konsultacja anestezjologiczna
  250
 • Chirurgia plastyczna

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Leczenie łysienia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Dietetyka

 • Fizykoterapia

 • Masaże

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 272 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

9,3
/ 10
Znakomita
272 ocen z 4 źródeł
4,6 / 5
(28 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(19)
(19)
Bardzo dobra:
(8)
(8)
Dobra:
(1)
(1)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,1 / 5
(56 ocen placówki na Google.pl)
4,8 / 5
(84 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5
(104 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki Elite jest nowoczesną warszawską kliniką zajmującą się poprawą urody i wyglądu. Placówka przyjmuje pacjentów od 1999 roku, a jej specjalnością są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, dermatologii i medycyny estetycznej oraz ginekologii plastycznej. Można tu również wymodelować sylwetkę za pomocą nowoczesnych urządzeń oraz poddać się zabiegom laserowym na ciało. Trudno tutaj nie pochwalić całego zespołu biorącego udział w zabiegu. Estetyczne wnętrza i stylowa aranżacja dopełniają obrazu tej nowoczesnej stołecznej placówki." - Paulina J. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(28 opinie)

K
21 grudnia 2017

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Doskonale wykonany zabieg liposukcji strumieniem wodnym
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa
Znajomość wszelkich zabiegów, dobre doradztwo w przypadku wątpliwości. Troskliwa opieka pooperacyjna, zrozumienie pacjenta, elastyczność w poszukiwaniu dogodnego terminu na zabieg. Czysto i stylowo.
Ocena specjalisty:
lek. Marek Murawski, Chirurg plastyczny
Profesjonalista, potrafił odwrócić uwagę pacjenta w chwili wysokiego stresu. Delikatność przy zabiegu 4/5
Ocena leczenia:
Liposukcja Body Jet - brzuch, grudzień 2017
Zabiegu dokonano bez większych problemów. Wysoka wrażliwość na ból sprawiła, że należało podać więcej środka znieczulającego w brzuch. To najbardziej bolesna cześć zabiegu. Potem wyczuwalne są drgania powodujące łaskotki w operowanej okolicy. Po 40 minutach odczuwalne zmęczenie. Przez 3 dni po zabiegu trudności w poruszaniu się, myciem oraz przeciekającymi opatrunkami.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

H
11 lutego 2024

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Dobra
Ocena wizyty:
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa
Niestety nie mogę napisać pozytywnej opinii Byłam umówiona na zabieg konkretnego dnia i o konkretnej godzinie Nie mieszkam w Warszawie ,przyjechałam na wizytę z miejscowości oddalonej 150 km od Warszawy , podało okrutnie , wzięłam urlop Na miejscu okazało się ze zabiegu nie będzie ,bo pielęgniarka wzięła urlop Ok,takie sytuacje się zdarzają ,ale czemu nikt mnie nie powiadomił i nie przesunął mi zabiegu W przeddzień sama dzwoniłam , aby upewnić się czy moja wizyta odbędzie się Powiedziano mi,ze tak bez problemu Owszem rozmawiałam z lekarzem , ale zabieg nie odbył się Jestem zawiedziona Piszecie państwo same pozytywy , ale personel nie powinien sobie pozwolić na takie traktowanie pacjentki Owszem doktor bardzo miły , ale takie zachowanie personelu jest nie do przyjęcia i wpływa na ocene kliniki Raczej więcej nie skorzystam z usług tej kliniki Czytałam dobre opinie ale zawiodłam sie
Ocena specjalisty:
Bardzo miły i przyjazny
Ocena leczenia
Przydatna opinia?
(2)
(3)

E
15 maja 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Zadowolona z wykonanego zabieg
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa
Wspaniałą opieka pielegniarek
Pierwsze wrażenie budynku
Ocena specjalisty:
lek. Marek Murawski, Chirurg plastyczny
Bardzo ciepły i profesionalny
Ocena leczenia:
Powiększanie piersi implantami okrągłymi, maj 2023
Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne
Przydatna opinia?
(0)
(0)

D
2 maja 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa
Wszystko pielęgniarki jak i sam lekarz bardzo mili . Pobyt oceniam 10 na 10 😊
Ocena specjalisty:
lek. Marek Murawski, Chirurg plastyczny
Ocena leczenia:
Powiększanie piersi implantami okrągłymi, kwiecień 2023
Przydatna opinia?
(0)
(0)

E
24 kwietnia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa
Panie w recepcji bardzo sympatyczne , Pan Doktor z sercem.podszedl do mojego problemu z którym zgłosiłam się.
Nic
Ocena specjalisty:
lek. Marek Murawski, Chirurg plastyczny
Ocena leczenia
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, kwiecień 2023
Przydatna opinia?
(0)
(0)

F
19 kwietnia 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Elegancko profesjonalnie
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa
Miła atmosfera
Ocena specjalisty:
lek. Marek Murawski, Chirurg plastyczny
Super gosc
Ocena leczenia
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, kwiecień 2023
Ieszcze nie wiem
Przydatna opinia?
(0)
(5)

E
14 marca 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Polecam ;)
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa
Mogę polecić z czystym sumieniem.
Ocena specjalisty:
lek. Marek Murawski, Chirurg plastyczny
Dr. Marek Murawski to świetny fachowiec, a poza tym bardzo sympatyczny człowiek. Wysłuchał mnie i dobrał idealne implanty, jestem bardzo zadowolona :)
Ocena leczenia:
Powiększanie piersi, luty 2023
Zabieg wykonany bez komplikacji, dosyć szybko doszłam do siebie. Bardzo dobra opieka podczas pobytu w klinice, gdzie wykonany był zabieg jak również później, gdy byłam już w domu, pielęgniarka dzwoniła i sprawdzała czy wszystko jest w porządku.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
8 lutego 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Zabieg chirurgiczny
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa
Miła obsługa, komfortowa strefa poczekalni, brak kolejek.
Ocena specjalisty:
lek. Marek Murawski, Chirurg plastyczny
Dobry specjalista w dziedzinie otoplastyki, duże poczucie humoru, miłe, profesjonalne podejście do klienta
Ocena leczenia:
Korekcja odstających uszu, styczeń 2023
Jestem zadowolony
Przydatna opinia?
(0)
(0)

D
8 lutego 2023

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Jestem zadowolona
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa
Wszysto bardzo miłe Panie tam pracują
Ocena specjalisty:
lek. Marek Murawski, Chirurg plastyczny
Pań doktor przemiły, bardzo dobrze wszystko wytłumaczył. Mega podejście do pacjenta. Polecam z całego serca.
Ocena leczenia
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, luty 2023
Przydatna opinia?
(0)
(0)

A
8 grudnia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Jestem zadowolona z obsługi.
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota), Warszawa
Bardzo miła, profesjonalna obsługa.
Ocena specjalisty:
lek. Marek Murawski, Chirurg plastyczny
Doktor Murawski, który przeprowadzał zabieg jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam.
Ocena leczenia:
Operacje plastyczne uszu, listopad 2022
Jestem zadowolona z zabiegu. Wszystko goi się dobrze. Nie ma żadnych powikłań.
Przydatna opinia?
(1)
(0)

Zespół

Kadrę medyczną Kliniki Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) tworzą lekarze z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjaliści z różnych dziedzin medycyny, którzy na swoim koncie mają tysiące przeprowadzonych zabiegów. W trosce o najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów oraz pełną satysfakcję Pacjentów pracujący w Elite lekarze systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają nową wiedzę, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach naukowych z różnych dziedzin medycyny, organizowanych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. W trakcie szkoleń i sympozjów naukowych nasi lekarze zapoznają się z innowacyjnymi produktami i nowoczesnymi technikami zabiegowymi, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zapewnić zabiegi na najwyższym światowym poziomie, przeprowadzane w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami medycyny. Pracujący w naszym Centrum lekarze są też członkami licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, wśród których warto wymienić Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskie Towarzystwo Ginekologii Plastycznej oraz European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery.

Pokaż lekarzy wybranej specjalizacji:

mgr Lidia Kwiatkowska

prezes kliniki elite centrum laseroterapii i modelowania sylwetki

Leczone choroby: Od ponad 20 lat prowadzi Kliniki Elite, specjalizujące się w laseroterapii i modelowaniu sylwetki, a także medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

9,4 / 10

Wykształcenie: Ukończył studia na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w 1991 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer

lek. Marzena Janasik

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

Wykształcenie: - Akademia Medycznej w Lublinie - Warszawski Uniwersytet Medyczny – studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej - GWSH w Katowicach – studia podyplomowe dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii więcej »

Zadzwoń: 22 626 pokaż numer


Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota).

dr n. med. Dorota Żukowska


Certyfikaty

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) może poszczycić się licznymi osiągnięciami, certyfikatami i nagrodami. Nasza Klinika została także Centrum Szkoleniowym metody SlimLipo, a szkoleniowcem w zakresie stosowania tej innowacyjnej metody likwidacji tkanki tłuszczowej jest  dr Marek Murawski. Centrum Elite, jako jedyna placówka w Polsce, jest gabinetem rekomendowanym przez producenta urządzenia New Ultrashape VDF. Profesjonalizm i najwyższy poziom świadczonych w naszym Centrum usług został również potwierdzony szeregiem przyznanych nam wyróżnień, wśród których warto wymienić wyróżnienie Superprodukt Świata Kobiety 2013 dla zabiegu depilacji laserowej urządzeniem Vectus oraz rekomendację, przyznaną nam przez miesięcznik „Uroda”.

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) od wielu lat jest jednym z pionierów we wprowadzaniu na polski rynek nowoczesnych technik zabiegowych. W 1999 roku jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy do oferty depilację urządzeniami laserowymi, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować najlepsze efekty zabiegów. Obecnie naszym Pacjentom oferujemy zabiegi depilacji laserowej najnowocześniejszym inteligentnym laserem Palomar Vectus, zabiegi ginekologii estetyczmej z wykorzystaniem nowoczesnego lasera Mona Lisa Touch, skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej dzięki lipolizie laserowej urządzeniem Palomar SlimLipo, a także wiele nowoczesnych technologii zabiegowych, pozwalających na uzyskanie jeszcze lepszych efektów przy coraz mniejszej inwazyjności zabiegu.

Jednak największym osiągnięciem naszego Centrum jest stale zwiększająca się liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy wracają do nas na kolejne zabiegi, a także polegają nasze usługi swoim znajomym. Pacjenci doceniają szeroki wachlarz różnorodnych zabiegów, wykonywanych z najwyższą precyzją przez doświadczonych lekarzy i z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, a także ciepłą, sympatyczną atmosferę panującą w Klinice. Nasze Centrum chętnie odwiedzają także znane Polki, w tym Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Cegielska oraz Tatiana Okupnik – przeprowadzane w Elite zabiegi pozwalają im w sposób kompleksowy zadbać o siebie oraz zrelaksować się po ciężkim dniu. Informacje na temat naszego Centrum oraz pracujących w Elite lekarzy wielokrotnie pojawiały się również w mediach: w telewizji („Miasto Kobiet” TVN Style, „Cegiełka Zdrowia” TVN) oraz w prasie (m.in. „Cosmopolitan”, „Avanti”, „Shape”, „Gala”, „Elle”, „Uroda”, „Olivia”, „Claudia”, „Pani”).

 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
 • Gabinet Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

Filmy

Przebieg zabiegu Palomar Slimlipo 3D w klinice Elite. Lipoliza laserowa + termolifting.
Artas iX - Inteligentny przeszczep włosów
Zabieg korekcji uszu - skuteczny sposób na odstające uszy
Czy zabieg Slimlipo 3D jest skuteczny nawet jak ponownie przytyjemy? lek. Marek Murawski, Elite
Pokaż więcej filmów

Niskie raty

Przy współpracy z Kliniki.pl oraz Comfino.pl placówka Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) oferuje swoim pacjentom do 48 niskich rat na zabiegi i usługi medyczne. Szybka decyzja kredytowa (zazwyczaj 15 minut), proces 100% online, bez zbędnych formalności.

Dostępne niskie raty...
nie odkładaj ważnych spraw na później

Dostępne do 48 niskich rat 1

481 200

Przykład reprezentatywny

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 21:00)
Dostępne do 48 niskich rat - dowiedz się więcej

Adres placówki

Prosimy o upewnienie się telefonicznie, że dana usługa jest dostępna pod wybranym adresem.
Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)
ul. Złota 61
00-819 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek
8:00-21:00
wtorek
8:00-21:00
środa
8:00-21:00
czwartek
8:00-21:00
piątek
8:00-21:00
sobota
8:00-16:00
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) mieści się przy ulicy Złotej 61, w niewielkiej odległości od Centrum Warszawy. Ze względu na bardzo dogodną lokalizację bez trudu dostaną się do nas zarówno Pacjenci zmotoryzowani, jak i ci korzystający ze środków komunikacji miejskiej. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli naszą placówkę od najbliższego przystanku autobusowego, najbliższy przystanek tramwajowy („Rondo ONZ”, tramwaje linii 10, 16, 17, 19 i 33) znajduje się w odległości 250m od Kliniki, łatwo można do nas również dotrzeć z Dworca PKP Warszawa Centralna, położonego w odległości nieco ponad kilometra od placówki. Bez trudu dotrą do nas też Pacjenci spoza Warszawy, preferujący podróże drogą lotniczą: przejazd taksówką z położonego w odległości 8 km od Kliniki Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie zajmuje nieco ponad kwadrans, lotnisko jest też dobrze skomunikowane z centrum miasta (podziemna stacja kolejowa, transport autobusowy). Niewielka odległość od portu lotniczego zapewnia naszej Klinice doskonałą komunikację ze wszystkimi ważniejszymi europejskimi miastami: stołeczne lotnisko posiada bezpośrednie połączenia m.in. z Dublinem, Berlinem, Paryżem, Rzymem, Amsterdamem, Brukselą, Oslo, Glasgow, Liverpoolem i Londynem.

Pacjenci spoza Warszawy wizytę w naszej placówce mogą połączyć ze zwiedzaniem atrakcji turystycznych i poznawaniem ciekawostek tego pięknego, historycznego miasta. Będąc w Warszawie z pewnością warto zobaczyć historyczne centrum miasta z monumentalnym Zamkiem Królewskim i neogotycką katedrą św. Jana, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO (2,5 km od placówki), przespacerować się po Krakowskim Przedmieściu (2 km od Kliniki) czy zobaczyć słynny Pałac Kultury i Nauki, znajdujący się w odległości kilometra od naszej Kliniki, warto również odwiedzić zachwycające Łazienki Królewskie z Pałacem na Wyspie (3,5 km od Centrum) i zwiedzić barokowy pałac królewski w Wilanowie, położony w odległości 11 km od Elite. Wielbiciele zieleni i odpoczynku na świeżym powietrzu mogą odwiedzić któryś z warszawskich parków, m.in. pobliski, mieszczący się w odległości 700m od placówki Park Mirowski, Ogród Saski (1,1 km od placówki) czy rozległy Park im. E. Szymańskiego, natomiast miłośnicy zakupów z pewnością chętnie odwiedzą liczne stołeczne galerie i centra handlowe, na przykład słynne Złote Tarasy.


Najczęstsze pytania o placówkę Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

 • Jak oceniana jest placówka Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)?

  Placówka Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,3 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 272 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) w Warszawie?

  Placówka Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) z Warszawy posiada w cenniku usług 526 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , urologia , dermatologia , ortopedia oraz ginekologia estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)?

  Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) znajduje się w Warszawie - ul. Złota 61. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 22 626 50 52

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)?

  Placówka Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota) z Warszawy otwarta jest średnio 13 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-21:00. W weekend placówka otwarta jest tylko w soboty od 08:00 do 16:00, natomiast w niedziele jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…