Zabiegi nićmi liftingującymi Szczecin

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • licówki metodą Flow Injection
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Zabiegi nićmi liftingującymi w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Nici liftingujące zbudowane są z syntetycznego, silnego włókna, które jest pojedyncze lub podwójne (skręcone). Umieszcza się je w wybranym obszarze twarzy lub ciała za pomocą igły, na której umieszczona jest nić. W taki sposób nici umieszczane są śródskórnie, podskórnie lub domięśniowo i dają efekty w zależności od miejsca aplikacji. W tym pierwszym przypadku rewitalizują skórę, napinają ją i wygładzają zmarszczki. W drugim - mają działanie lipolityczne (zapobiegają gromadzeniu się tkanki tłuszczowej). Podane domięśniowo - osłabiają je, co powoduje wygładzenie rysów twarzy. Zabieg nićmi daje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego, jednak jest nieinwazyjny i bezbolesny

Na zabiegi nićmi liftingującymi do Szczecina

Rewitalizacją skóry za pomocą nici liftingujących na terenie Szczecina zajmuje się lek. med. Joanna Stosio-Rostecka, dermatolog i wenerolog (specjalizacja w 2013 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej od 2005 roku, która odbyła wiele kursów z zakresu dermatologii estetycznej - posiada m.in. certyfikat ukończenia kursu "Sesja szkoleniowa z zastosowania technik iniekcji nici wchłanialnych PDO First Lift" (Poznań, 2014 rok). W zabiegach odmładzających posługuje się nie tylko nićmi PDO First Lift, ale także PDO First Lift Screw

Zabiegi nićmi liftingującymi to oferta z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry twarzy, proponowana przez Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser-Medica. Lifting twarzy i szyi wykonywany jest tutaj za pomocą nici Silhouette Soft oraz nici Happy Lift. Lekarz może w taki sposób odmłodzić okolice brwi, policzków, czoła i skroni a także żuchwy i szyi. Pacjent może poddać się również zabiegowi z wykorzystaniem nici w celu liftingu okolic pourazowych twarzy, częściowo sparaliżowanych oraz w miejscach wrodzonych uszkodzeń nerwów twarzowych. Placówka ta oferuje także miękki lifting twarzy za pomocą metody Soft Fillingu (z wykorzystaniem kwasu hialuronowego).

Bezoperacyjny lifting z wykorzystaniem nici liftingujących proponuje także przyjmujący w Szczecinie dr n. med. Piotr Zawodny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej oraz lekarz medycyny estetycznej, który do takich zabiegów wykorzystuje różne rodzaje nici liftingujących, np. nici Aptos, nici PDO, nici Happy Lift czy nici Silhouettesoftt. Technik ich podawania uczył się na specjalistycznych kursach, takich jak "Intensive Course on the Aptos methods" (odbyty w 2013 roku) czy "Sesja szkoleniowa z zastosowania technik iniekcji nici wchłanialnych PDO First Lift" (certyfikat z 2013 roku).

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…