Zabiegi nićmi liftingującymi Szczecin

Medimel

Szczecin, ul. Nowowiejska 1E
10 / 10  •  Rewelacyjna  •  152 opinii
  • Usuwanie kurzych łapek nićmi PDO Barb od 3500 zł
  • Usuwanie worków pod oczami nićmi PDO Barb od 3500 zł
  • Usuwanie chomików nićmi PDO Barb od 3500 zł
  • Podniesienie brwi nićmi PDO Barb od 3500 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 150 zł

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Katarzyna Ostrowska-Clark

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Medimel

10 / 10

Zabiegi nićmi liftingującymi Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Szczecinie na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za podniesienie brwi nićmi PDO Barb natomiast najwyższa cena w Szczecinie wynosi do 5000 zł (podniesienie brwi nićmi PDO Barb).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w Szczecin placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Szczecinie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Nici liftingujące zbudowane są z syntetycznego, silnego włókna, które jest pojedyncze lub podwójne (skręcone). Umieszcza się je w wybranym obszarze twarzy lub ciała za pomocą igły, na której umieszczona jest nić. W taki sposób nici umieszczane są śródskórnie, podskórnie lub domięśniowo i dają efekty w zależności od miejsca aplikacji. W tym pierwszym przypadku rewitalizują skórę, napinają ją i wygładzają zmarszczki. W drugim - mają działanie lipolityczne (zapobiegają gromadzeniu się tkanki tłuszczowej). Podane domięśniowo - osłabiają je, co powoduje wygładzenie rysów twarzy. Zabieg nićmi daje efekt zbliżony do liftingu chirurgicznego, jednak jest nieinwazyjny i bezbolesny

Na zabiegi nićmi liftingującymi do Szczecina

Rewitalizacją skóry za pomocą nici liftingujących na terenie Szczecina zajmuje się lek. med. Joanna Stosio-Rostecka, dermatolog i wenerolog (specjalizacja w 2013 roku) oraz lekarz medycyny estetycznej od 2005 roku, która odbyła wiele kursów z zakresu dermatologii estetycznej - posiada m.in. certyfikat ukończenia kursu "Sesja szkoleniowa z zastosowania technik iniekcji nici wchłanialnych PDO First Lift" (Poznań, 2014 rok). W zabiegach odmładzających posługuje się nie tylko nićmi PDO First Lift, ale także PDO First Lift Screw

Zabiegi nićmi liftingującymi to oferta z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry twarzy, proponowana przez Centrum Dermatologii Laserowej, Estetycznej i Dermatochirurgii Laser-Medica. Lifting twarzy i szyi wykonywany jest tutaj za pomocą nici Silhouette Soft oraz nici Happy Lift. Lekarz może w taki sposób odmłodzić okolice brwi, policzków, czoła i skroni a także żuchwy i szyi. Pacjent może poddać się również zabiegowi z wykorzystaniem nici w celu liftingu okolic pourazowych twarzy, częściowo sparaliżowanych oraz w miejscach wrodzonych uszkodzeń nerwów twarzowych. Placówka ta oferuje także miękki lifting twarzy za pomocą metody Soft Fillingu (z wykorzystaniem kwasu hialuronowego).

Bezoperacyjny lifting z wykorzystaniem nici liftingujących proponuje także przyjmujący w Szczecinie dr n. med. Piotr Zawodny, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej oraz lekarz medycyny estetycznej, który do takich zabiegów wykorzystuje różne rodzaje nici liftingujących, np. nici Aptos, nici PDO, nici Happy Lift czy nici Silhouettesoftt. Technik ich podawania uczył się na specjalistycznych kursach, takich jak "Intensive Course on the Aptos methods" (odbyty w 2013 roku) czy "Sesja szkoleniowa z zastosowania technik iniekcji nici wchłanialnych PDO First Lift" (certyfikat z 2013 roku).

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…