Zabiegi nićmi liftingującymi Częstochowa

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Bellazone

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Marek Kowalik

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

w KOWALIKmedica

lek. Agnieszka Tomala

lekarz medycyny estetycznej

w Beauty Club Lemone

Zabiegi nićmi liftingującymi Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 100 zł za lifting nosa nićmi PDO natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 3500 zł (lifting czoła nićmi Silhouette Lift).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Podniesienie brwi nićmi PDO
Tarnowskie Góry, Wyszyńskiego 113
cena zabiegu zależy od okolicy i ilości nici

od 100 zł do 100 zł

Usuwanie worków pod oczami nićmi PDO
Lifting nosa nićmi PDO
Podniesienie brwi nićmi Silhouette Soft
Lifting czoła nićmi Silhouette Lift

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Nici liftingujące to syntetycznie, monofilamentowane włókna, zbudowane są z jednej wiązki (posiadają jednolicie gładką powierzchnię). Zabiegi nićmi liftingującymi zalecane są osobom, które chcą odmłodzić swoją skórę, poprawić wygląd kości policzkowych lub zmienić kształt łuków brwiowych, a zarazem nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny. Podczas zabiegu nici wprowadzane są w tkankę podskórną (przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Czas trwania zabiegu zależy od jego rodzaju i wielkości obszaru, na którym ma być wykonany - najczęściej cała procedura trwa od 15 do 60 minut. Pierwsze rezultaty widać od razu po wykonaniu zabiegu, jednak na efekt końcowy trzeba poczekać ok. 6 tygodni. Efekty są trwałe i utrzymują się kilka lat. Zabieg nićmi liftingującymi przeprowadza lekarz specjalista medycyny estetycznej.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie

Dr n. med. Małgorzata Lelit-Zaręba z Częstochowy jest lekarzem dermatologiem, specjalizującym się w zakresie dermatologii estetycznej. Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Należy do m.in. Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD). W swojej praktyce zawodowej wykonuje szereg zabiegów rewitalizujących i regenerujących skórę, takich jak zabiegi nićmi liftingującymi, zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, peelingów (tworząc własne formuły) oraz z zastosowaniem różnych typów laserów.

LASER-MED S.C. w Częstochowie to placówka medyczna, posiadająca w swojej ofercie zabiegi nićmi liftingującymi z użyciem rozpuszczalnych nici First Lift z polidioksanonu (nici PDO). W placówce tej zabieg nićmi PDO oparty jest na technice wykorzystującej nici First Lift Barb 4D (są to nici PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków) firmy Croma-Pharma. Oprócz nici PDO, w celu rewitalizacji skóry w ośrodku LASER-MED stosuje się także zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy (kwas hialuronowy, toksyna botulinowa) oraz peelingi medyczne.

Studio Beauty D w Częstochowie to salon kosmetyczny w którym wykonywane są zabiegi nićmi liftingującymi (PDO), można tu wykonać także mezoterapię mikroigłową, mezoteraię igłową kwasem hialuronowym, zabieg Soft Lift kwasem hiaruronowym oraz zabiegi z użyciem peelingów medycznych. W gabinecie Studio Beauty D każdy zabieg z zastosowaniem nici poprzedzany jest konsultacją specjalistyczną, w czasie której wykluczone zostaną przeciwskazania do przeprowadzenia zabiegu oraz dobrana ilości potrzebnych nici PDO.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Radomsko oraz Zawiercie.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Odmładzanie nićmi PDO

Małgorzata Biernikiewicz - Autor Kliniki.pl

Małgorzata Biernikiewicz

Lifting policzków nićmi Hydrolift

Małgorzata Biernikiewicz - Autor Kliniki.pl

Małgorzata Biernikiewicz