Zabiegi nićmi liftingującymi Częstochowa

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10

Zabiegi nićmi liftingującymi Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 100 zł za lifting nosa nićmi PDO natomiast najwyższa cena w Częstochowie wynosi do 4500 zł (lifting twarzy nićmi Aptos).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowa placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 37 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Nici liftingujące to syntetycznie, monofilamentowane włókna, zbudowane są z jednej wiązki (posiadają jednolicie gładką powierzchnię). Zabiegi nićmi liftingującymi zalecane są osobom, które chcą odmłodzić swoją skórę, poprawić wygląd kości policzkowych lub zmienić kształt łuków brwiowych, a zarazem nie chcą decydować się na zabieg chirurgiczny. Podczas zabiegu nici wprowadzane są w tkankę podskórną (przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Czas trwania zabiegu zależy od jego rodzaju i wielkości obszaru, na którym ma być wykonany - najczęściej cała procedura trwa od 15 do 60 minut. Pierwsze rezultaty widać od razu po wykonaniu zabiegu, jednak na efekt końcowy trzeba poczekać ok. 6 tygodni. Efekty są trwałe i utrzymują się kilka lat. Zabieg nićmi liftingującymi przeprowadza lekarz specjalista medycyny estetycznej.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Częstochowie

Dr n. med. Małgorzata Lelit-Zaręba z Częstochowy jest lekarzem dermatologiem, specjalizującym się w zakresie dermatologii estetycznej. Jestem absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej. Należy do m.in. Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD). W swojej praktyce zawodowej wykonuje szereg zabiegów rewitalizujących i regenerujących skórę, takich jak zabiegi nićmi liftingującymi, zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, peelingów (tworząc własne formuły) oraz z zastosowaniem różnych typów laserów.

LASER-MED S.C. w Częstochowie to placówka medyczna, posiadająca w swojej ofercie zabiegi nićmi liftingującymi z użyciem rozpuszczalnych nici First Lift z polidioksanonu (nici PDO). W placówce tej zabieg nićmi PDO oparty jest na technice wykorzystującej nici First Lift Barb 4D (są to nici PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków) firmy Croma-Pharma. Oprócz nici PDO, w celu rewitalizacji skóry w ośrodku LASER-MED stosuje się także zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy (kwas hialuronowy, toksyna botulinowa) oraz peelingi medyczne.

Studio Beauty D w Częstochowie to salon kosmetyczny w którym wykonywane są zabiegi nićmi liftingującymi (PDO), można tu wykonać także mezoterapię mikroigłową, mezoteraię igłową kwasem hialuronowym, zabieg Soft Lift kwasem hiaruronowym oraz zabiegi z użyciem peelingów medycznych. W gabinecie Studio Beauty D każdy zabieg z zastosowaniem nici poprzedzany jest konsultacją specjalistyczną, w czasie której wykluczone zostaną przeciwskazania do przeprowadzenia zabiegu oraz dobrana ilości potrzebnych nici PDO.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko oraz Zawiercie.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…