Zabiegi nićmi liftingującymi Katowice

Olśnij swoją urodą

W ramach “Olśnij swoją urodą” przygotowaliśmy dla Was szczegółowe omówienie trzech kluczowych zabiegów, które nie tylko podkreślają urodę, ale również wpływają na zdrowie i samopoczucie.

Zabiegi te to:

  • operacja plastyczna powiek,
  • bonding zębów
  • zabiegi z użyciem botoksu.

Podczas naszych spotkań z ekspertami, dowiecie się wszystkiego na temat przebiegu tych zabiegów, ich wskazań i przeciwwskazań oraz innych istotnych informacji. Oto krótki zarys każdego z nich:

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

Pacjenci z Katowic wybierają także placówki z Sosnowca (8 km od centrum Katowic)

Besser Estetyczna

Sosnowiec, ul. Sucha 7a (8 km od Katowic)
8,9 / 10  •  Bardzo dobra  •  2883 opinii

Besser Estetyczna to placówka wywodząca się z Polikliniki Doktora Bessera. Jak wskazuje jej nazwa, koncentruje się ona wyłącznie na zabiegach z zakresu medycyny Anti-Aging. Pacjenci mogą tam poddać się mezoterapii, modelowaniu…

Inne placówki w pobliżu Katowic

Coco Clinic

Tarnowskie Góry, ul. Wyszyńskiego 113 (24 km od Katowic)
10 / 10  •  Rewelacyjna  •  93 opinii
  • Lifting nićmi APTOS od 2500 zł
  • Lifting twarzy nićmi Aptos od 2500 zł
  • Usuwanie chomików nićmi Aptos 2250 zł
  • Lifting brwi nićmi hialuronowymi Hydrolift od 1800 zł
  • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 200 zł

Lekarze wykonujący zabiegi nićmi liftingującymi w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 16 różnych placówkach. Usługa zabiegi nićmi liftingującymi w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i dermatologa.

lek. Krystyna Lubelska

specjalista dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Laser Lubelscy - Katowice

10 / 10
dr n. med. Alina Skrzypek-Salamon

dermatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Clinic

lek. Hiacynta Kwiatkowska

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Skin Clinic

lek. Kamila Kansy

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Arena Medical

lek. dent. Marlena Blukacz

stomatolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Centrum Medyczne Severux

dr n. med. Anna Pogorzelska-Antkowiak

dermatolog, wenerolog

w EsteDerm

Zabiegi nićmi liftingującymi Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi nićmi liftingującymi w Katowicach na podstawie cenników z 16 placówek. Najniższa cena to 100 zł za lifting nosa nićmi PDO natomiast najwyższa cena w Katowicach wynosi do 6000 zł (lifting twarzy nićmi Aptos).

Ile kosztuje zabiegi nićmi liftingującymi w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi nićmi liftingującymi w katowickich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi nićmi liftingującymi w Katowicach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 48 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi nićmi liftingującymi w innych miastach.

Zabiegi nićmi liftingującymi w Katowicach - gdzie najlepiej?

Nici liftingujące stanowią alternatywę dla inwazyjnych zabiegów chirurgicznych, mających na celu odmłodzenie skóry. Procedury przy użyciu nici zalecane są szczególnie osobom w wieku od 30 do 65 lat. Najczęściej stosowane są w obrębie twarzy. Zabieg trwa od 30 do 60 minut i zaraz po nim można wrócić do aktywności codziennej. Efekty utrzymują się przez około 2 lata. Procedura nie powoduje obrzęku i krwawienia.

Zabieg liftingu nieoperacyjnego za pomocą nici w Katowicach

Zabieg modelowania twarzy przy pomocy nici liftingujących przeprowadzić może lek. med. Grażyna Walkowicz, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i specjalista chorób wewnętrznych. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz szkoleniowcem firmy Beauty Derm w zakresie implantacji biowchłanialnych nici PDO. Zabiegi wykonuje przy zastosowaniu First Lift Barb 4D, czyli nowej odsłony nici PDO ze specjalnie opracowanym system haczyków. Stosuje je do podnoszenia podbródka, brwi, zmiany konturu linii policzków i żuchwy. Jej oferta obejmuje także zabiegi z użyciem bioabsorbowalnych nici APTOS, które stanowią alternatywę dla chirurgicznego liftingu twarzy.

Zabiegi nićmi liftingującymi w swojej ofercie posiada również Gabinet Dermatologii Estetycznej, Laserowej i Dermatochirurgii w Katowicach. Procedury wykonywane są za pomocą kilku rodzajów nici. W placówce stosowane są nici Happy Lift, które oprócz liftingu umożliwiają ujędrnienie skóry, oraz nici Silhouette, z przeznaczeniem dla pacjentek, zmagających się z wczesnymi oznakami starzenia. Pacjentkom, które nie wymagają intensywnych zabiegów liftingujących, polecane są nici PDO First Lift. W gabinecie przeprowadzana jest również terapia nićmi Aptos Excellence, której efekty utrzymują się nawet do 4 lat (znajdują zastosowanie przy zaawansowanych zmianach w procesie starzenia się skóry).

W Katowicach lifting nieoperacyjny nićmi wykonać może również lek. med. Jadwiga Szkaradek, specjalistka medycyny rodzinnej. Kształcenie z zakresu Anti-Aging odbyła w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Posiada certyfikat, uprawniający ją do wykonywana zabiegów przy użyciu nici PDO – First Lift, które służą do poprawy struktury, gęstości oraz elastyczności delikatnej skóry. Stosuje również nici First Lift Barb 4D, których specjalne haczyki po zaimplantowaniu otwierają się, unosząc opadające tkanki, co prowadzi do efektu silnego liftingu. Wykonuje również zabiegi miękkiego liftingu, który służy do precyzyjnego modelowania owalu twarzy, niwelowania zmarszczek szyi, napięcia skóry oraz odmładzania skóry dłoni.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi nićmi liftingującymi w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Zabrze, Jaworzno, Oświęcim, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat zabiegi nićmi liftingującymi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…