Operacja usunięcia tarczycy Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą operacja usunięcia tarczycy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Poznania. Operacja usunięcia tarczycy można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (186 km od Poznania) w cenie 5800 zł lub w Szpital Medfemina we Wrocławiu (148 km od Poznania) gdzie cena za operacja usunięcia tarczycy wynosi 8900 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja usunięcia tarczycy najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacja usunięcia tarczycy najbliżej Poznania na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 5800 zł za wycięcie płata tarczycy chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 12000 zł (wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie).

Ile kosztuje operacja usunięcia tarczycy w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja usunięcia tarczycy najbliżej Poznania:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacja usunięcia tarczycy najbliżej Poznania

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 13 innych miastach. Sprawdź ceny operacja usunięcia tarczycy w innych miastach.

Więcej na temat operacja usunięcia tarczycy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…