Operacja usunięcia tarczycy Poznań i okolice

Bezpośrednio w Poznaniu nie dysponujemy placówką wykonującą operacja usunięcia tarczycy, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Poznania. Operacja usunięcia tarczycy można przeprowadzić m.in. w Diamentum Centrum Medyczne we Wrocławiu (147 km od Poznania) w cenie 6300 zł lub w KCM Clinic w Jeleniej Górze (186 km od Poznania) gdzie cena za operacja usunięcia tarczycy wynosi 5800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Operacja usunięcia tarczycy najbliżej Poznania - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacja usunięcia tarczycy najbliżej Poznania na podstawie cenników z 11 placówek. Najniższa cena to 5500 zł za wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 12000 zł (wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie).

Ile kosztuje operacja usunięcia tarczycy w najbliższej odległości od Poznania?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja usunięcia tarczycy najbliżej Poznania:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacja usunięcia tarczycy najbliżej Poznania

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 13 innych miastach. Sprawdź ceny operacja usunięcia tarczycy w innych miastach.

Więcej na temat operacja usunięcia tarczycy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…