Operacja usunięcia tarczycy Wrocław

Czeka Cię usunięcie tarczycy, dlatego szukasz placówki, w której można poddać się takiej operacji? Jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 3 wrocławskich klinik, które oferują wycięcie tarczycy. Zapoznaj się z profilami lekarzy oraz cennikami, aby wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę za pośrednictwem naszego portalu!

Lekarze wykonujący operacja usunięcia tarczycy we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa operacja tarczycy we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i proktologa.

lek. Jakub Targowski

chirurg ogólny

w Szpital Medfemina

Operacja usunięcia tarczycy Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacja usunięcia tarczycy we Wrocławiu na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 7100 zł za wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 13300 zł (wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie).

Ile kosztuje operacja usunięcia tarczycy we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja usunięcia tarczycy w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacja usunięcia tarczycy we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie
  Wrocław, Pilczycka 144-148
  Tyreidektomia + Linfadenektomia – całkowite usunięcie tarczycy z węzłami chłonnymi - 20500 zł,

  7100 zł

  Wrocław, Borowska 262

  13300 zł

  Komorowice, Wrocławska 2a
  (Cena obejmuje zastosowanie neuromonitoringu. Ostateczny koszt zabiegu uzgadniany po konsultacji lekarskiej). Usunięcie tarczycy z nowotworem od 16000 zł

  od 13200 zł
  do 13200 zł

 • Wycięcie tarczycy częściowe chirurgicznie
  Wrocław, Borowska 262

  11300 zł

  Komorowice, Wrocławska 2a
  (Cena obejmuje zastosowanie neuromonitoringu. Ostateczny koszt zabiegu uzgadniany po konsultacji lekarskiej)

  od 11000 zł
  do 11000 zł

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny operacja usunięcia tarczycy w innych miastach.

Operacja usunięcia tarczycy we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

W zależności od choroby tarczycy, z jaką boryka się dany pacjent, tarczycę wycina się całkowicie lub częściowo. Możliwe jest także usunięcie jednego płata gruczołu. Wskazaniami do zabiegu są m.in. nowotwory złośliwe oraz wole tarczycy uciskające na inne narządy. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, a rekonwalescencja po nim trwa około dwóch tygodni.

Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

Kwalifikacja do wycięcia tarczycy

Decyzja o operacji jest podejmowana przez tak zwanego lekarza od tarczycy, czyli endokrynologa, na podstawie szczegółowego wywiadu z pacjentem, jak również przeprowadzenia określonych badań. Choroby tarczycy wykrywa się, sprawdzając poziom tsh (hormonu tyreotropowego), t3 (trójjodotyroniny) i t4 (tyroksyny). Kolejny etap diagnostyki to USG tarczycy. Badanie to pozwala dokładnie ocenić wielkość, kształt i strukturę gruczołu, jak również stwierdzić czy zaszły w nim jakieś niepokojące zmiany. W sytuacji wykrycia guza bądź mniejszych guzków zleca się biopsję tarczycy, podczas której pobiera się fragment zmienionej tkanki za pomocą igły. Wycinek jest następnie badany, aby móc odróżnić zmiany łagodne od złośliwych, a co za tym idzie - wdrożyć odpowiednie postępowanie. 

Gdzie na operację tarczycy we Wrocławiu?

Centrum Medyczne Rajska (dzielnica Fabryczna),które dołączyło do Kliniki.pl w 2018 roku, jak również Euromed (dzielnica Krzyki) oferują całkowite chirurgiczne wycięcie tarczycy. Takiemu samemu zabiegowi można poddać się w Szpitalu Specjalistycznym z Przychodnią EuroMediCare (dzielnica Fabryczna). Pacjenci mogą tu zdecydować się również na operację tarczycy z neuromonitoringiem, który zapobiega wystąpieniu pooperacyjnego powikłania, jakim jest porażenie nerwu krtaniowego wstecznego. Vratislavia Medica (dzielnica Psie Pole), oprócz całkowitej resekcji tarczycy, oferuje także jej częściowe usunięcie.

Ile kosztuje usunięcie tarczycy we Wrocławiu?

Za operację częściowego lub całkowitego wycięcia tarczycy we Wrocławiu zapłacimy minimum 5500 zł. Ceny sięgają nawet 7200 zł za operację z neuromonitoringiem.

Pacjenci szukali zabiegu operacja usunięcia tarczycy w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat operacja usunięcia tarczycy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…