Operacja usunięcia tarczycy Warszawa

Cierpisz z powodu choroby tarczycy i jesteś zmuszony do jej wycięcia? Jeśli szukasz lekarza, z którym mógłbyś porozmawiać o operacji tarczycy, jesteś w dobrym miejscu! Poniżej znajdziesz listę 4 warszawskich placówek, które mają w swoich ofertach usunięcie gruczołu tarczowego. Zapoznaj się z profilami klinik, porównaj ich cenniki i umów się na wizytę u specjalisty jeszcze dziś!

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Operacja usunięcia tarczycy Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacja usunięcia tarczycy w Warszawie na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 5900 zł za wycięcie płata tarczycy chirurgicznie natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 10900 zł (wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie).

Ile kosztuje operacja usunięcia tarczycy w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacja usunięcia tarczycy w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacja usunięcia tarczycy w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Wycięcie tarczycy całkowite chirurgicznie

  7200 zł

  Warszawa, Wałbrzyska 46
  Wycięcie tarczycy całkowite z limfadenektomią - 10900 zł (znieczulenie - 1350 zł)

  10900 zł

  Warszawa, Rzeczypospolitej 5
  Strumektomia subtotalna z badaniem histopatologicznym - od 5000 zł Strumektomia totalna - od 5600 zł

  od 10000 zł
  do 10000 zł

 • Wycięcie tarczycy częściowe chirurgicznie

  6700 zł

  Warszawa, Wałbrzyska 46
  z badaniem histopatologicznym (znieczulenie - 1350 zł) Wycięcie tarczycy częściowe - Wycięcie tarczycy - dwustronne - 8900 zł (znieczulenie - 1350 zł)

  od 8900 zł
  do 8900 zł

  Warszawa, Rzeczypospolitej 5

  od 7500 zł
  do 7500 zł

 • Wycięcie płata tarczycy chirurgicznie
  Warszawa, Rzeczypospolitej 5

  od 5900 zł
  do 5900 zł

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny operacja usunięcia tarczycy w innych miastach.

Operacja usunięcia tarczycy w Warszawie - gdzie najlepiej?

Wśród wskazań do leczenia operacyjnego tarczycy wymienia się m.in. zmiany nowotworowe, objawy uciskowe ze strony przełyku lub tchawicy (związane z rozmiarem wola) oraz defekt kosmetyczny (guz deformujący szyję). Operację tarczycy przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. Najczęściej przybiera one formę usunięcia prawie w całości obu płatów tarczycy dotkniętych zmianami. Standardowy czas pobytu pacjenta w klinice po operacji wynosi od 3 do 4 dni, a powrót do codziennej aktywności to około 2 tygodnie.

Kadra w EMC Piaseczno (Szpital św. Anny w Piasecznie) Kadra w EMC Piaseczno (Szpital św. Anny w Piasecznie)

Gdzie na wycięcie tarczycy w Warszawie?

Centrum Medyczne Damiana (Mokotów), które dołączyło do naszego serwisu w 2019 roku, oferuje swoim pacjentom kilka rodzajów operacji tarczycy:

 • częściowe chirurgiczne wycięcie gruczołu
 • całkowite chirurgiczne usunięcie tarczycy
 • usunięcie guzków tarczycy w znieczuleniu miejscowym

W każdym z powyższych wariantów możliwy jest neuromonitoring, czyli elektroniczne monitorowanie nerwów krtaniowych wstecznych podczas operacji. Dzięki temu znacząco obniża się ryzyko uszkodzenia nerwu, a co za tym idzie, wystąpienia związanych z tym powikłań. Całkowitą resekcję tarczycy spowodowaną nowotworem złośliwym można z kolei połączyć z limfadenektomią, czyli wycięciem zajętych przez komórki rakowe węzłów chłonnych w obrębie gruczołu tarczowego.

Operacje tarczycy w stołecznych klinikach

W położonym na Wilanowie Szpitalu Medicover wykonuje się całkowitą resekcję tarczycy, częściowe wycięcie gruczołu lub usunięcie jednego płata. Decyzja o odpowiednim dla danego pacjenta wariancie jest podejmowana podczas konsultacji chirurgicznej, po uprzedniej wizycie u endokrynologa, czyli tak zwanego lekarza od tarczycy. Operacje tarczycy w swojej ofercie posiada również zlokalizowany w Piasecznie (około 20 km od centrum Warszawy) Szpital św. Anny. W placówce wykonuje się także operacje przepukliny, wycięcie pęcherzyka żółciowego czy operacyjne leczenie choroby refluksowej przełyku. Wiele zabiegów przeprowadza się laparoskopowo.

Pozostałe warszawskie placówki

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Damiana

Na leczenie operacyjne  można udać się do Specjalistycznej Przychodni WILMED, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu chirurgii onkologicznej i ogólnej. W placówce wykonać można subtotalną resekcję tarczycy (częściowe usunięcie obu płatów tarczycy) lub totalną resekcję obu płatów tarczycy. W ośrodku przeprowadzić można także usunięcie jednego płata tarczycy, oferta Przychodni obejmuje ponadto m.in. USG tarczycy oraz jej pełną diagnostykę (TSH, T3, T4, FT3, FT4, przeciwciała anty TG, przeciwciała anty TPO, tyreoglobulina i przeciwciała przeciwko receptorom TSH).

W stolicy operacje tarczycy przeprowadza również dr n. med. Krzysztof Nowosad, chirurg ogólny, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Warszawie. Swoim pacjentom specjalista ten może zaproponować wycięcie jednego płata tarczycy, całkowite wycięcie tarczycy, udać się, jak również leczenie operacyjne gruczolaków przytarczyc. Jego oferta obejmuje ponadto badania ultrasonograficzne oraz biopsję pod kontrolą USG.

Ile kosztuje operacja tarczycy w Warszawie?

Za usunięcie tarczycy w Warszawie zapłacimy minimum 4000 zł. Najdroższe jest całkowite wycięcie tarczycy połączone z limfadenektomią. Taka operacja kosztuje 8400 zł.

Pacjenci szukali zabiegu operacja usunięcia tarczycy w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat operacja usunięcia tarczycy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…