Diamentum Centrum Medyczne

9,2 / 10   •   Znakomita   •  37 opinii
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
 • Klinika Diamentum Centrum Medyczne
Wrocław, ul. Jordanowska 8
 • Konsultacja chirurgiczna • od 160 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • 150 zł
 • Konsultacja ginekologiczna • 180 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

W Centrum Medycznym Diamentum wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej, dermatochirurgii, chirurgii plastycznej oraz ogólnej. Przeprowadzamy także operacje ginekologiczne, laserowe usuwanie żylaków czy operacyjne leczenie otyłości.

W codziennej pracy korzystamy z najnowocześniejszych, bezpiecznych urządzeń, takich jak laser frakcyjny Palomar Emerge, laser NeoV 1470 czy Body Jet Evo. Pacjentami zajmują się wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy charakteryzują się dużym doświadczeniem, dbałością o detale oraz empatią. Są niedoścignieni w swoich specjalizacjach i stanowią serce kliniki. Bez nich i ich umiejętności nawet najlepszy sprzęt pozostałby jedynie doskonałym urządzeniem.

Stawiamy na holistyczne podejście do każdego pacjenta, jakość oferowanych usług, bezpieczeństwo oraz profesjonalizm. Nasze motto to “odkrywamy Twoje naturalne piękno”. Każdą osobę traktujemy jak diament, pomagamy w wyeksponowaniu wewnętrznego piękna i blasku. Rozwiązujemy problemy medyczne pacjentów, poprawiając przy tym komfort ich życia, przywracając pewność siebie i poczucie własnej wartości. Wierzymy, że każdy ma w sobie naturalne piękno, trzeba je tylko dostrzec, a my chętnie w tym pomagamy.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jako jedyni na Dolnym Śląsku posiadamy urządzenie do liposukcji wodnej Body Jet Evo. Odsysanie tłuszczu z jego wykorzystaniem jest bardziej bezpieczne i zapewnia szybszą rekonwalescencję niż tradycyjna liposukcja.

W naszej placówce stosujemy także laser frakcyjny Palomar Emerge, który świetnie sprawdza się w usuwaniu powierzchownych niedoskonałości skóry: kurzych łapek, rozstępów czy blizn potrądzikowych. Dzięki niebywałej precyzji, doskonale radzi sobie także z drobnymi zmarszczkami wokół ust i oczu.

Do odmładzania skóry i usuwania przebarwień stosujemy również laser CO2. Efekty jego użycia to elastyczna, jędrna i zregenerowana skóra o wyrównanym kolorycie, a także likwidacja blizn i nierówności.

W leczeniu niewydolności żylnej, oprócz usuwania żylaków klasyczną technika chirurgiczną, wykorzystujemy także laser neoV  1470. Zabiegi z wykorzystaniem metody laserowej pozwalają na skrócenia czasu trwania zabiegu, zachowanie wysokiej efektywności ablacji leczonych żył, jak również mniejsze ryzyko powikłań i szybszą rekonwalescencję pacjentów

Podczas zabiegów z zakresu ortopedii regeneracyjnej stosujemy separator Q-graft®. To nowoczesny, jedyny na świecie zamknięty system do poboru i separacji komórek macierzystych SVF. Pozwala on na szybkie pobranie i dokładne odseparowanie komórek macierzystych z tłuszczu, dzięki czemu uzyskujemy znacznie więcej żywotnych komórek niż w przypadku innych metod ich pobierania.

Posiadamy tor wizyjny do zabiegów endoskopowych marki Storz w technologii 4K – narzędzie niezbędne do wykonywania zabiegów laparoskopowych w ginekologii, chirurgii ogólnej i bariatrii.


Udogodnienia dla pacjentów

W Centrum Medycznym Diamentum posiadamy w pełni wyposażoną salę operacyjną oraz sale zabiegowe. Estetyczne i komfortowe pokoje pacjenta z widokiem na Park Grabiszyński, zapewniają przyjemny pobyt w naszej klinice. Osoby towarzyszące pacjentom mogą w czasie zabiegu odprężyć się na patio lub w przestronnym lobby przy recepcji, wyposażonym w kącik z kawą i napojami.

Regularnie przygotowujemy dla naszych pacjentów promocje i rabaty, dzięki czemu zabiegom w Diamentum można poddać się w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Umożliwiamy zakup voucherów podarunkowych, które świetnie sprawdzają się jako prezenty na każdą okazję oraz sfinansowanie zabiegów w systemie ratalnym MediRaty.

Personel Diamentum posługuje się biegle językiem angielskim.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Diamentum Centrum Medyczne we Wrocławiu.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  160 zł - konsultacja, 190 zł - konsultacja + USG, 230 zł - konsultacja + USG Doppler
  od 160 do 230 
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  150
  Konsultacja ginekologiczna
  180
  Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej
  180
  Konsultacja w zakresie ginekologii onkologicznej
  230
  Konsultacja kosmetologiczna
  50
  Konsultacja laryngologiczna
  150
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  Konsultacja lekarska – 150 zł
  W momencie wykonania zabiegu konsultacja jest bezpłatna.
  150
  Konsultacja w zakresie mikropigmentacji
  50
  Konsultacja ortopedyczna
  150
  Konsultacja trychologiczna
  1 godz;
  250 zł - zabieg na łodygę włosa ( 2godz.);
  250 zł - zabieg na skórę głowy (2 godz.)
  100
  Konsultacja otolaryngologiczna
  150
 • Chirurgia szczękowo - twarzowa

 • Chirurgia plastyczna

 • Operacje zmiany płci

 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Ginekologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie łysienia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna


Opinie z internetu

Placówka Diamentum Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 10 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 37 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,2
/ 10
Znakomita
37 ocen z 3 źródeł
5,0 / 5  (2 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(2)
(2)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,0 / 5  (16 ocen placówki na Google.pl)
4,8 / 5  (16 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (5 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

5,0
Polecam serdecznie Diamentum
Joanna , 8 października 2021
5,0 - Joanna
Opieka, podejście do pacjenta, warunki
Zabieg: 
Wycięcie pęcherzyka żółciowego laparoskopowo (październik 2021)
Lekarz: 
dr n. med. Paweł Włodarczak
 
Szczegóły
5,0
Przyjazne miejsce dla pacjenta
Joanna , 21 września 2021
5,0 - Joanna
Bardzo ladne miejsce, mila obsługa klienta i życzliwe podejście do pacjenta, zaangażowanie Pana Doktora.
Dotyczy: 
Konsultacja chirurgiczna (wrzesień 2021)
Lekarz: 
dr n. med. Paweł Włodarczak
 
Szczegóły

Zespół

Zespół Diamentum stanowią specjaliści z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, którzy są cenionymi ekspertami na arenie międzynarodowej. Obok nich pracują również młodsi lekarze, ambitni i ciągle rozwijający swoje umiejętności i osiągający wiele sukcesów. Cechują się znakomitym podejściem do pacjentów i dużą dozą empatii, co pozwala zagwarantować doskonałe rezultaty oraz przyjazną atmosferę. 

Nasi lekarze w swej codziennej pracy wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Stosowanie innowacyjnych rozwiązań spełniających europejskie normy bezpieczeństwa pozytywnie wpływa na efekty leczenia, jak i komfort psychiczny pacjentów.

lek. Łukasz Banasiak

chirurg plastyczny

10 / 10

Lek. Łukasz Banasiak jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu z 2010 r. Kurs specjalizacyjny z chirurgii plastycznej rozpoczął w 2011 roku w Klinice Chirurgii Plastycznej im. W. Orłowskiego w Warszawie, a następnie kontynuował (od 2014 r.) ... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Lek. Sara Annan jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z 2014 roku. Obecnie jest rezydentką z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego im. T. Marciniaka – Centrum Medy... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Jakub Targowski

chirurg ogólny

Lek. Jakub Targowski jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2017 roku uzyskał tytuł specjalisty z chirurgii ogólnej. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Dolnośl... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Wojciech Berendt

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

10 / 10

Lek. Wojciech Berendt ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Posiada specjalizację w dziedzinie chirurgii plastycznej, ukończoną pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa i prof. Piotra Wójcickiego oraz chirurgii ogólnej - uzysk... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Dr n. med. Marek Pochwałowski to absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 1990 roku uzyskał specjalizację I stopnia z ginekologii i położnictwa, natomiast tytuł specjalisty II stopnia w tej dziedzinie zdobył trzy lata później. Przez wiele lat pełn... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Paweł Włodarczak

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

10 / 10

Dr n. med. Paweł Włodarczak jest absolwentem studiów medycznych na Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 1981 r. uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej, a kolejny, drugi stopień pięć lat później. Natomiast w 2003 r. ukończył specjalizację z ... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Robert Chmielewski

lekarz medycyny estetycznej

Lek. Robert Jan Chmielewski jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Ukończył również jedną z najlepszych polskich szkół medycyny estetycznej – Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jego zainteresowania zawodow... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Lek. Krzysztof Wilczek jest absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu z 1982 roku oraz studiów podyplomowych z zarządzania w służbie zdrowia na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. W 1985 roku uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu ortopedii i tra... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

dr n. med. Sophie Chrostowska

dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Sophie Chrostowska ukończyła studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Posiada I i II stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii. W 2007 roku zdała egzamin doktorski uzyskując stopień doktora nauk medycznych.... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

lek. Aleksandra Łuniewska

chirurg plastyczny

8,0 / 10

Lek. Aleksandra Łuniewska ukończyła studia medyczne na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Od początku kariery zawodowej była związana z Oddziałem Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu, gdzie realizowała szkolenie specjalizacyjne z chirurgii plastyczn... więcej »

Zadzwoń: 71 305 pokaż numer

Filmy

Autorskie metody operacji powiek górnych i dolnych

Raty 0%

Przy współpracy z Kliniki.pl placówka Diamentum Centrum Medyczne ofertuje pacjentom prawdziwe Raty 0% na zabiegi i usługi medyczne. Szybka decyzja kredytowa (zazwyczaj 15 minut), proces 100% online, bez zbędnych formalności i przede wszystkim brak kosztów dla pacjenta to główne zalety tej formy finansowania.

Raty 10 x 0% i nie odkładaj ważnych spraw na później

Proste 10 rat 0% od kliniki.pl bez dodatkowych kosztów, odsetek i opłat.

101 200


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)
Dostępne raty 10 x 0% - dowiedz się więcej

Adres placówki

Diamentum Centrum Medyczne
ul. Jordanowska 8
52-403 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałek10:00-19:00
 • wtorek10:00-19:00
 • środa10:00-19:00
 • czwartek10:00-19:00
 • piątek10:00-19:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Centrum Medyczne Diamentum znajduje się przy ul. Jordanowskiej 8, na wrocławskim Oporowie. To położone blisko centrum, dyskretne i urokliwe miejsce z dogodnym parkingiem.


Najczęstsze pytania o placówkę Diamentum Centrum Medyczne

 • Jak oceniana jest placówka Diamentum Centrum Medyczne?

  Placówka Diamentum Centrum Medyczne została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,2 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 37 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Diamentum Centrum Medyczne we Wrocławiu?

  Placówka Diamentum Centrum Medyczne z Wrocławia posiada w cenniku usług 465 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , chirurgia szczękowo - twarzowa , chirurgia ogólna , urologia oraz dermatologia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Diamentum Centrum Medyczne?

  Diamentum Centrum Medyczne znajduje się we Wrocławiu, Wrocław, ul. Jordanowska 8. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 71 305 50 46

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Diamentum Centrum Medyczne?

  Placówka Diamentum Centrum Medyczne z Wrocławia otwarta jest średnio 9 godzin dziennie, w poniedziałki od 10:00 do 19:00, we wtorki od 10:00 do 19:00, w środy od 10:00 do 19:00, w czwartki od 10:00 do 19:00, a w piątki od 10:00 do 19:00. W weekend placówka jest zamknięta.