Inne placówki w pobliżu Tychów

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 16 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Tychach jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Witold Smoleński

urolog

w Klinika Galena

9,8 / 10
dr n. med. Aleksander Targoński

urolog, androlog

w Vivomed

9,5 / 10
prof. dr hab. n. med. Andrzej Paradysz

chirurg ogólny, urolog, urolog dziecięcy

w AVIMED

9,0 / 10
dr n. med. Jan Kawecki

chirurg ogólny, urolog

w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

9,0 / 10
dr n. med. Mateusz Marcinek

urolog

w Centrum Lekarskie Alfa

Leczenie stulejki chirurgiczne Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 16 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Gabinet Lekarski Marek Klar, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1696 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w Tychy placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Tychach - gdzie najlepiej?

Stulejka (phimosis) jest najczęstszą patologią w budowie napletka, która polega na jego zbytnim zwężeniu, co uniemożliwia lub utrudnia jego zsunięcie z żołędzi penisa. Jej głównymi objawami są problemy w oddawaniu moczu. Leczenie schorzenia najczęściej przybiera charakter operacyjny (tylko w najłagodniejszych przypadkach stosuje się maści sterydowe, które mają na celu likwidacje stanu zapalnego oraz przywrócenie funkcjonalności napletka). W przypadku niewielkiej lub średniej stulejki zabieg ogranicza się jedynie do poszerzenia ujścia napletka (plastyki). W ostrych i zaawansowanych stadiach choroby należy przeprowadzić zabieg obrzezania, czyli usunięcia części lub całości napletka. Obie procedury wykonać można w zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym (u dzieci).

Leczenie operacyjne stulejki w Tychach – gdzie można udać się na zabieg

W Bieruniu, który znajduje się około 8 kilometrów od Tychów, operację stulejki przeprowadzić może lek. med. Krzysztof Sacha, specjalista urolog, który jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. W przypadku zwężenia napletka wykonuje zarówno jego plastykę (nacięcie i poszerzenie), jak i obrzezanie, natomiast w początkowej fazie schorzenia stosuje leczenie zachowawcze maściami sterydowymi. Szukać u niego pomocy mogą również osoby, zmagające się ze zbyt krótkim wędzidełkiem napletka, jego oferta obejmuje ponadto diagnostykę i leczenie chorób prostaty, zaburzeń erekcji oraz chorób pęcherza moczowego.

Na leczenie stulejki chirurgiczne w Tychach udać się można do kliniki Medicus Estetic. W zależności od potrzeb pacjenci poddać się w placówce mogą zabiegowi plastycznemu napletka lub obrzezaniu, które wykonuje się w przypadku bardzo dużego bliznowacenia napletka. W ośrodku szukać pomocy mogą także osoby, zmagające się z problemem zbyt krótkiego wędzidełka prącia. Oferta kliniki obejmuje wazektomię, czyli pierwszą chirurgiczną metodę męskiej antykoncepcji, która polega na przecięciu nasieniowodu lub nasieniowodów.

W przypadku zwężenia napletka, w Oświęcimiu, który znajduje się około 17 kilometrów od Tychów, pomocy szukać można u lek. med. Rafała Kasperczyka, specjalisty z zakresu urologii i chirurgii ogólnej. Oprócz plastyki napletka i obrzezania wykonać możne również operację wydłużenia wędzidełka prącia. Udać się do niego można także na leczenie żylaków powrózka nasiennego, jego oferta obejmuje ponadto leczenie chirurgiczne wodniaków jąder.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Ruda Śląska, Chorzów, Jaworzno, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Rybnik, Tarnowskie Góry, Żywiec oraz Zawiercie.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…