Inne placówki w pobliżu Krakowa

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Łukasz Bełch

urolog

w Euromedica

10 / 10
dr n. med. Sławomir Mrozicki

urolog

w Specjalistyczny Gabinet Urologiczny dr n.med Sławomir Mrozicki

9,6 / 10
dr n. med. Katarzyna Piątek-Koziej

w trakcie specjalizacji z urologii

w LK MED, Dr Kowalska Clinic

lek. Maciej Kmita

urolog

w Euromedica

lek. Jakub Szmer

urolog

w Euromedica

lek. Karol Raczyński

lekarz w trakcie specjalizacji

w Euromedica

Leczenie stulejki chirurgiczne Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 11 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 1300 zł w Prywatny Gabinet Urologiczno-Andrologiczny dr. n. med. Paweł Pilch, najwyższa to 4200 zł, natomiast średni koszt to 1964 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 46 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Krakowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group Gabinet zabiegowy w Medistica Medical Group

Stulejka to stosunkowo popularne męskie schorzenie, polegające na zwężeniu ujścia napletka, co utrudnia, a czasem wręcz uniemożliwia podjęcie współżycia seksualnego. Leczenie stulejki możliwe jest przy pomocy prostego zabiegu operacyjnego, który sprowadza się do poszerzenia ujścia napletka. W przypadku ostrej stulejki niekiedy konieczne bywa przeprowadzenie obrzezania, czyli usunięcie fragmentu napletka. Zabieg przeprowadza się zazwyczaj w znieczuleniu miejscowym, a podjęcie współżycia możliwe jest po kilku tygodniach.

Operacja stulejki w krakowskich placówkach

Pacjenci, pragnący pozbyć się zwężenia ujścia napletka mają do wyboru kilak krakowskich placówek, które w swojej ofercie mają zabieg plastyki stulejki. Jedną z nich jest Szpital Św. Rafała – doskonale wyposażony kompleks medyczny, należący do najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych tego typu placówek w całej Polsce. O jakości przeprowadzanych tam zabiegów świadczy szereg wyróżnień i certyfikatów, w tym Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia oraz Certyfikat ISO. Szpital odznaczony został także certyfikatem Bezpieczny Szpital, Perły Medycyny oraz Miejsce Przyjazne Maluchom. W skład personelu medycznego Oddziału Urologicznego wchodzą m.in. dr n. med. Janusz Jaszczyński i lek. med. Wojciech Habrat.

Usunięcie stulejki możliwe jest także w klinice Face & Body Institute, zlokalizowanej w centrum Krakowa. Placówka ma w swojej ofercie cały szereg różnorodnych zabiegów, skierowanych do mężczyzn, i obejmujących zarówno chirurgię plastyczną (operacja stulejki, obrzezanie, usuwanie blizn), jak i dermatochirurgię czy kosmetykę pielęgnacyjną i medycynę estetyczną. Zabiegi chirurgiczne w placówce przeprowadzają dr n. med. Rafał Pabiańczyk oraz lek. med. Klaudia Zwiorek-Czech. Oboje lekarze są członkami prestiżowych stowarzyszeń naukowych, takich jak Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskie Towarzystwo Chirurgiczne oraz Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.

Usunięcie stulejki – do kogo na zabieg?

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Operację stulejki można także przeprowadzić w Szpitalu CenterMed, który w swojej ofercie ma liczne zabiegi z zakresu urologii, w tym obrzezanie, operacyjne leczenie wnętrostwa, klasyczną i laparoskopową operację żylaków powrózka nasiennego czy usunięcie torbieli najądrza. Zabiegi z zakresu urologii w placówce przeprowadza dr n. med. Piotr Maciukiewicz.

Usunięcie stulejki możliwe jest także w gabinecie dr n. med. Jacka Politańskiego. Dr Politański jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, chirurgiem i dermatologiem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem zawodowym. Oprócz usuwania stulejki metodą plastyki wędzidełka przeprowadza także zabieg obrzezania oraz operacje wodniaka jądra.

Zabieg operacyjnego leczenia stulejki przeprowadza także lek. med. Leszek Michalski – absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego i Honorowy Członek Nowojorskiej Sekcji Amerykańskiego Towarzystwa Urologicznego. Pacjentów przyjmuje w Klinice Chirurgii Plastycznej Alma-Medica.

Panowie z problemem stulejki mogą udać się także do Szpitala Zakonu Bonifratrów Św Jana Grandego. Oprócz chirurgicznego leczenia stulejki placówka ma w swojej ofercie wiele innych zabiegów chirurgii urologicznej (operacja żylaków powrózka nasiennego, plastyka wędzidełka, usunięcie wodniaka jądra), wykonywanych przez dr n. med. Sławomira Mrozickiego i dr n. med. Adama Kwintę.

Szeroki zakres usług z zakresu chirurgii urologicznej przeprowadzany jest także w Poradni Urologicznej NZOZ Ars-Medica: placówka ma w swojej ofercie m.in. plastykę krótkiego wędzidełka, plastykę napletka i obrzezanie. W skład kadry medycznej Poradni wchodzą lek. med. Mirosław Fortuna, lek. med. Jacek Drabina oraz dr n. med. Jerzy Pilch.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…