Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 8 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 22 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Aleksander Husak

chirurg ogólny

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

10 / 10
lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

9,6 / 10
dr n. med. Michał Kowalczewski

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, chirurg ogólny, flebolog

w Ars Estetica Warszawa

9,4 / 10
lek. spec. Przemysław Zimnoch

urolog

w Bora Clinic Centrum Medyczne

lek. spec. Kacper Jackowicz

urolog

w Bora Clinic Centrum Medyczne

lek. Maciej Oszczudłowski

urolog

w Bora Clinic Centrum Medyczne

dr n. med. Mateusz Ciopiński

chirurg dziecięcy

w Centrum Dermatologiczne FEBUMED

lek. Jakub Szaniawski

urolog

w Centrum Medyczne doktorA

Leczenie stulejki chirurgiczne Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 22 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 165 zł w Centrum Medyczne Damiana, najwyższa to 3800 zł, natomiast średni koszt to 1947 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Warszawie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Powązkowska Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne PZU Zdrowie Warszawa Powązkowska

Stulejka jest powszechnym schorzeniem, dotykającym ponad 10% mężczyzn – zarówno dorosłych, jak i dzieci. Polega na zwężeniu ujścia napletka, co utrudnia lub uniemożliwia jego zsunięcie z żołędzi i powoduje ból w trakcie współżycia i czynności higienicznych. Zabieg operacji stulejki, w zależności od stopnia zaawansowania choroby polega najczęściej na wykonaniu plastyki napletka lub obrzezania. Obie procedury przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, z zastosowaniem rozpuszczalnych szwów, a po zabiegu przez okres dwóch tygodni należy powstrzymać się od współżycia seksualnego.

Najlepsze kliniki, doświadczeni lekarze

W Warszawie funkcjonuje wiele placówek, które w swojej ofercie mają zabiegi operacyjnego leczenia stulejki. Pacjenci z problemem stulejki mogą udać się do Lecznicy Położniczo-Chirurgicznej Iatros, która swoim pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii, ginekologii oraz urologii. Placówka funkcjonuje na rynku usług medycznych już od 1992 roku, a specjalistami w zakresie urologii są lek. med. Jacek Łempicki i lek. med. Paweł Szalecki. Dr Łempicki i dr Szalecki przeprowadzają zabiegi plastyki krótkiego wędzidełka i usuwania kłykcin kończystych, zajmują się także leczeniem chorób jąder i moszny oraz leczeniem chorób pęcherza moczowego.

Kolejną stołeczną placówką, która swoim pacjentom oferuje operacje stulejki jest Klinika Medyczna Ibis. Ta nowoczesna klinika wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy (3-Teslowy rezonans magnetyczny, 128-rzędowy tomograf komputerowy, mammograf 3D z tomosyntezą), a zabiegi z zakresu chirurgii urologicznej przeprowadza dr n. med. Cezary Torz – absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, autor i współautor ponad 50 publikacji. Pacjenci Kliniki Medycznej Ibis mogą się również poddać innym zabiegom z zakresu chirurgii urologicznej, w tym biopsji gruboigłowej gruczołu krokowego pod kontrolą USG, biopsji prącia i zabiegowi wydłużenia wędzidełka penisa.

Operacje stulejki w stołecznych placówkach

Operacje stulejki przeprowadzane są także w Przychodni Urodent, gdzie zabiegi z zakresu urologii przeprowadza dr n. med. Tomasz Ząbkowski. Dr Ząbkowski jest urologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, zdobytym przede wszystkim w Klinice Urologii Centralnego Szpitala Klinicznego Wojskowej Akademii Medycznej. Przeprowadza też operacje krótkiego wędzidełka, leczenie schorzeń jąder i prącia oraz zabiegi usuwania torbieli nerek.

Warto polecić również Centrum Medyczne Malbad, gdzie zabiegi urologiczne przeprowadza prof. nadzw. dr hab. n. med. Wojciech Perdzyński. Prof. Perdzyński jest znanym i cenionym specjalistą urologii i chirurgii dziecięcej, a wśród przeprowadzanych przez niego zabiegów warto wymienić też leczenie spodziectwa i wierzchniactwa, operacje usunięcia torbieli żołędzi, zabieg wydłużenia wędzidełka penisa oraz leczenie operacyjne wodniaka jądra.

Panowie z problemem stulejki mogą udać się też do NZOZ Szpital Mazovia. O jakości przeprowadzanych tam zabiegów świadczy posiadany przez placówkę Certyfikat ISO 9001-2008 oraz fakt, że szpital wyróżniony został certyfikatem „Szpital bez bólu”. Kierownikiem zespołu urologów jest prof. dr hab. n. med. Andrzej Borkowski, a w skład specjalistów z tej dziedziny wchodzą również prof. dr hab. n. med. Piotr Radziszewski oraz dr hab. n. med. Igal Mor.

Kolejną warszawską kliniką, która swoim pacjentom oferuje operację stulejki jest NZOZ Centrum Medyczne Wola. Placówka funkcjonuje na rynku usług medycznych od 2005 roku mi specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń urologicznych. Zabiegi operacyjnego leczenia stulejki w CMW przeprowadza grupa doświadczonych specjalistów w zakresie urologii, w tym lek. med. Jan Skarbek-Kilełłczewski i lek. med. Albert Gugała.

W Warszawie znajduje się też Specjalistyczna Przychodnia Medyczna Nasmed, gdzie zabiegi z zakresu urologii przeprowadza lek. med. Piotr Kuzaka. Ta nowoczesna i doskonale wyposażona placówka (na wyposażeniu kliniki znajdują się m.in. aparat do USG, endosonograf i urządzenie do KTG) oferuje swoim pacjentom również inne zabiegi urologiczne, w tym operacje wodniaka jądra i obrzezanie.

 

Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów Gabinet zabiegowy w Prestige Medical Józefów

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…