Leczenie stulejki Toruń i okolice

Bezpośrednio w Toruniu nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie stulejki chirurgiczne, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 57 innych klinik z okolicy Torunia. Leczenie stulejki chirurgiczne można przeprowadzić m.in. w Marina MedEstetic w Warszawie (185 km od Torunia) w cenie 2800 zł lub w Szpital Specjalistyczny Brzeziny Brzeziny (155 km od Torunia) gdzie cena za leczenie stulejki chirurgiczne wynosi 2500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

MINI-MEDICA dr Ruciński

Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 7 (155 km od Torunia)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  671 opinii

Zabieg odbył się bezboleśnie, po zabiegu mogłem od razu iść do domu. Kupiłem w aptece wskazane przez doktora leki i podczas całego procesu gojenia nie czułem żadnego bólu i wszystko goiło się bez komplikacji. Czasami żołądź obcierał lekko o ubranie, ponieważ był cały odkryty i prawdopodobnie ciało nie było przyzwyczajone, teraz już tego problemu nie ma. Długo się przymierzałem do zabiegu i teraz jestem kolejnym z wielu facetem który przyzna, że można było zrobić to dużo wcześniej. ~ Michał W. (Leczenie stulejki, dr n. med. Artur Ruciński)

  • Leczenie stulejki 3000 zł
  • Konsultacja urologiczna 250 zł

Leczenie stulejki chirurgiczne najbliżej Torunia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 57 placówkach w Toruniu. Najniższa cena wynosi 150 zł w Centrum Medyczne Damiana, najwyższa to 3600 zł, natomiast średni koszt to 2144 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w najbliższej odległości od Torunia?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne najbliżej Torunia:

Posiadamy również ofertę w 45 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Toruniu - gdzie najlepiej?

Zabieg usunięcia stulejki może być wykonany w każdym wieku. Początkowo schorzenie można leczyć przez stopniowe rozciąganie napletka podczas ciepłej kąpieli. Wszelkie jego nieprawidłowości w późniejszym stadium choroby wymagają ingerencji chirurgicznej, a zabieg wiąże się albo z plastyką napletka, albo z całkowitym jego usunięciem (tzw. obrzezanie). Nieleczona stulejka, może być powodem stanów zapalnych u mężczyzny oraz ich partnerek lub – z powodu bólu – z czasem uniemożliwić wszelką aktywność seksualną.

Phimosis – nie tylko męskie sprawy

W szerokim panelu usług Specjalistycznego Szpitala Matopat NZOZ, znajduje się diagnostyka i leczenie schorzeń układu moczowego. W zabiegowej części wykonuje się tu operacje m.in. stulejki oraz krótkiego wędzidełka w znieczuleniu ogólnym i miejscowym. Zabiegi wykonuje specjalista urolog, chirurg, lek. med. Stanisław Kęsy. Szpital rozpoczął działalność w 2001 r. i jest jednostką organizacyjną wchodzącą w skład Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych S.A.

Na ul. Kołłątaja 10 trafimy do specjalistycznej kliniki chirurgicznej, jaką jest Prywatne Centrum Chirurgii Winczakiewicz – Borkiewicz (PCC), które w 1992 r. stworzyli lekarze specjaliści chirurgii: dr n. med. Jacek Winczakiewicz i lek. med. Marek Borkiewicz. Specjalistą chirurgii dziecięcej i urologii jest dr Joanna Madej i w zakresie Chirurgii dziecięcej, przeprowadza się tu zabiegi przepukliny pachwinowej i pępkowej, wnętrostwa oraz nieprawidłowego napletka. Zabiegi w większości są wykonywane w zakresie Chirurgii Jednego Dnia, w czym PCC przodowało w kraju w latach 90. XX w.

Od kilkunastu lat, początkowo na Wrzosach, a obecnie na ul. Mickiewicza 109/4, prywatny Gabinet Lekarski prowadzi chirurg, lek. med. Marek Modrzewski, który udziela porad i konsultacji oraz wykonuje zabiegi z zakresu małej chirurgii (tylko znieczulenie miejscowe), m.in. stulejki i w zakresie zmian brawnikowo-przerostowych skóry, z badaniem histopatologicznym w razie konieczności. Lek. med. Modrzewski jest byłym St. Asystentem Oddziału Chirurgicznego 2 Wojskowego Szpitala Okręgowego w Toruniu i wieloletnim kierownikiem Przychodni Rehabilitacyjnej oraz lekarzem Przychodni Chirurgicznej.

Zwężenie ujścia napletka prącia leczy także specjalista chirurgii dziecięcej, dr hab. med. Marek Orkiszewski, były Kierownik Katedry I Kliniki Chirurgii Dziecięcej Akademii Medycznej w Bydgoszczy i  Ordynator Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Toruniu, obecnie związany z Centrum Medycznym Gizińscy w Bydgoszczy, gdzie przyjmuje prywatnie. W swojej praktyce ma doświadczenie w nieinwazyjnym leczeniu stulejki u pacjentów  w wieku od 1 roku 10 lat, u których z sukcesem zastosowano 0,1% maści zawierającej betamethazon z dodatkiem neomycyny. Dr Orkiszewski operuje również w Poznaniu, gdzie również mieszka.

Urologia Jednego Dnia to tylko część zakresu usług jakie świadczy Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Nowak&Nowak. Placówka powstała w 1999 r. z inicjatywy m.in. specjalisty urologa – Lecha Nowaka, który od lat 70. XX w. związany był z Oddziałem Urologii Ogólnej i Onkologicznej Specjalistycznego Szpitala Miejskiego im M. Kopernika w Toruniu. Przychodnia realizuje zabiegi prywatne oraz w ramach umowy z NFZ. W zakresie Urologii Jednego Dnia, wykonywana jest tu zarówno plastyka napletka, jak i obrzezanie. Operacja stulejki i krótkiego wędzidełka napletka odbywa się w znieczuleniu ogólnym.

W ambulatorium Specjalistycznego Szpitala Miejskiego w Toruniu, zabiegi stulejki wykonywane są po uzyskaniu skierowania z Poradni Oddziału Urologii Ogólnej I Onkologicznej. Ponadto lekarze Oddziału Urologii realizują leczenie endoskopowe zwężenia cewki moczowej wraz ze sposobem otwartym, a także najnowsze metody operacji naprawczych prącia (korekcja skrzywień). Kadra Oddziału pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Tomasza Drewa specjalizuje się w leczeniu schorzeń nowotworowych zarówno łagodnych układu moczowego, jak i kamicy moczowej.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…