Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Częstochowie

W Częstochowie posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Jarosław Rządkowski

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Bellazone

10 / 10
dr n. med. Zbigniew Jabłonka

chirurg ogólny

w Gabinet chirurgiczny dr Zbigniew Jabłonka

9,8 / 10
dr n. med. Aleksander Targoński

urolog, androlog

w Vivomed

9,5 / 10

Leczenie stulejki chirurgiczne Częstochowa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 4 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 1200 zł w Centrum Medyczne Suliga, najwyższa to 1600 zł, natomiast średni koszt to 1325 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Częstochowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w Częstochowa placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Stulejka to schorzenie polegające na zwężeniu napletka, którego nie da się zsunąć z żołędzi. Nie leczone prowadzi do powstawania stanów zapalnych (spowodowanych między innymi niemożliwością zachowania odpowiedniej higieny), problemów w oddawaniu moczu, a także dyskomfortu w prowadzeniu życia seksualnego. Cierpienie na tą przypadłość niestety nadal budzi zażenowanie wśród dużej grupy mężczyzn i odwlekają oni decyzję o poddaniu się zabiegu. Jeżeli stulejka nie jest zaawansowana, mężczyzna może poddać się plastyce napletka. Zabieg stulejki przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym lub całkowitym i polega na przecięciu napletka w jednym lub kilku miejscach. Następnie skóra jest ponownie zszywana tak, aby napletek został poszerzony i dało się go ściągnąć z żołędzi.

Plastyka napletka nie daje jednak pełnej gwarancji sukcesu. Dlatego metodą stosowaną częściej jest obrzezanie, czyli usunięcie części lub całości napletka. W obu przypadkach rekonwalescencja trwa około 7 – 14 dni, w trakcie których zaleca się wstrzemięźliwość seksualną, brak ruchu oraz stosowanie maści przeciwbólowych oraz powstrzymujących powstawanie blizn. Powrót do pełnej sprawności jest uwarunkowany kondycją i wiekiem pacjenta. Przez cały okres rekonwalescencji powinien on mieć możliwość skontaktowania się z lekarzem przeprowadzającym zabieg.

Chirurdzy z Częstochowy

W Częstochowie praktykuje wielu doświadczonych chirurgów plastycznych zajmujących się plastyką napletka oraz obrzezaniem. Do takich lekarzy należy dr n. med. Zbigniew Jabłonka, który po ukończeniu Śląskiej Akademii Medycznej praktyki odbył między innymi w placówce medycznej Krankenhaus Schwabing w Monachium. Obecnie zajmuje się prowadzeniem swojego gabinetu w Częstochowie, gdzie poza plastyką napletka przeprowadza między innymi operacje jelita grubego i odbytu. Doktor jest członkiem Okręgowej Rady Lekarskiej w Częstochowie oraz Członkiem Zarządu Śląskiego Oddziału Towarzystwa Chirurgów Polskich. O ile jest tylko to możliwe, swoim pacjentom sugeruje przeprowadzanie najmniej inwazyjnych zabiegów, co znacząco skraca okres rekonwalescencji. Jego Gabinet chirurgiczny Dr. Zbigniew Jabłonka przeprowadza także zabiegi z zakresu laseroterapii żylaków, leczenia hemoroidów oraz pozbywania się guzków skóry. W tym celu lekarze korzystają z nowoczesnej aparatury, np. aparatu do elektrochirurgii Emed ES 120, który jest pomocny przy przeprowadzaniu różnych typów zabiegów, ponieważ stymuluje koagulację tkanek i hamuje krwawienie.

Na terenie Częstochowy z problemem stulejki walczy również dr Jarosław Rządkowski, specjalista chirurgii, który zajmuje się także przeprowadzaniem zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Doktor bierze udział w licznych szkoleniach w kraju i za granicą, np. spotkań organizowanych przez polskie Towarzystwo Flebologiczne, którego od kilku lat jest członkiem. Brał także udział między innymi w szkoleniu Advanced Course on Laparoscopic Surgery, które odbyło się w Trineku. Doktor pracuje w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone. Poza leczeniem stulejki, w klinice można poddać się także zabiegowi usuwania żylaków metodami nieinwazyjnymi oraz laserowemu leczeniu nadpotliwości.

Częstochowskie kliniki, w których można pozbyć się wstydliwego problemu

Kolejną placówką medyczną, w której mężczyźni mogą w spokoju i dyskretnie wyleczyć się ze zwężenia napletka, jest Ośrodek Urologii Laserowej i Małoinwazyjnej dr . med. Zenona Rudzkiego. Gabinet zlokalizowany przy ulicy Kilińskiego w Częstochowie do leczenia stulejki wykorzystuje metodę uretromii optycznej. Zabieg polega na rozcięciu zwężenia cewki moczowej przy pomocy uretromu optycznego lub wiązki lasera holmowego. Ten sposób pozwala na prezcyzyjne usunięcie blizny zwężającej cewkę bez krwawienia, co w efekcie sprawia, że rekonwalescencja jest znacznie szybsza.

Oddział urologiczny znajduje się także w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej Medyk-Centrum. Od 2010r. centrum medyczne funkcjonuje w nowym budynku, zaprojektowanym i wyposażonym w zgodzie z normami unijnymi. Zabiegi z zakresu urologii przeprowadza tutaj dr n. med. Tomasz Lubas, specjalista chirurg urolog. Lekarz jest Ordynatorem Oddziału Urologii w Bytomiu.

 

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Lubliniec, Radomsko, Zawiercie oraz Tarnowskie Góry.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…