Leczenie stulejki Częstochowa i okolice

Bezpośrednio w Częstochowie nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie stulejki chirurgiczne, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 85 innych klinik z okolicy Częstochowy. Leczenie stulejki chirurgiczne można przeprowadzić m.in. w Bora Clinic Centrum Medyczne w Warszawie (207 km od Częstochowy) w cenie 2500 zł lub w Centrum Medyczne Vivomed w Sosnowcu (59 km od Częstochowy) gdzie cena za leczenie stulejki chirurgiczne wynosi 1500 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie stulejki chirurgiczne najbliżej Częstochowy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 85 placówkach w Częstochowie. Najniższa cena wynosi 165 zł w Centrum Medyczne Damiana, najwyższa to 4200 zł, natomiast średni koszt to 2082 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w najbliższej odległości od Częstochowy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne najbliżej Częstochowy:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Częstochowie - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna Gabinet zabiegowy w Bona Dea Medycyna Estetyczna

Stulejka to schorzenie polegające na zwężeniu napletka, którego nie da się zsunąć z żołędzi. Nie leczone prowadzi do powstawania stanów zapalnych (spowodowanych między innymi niemożliwością zachowania odpowiedniej higieny), problemów w oddawaniu moczu, a także dyskomfortu w prowadzeniu życia seksualnego. Cierpienie na tą przypadłość niestety nadal budzi zażenowanie wśród dużej grupy mężczyzn i odwlekają oni decyzję o poddaniu się zabiegu. Jeżeli stulejka nie jest zaawansowana, mężczyzna może poddać się plastyce napletka. Zabieg stulejki przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym lub całkowitym i polega na przecięciu napletka w jednym lub kilku miejscach. Następnie skóra jest ponownie zszywana tak, aby napletek został poszerzony i dało się go ściągnąć z żołędzi.

Plastyka napletka nie daje jednak pełnej gwarancji sukcesu. Dlatego metodą stosowaną częściej jest obrzezanie, czyli usunięcie części lub całości napletka. W obu przypadkach rekonwalescencja trwa około 7 – 14 dni, w trakcie których zaleca się wstrzemięźliwość seksualną, brak ruchu oraz stosowanie maści przeciwbólowych oraz powstrzymujących powstawanie blizn. Powrót do pełnej sprawności jest uwarunkowany kondycją i wiekiem pacjenta. Przez cały okres rekonwalescencji powinien on mieć możliwość skontaktowania się z lekarzem przeprowadzającym zabieg.

Chirurdzy z Częstochowy

W Częstochowie praktykuje wielu doświadczonych chirurgów plastycznych zajmujących się plastyką napletka oraz obrzezaniem. Do takich lekarzy należy dr n. med. Zbigniew Jabłonka, który po ukończeniu Śląskiej Akademii Medycznej praktyki odbył między innymi w placówce medycznej Krankenhaus Schwabing w Monachium. Obecnie zajmuje się prowadzeniem swojego gabinetu w Częstochowie, gdzie poza plastyką napletka przeprowadza między innymi operacje jelita grubego i odbytu. Doktor jest członkiem Okręgowej Rady Lekarskiej w Częstochowie oraz Członkiem Zarządu Śląskiego Oddziału Towarzystwa Chirurgów Polskich. O ile jest tylko to możliwe, swoim pacjentom sugeruje przeprowadzanie najmniej inwazyjnych zabiegów, co znacząco skraca okres rekonwalescencji. Jego Gabinet chirurgiczny Dr. Zbigniew Jabłonka przeprowadza także zabiegi z zakresu laseroterapii żylaków, leczenia hemoroidów oraz pozbywania się guzków skóry. W tym celu lekarze korzystają z nowoczesnej aparatury, np. aparatu do elektrochirurgii Emed ES 120, który jest pomocny przy przeprowadzaniu różnych typów zabiegów, ponieważ stymuluje koagulację tkanek i hamuje krwawienie.

Na terenie Częstochowy z problemem stulejki walczy również dr Jarosław Rządkowski, specjalista chirurgii, który zajmuje się także przeprowadzaniem zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Doktor bierze udział w licznych szkoleniach w kraju i za granicą, np. spotkań organizowanych przez polskie Towarzystwo Flebologiczne, którego od kilku lat jest członkiem. Brał także udział między innymi w szkoleniu Advanced Course on Laparoscopic Surgery, które odbyło się w Trineku. Doktor pracuje w Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone. Poza leczeniem stulejki, w klinice można poddać się także zabiegowi usuwania żylaków metodami nieinwazyjnymi oraz laserowemu leczeniu nadpotliwości.

Częstochowskie kliniki, w których można pozbyć się wstydliwego problemu

Kolejną placówką medyczną, w której mężczyźni mogą w spokoju i dyskretnie wyleczyć się ze zwężenia napletka, jest Ośrodek Urologii Laserowej i Małoinwazyjnej dr . med. Zenona Rudzkiego. Gabinet zlokalizowany przy ulicy Kilińskiego w Częstochowie do leczenia stulejki wykorzystuje metodę uretromii optycznej. Zabieg polega na rozcięciu zwężenia cewki moczowej przy pomocy uretromu optycznego lub wiązki lasera holmowego. Ten sposób pozwala na prezcyzyjne usunięcie blizny zwężającej cewkę bez krwawienia, co w efekcie sprawia, że rekonwalescencja jest znacznie szybsza.

Oddział urologiczny znajduje się także w niepublicznym zakładzie opieki zdrowotnej Medyk-Centrum. Od 2010r. centrum medyczne funkcjonuje w nowym budynku, zaprojektowanym i wyposażonym w zgodzie z normami unijnymi. Zabiegi z zakresu urologii przeprowadza tutaj dr n. med. Tomasz Lubas, specjalista chirurg urolog. Lekarz jest Ordynatorem Oddziału Urologii w Bytomiu.

 

Kadra w KCM Clinic Kadra w KCM Clinic

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…