MINI-MEDICA dr Ruciński

Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 7
9,7 / 10  •  Znakomita  •  681 opinii

Zabieg odbył się bezboleśnie, po zabiegu mogłem od razu iść do domu. Kupiłem w aptece wskazane przez doktora leki i podczas całego procesu gojenia nie czułem żadnego bólu i wszystko goiło się bez komplikacji. Czasami żołądź obcierał lekko o ubranie, ponieważ był cały odkryty i prawdopodobnie ciało nie było przyzwyczajone, teraz już tego problemu nie ma. Długo się przymierzałem do zabiegu i teraz jestem kolejnym z wielu facetem który przyzna, że można było zrobić to dużo wcześniej. ~ Michał W. (Leczenie stulejki, dr n. med. Artur Ruciński)

  • Leczenie stulejki od 2500 zł
  • Konsultacja urologiczna 250 zł

Inne placówki w pobliżu Gdańska

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez urologa.

dr n. med. Maciej Jarosz

urolog, androlog

w Diamond Clinic

10 / 10
dr n. med. Artur Ruciński

urolog

w MINI-MEDICA dr Ruciński

9,4 / 10
lek. Wiesław Moszczyński

urolog

w Gabinet urologiczny dr W. Moszczyński

9,3 / 10
lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
lek. Michał Sut

urolog

w Cambridge Medical

dr n. med. Wojciech Narożański

urolog

w Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

dr n. med. Tomasz Drabarek

urolog, androlog

w Diamond Clinic

Leczenie stulejki chirurgiczne Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 8 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 1500 zł w Ultraderm, najwyższa to 3600 zł, natomiast średni koszt to 2350 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Diamond Clinic Gabinet zabiegowy w Diamond Clinic

Stulejka (z łac. phimosis) jest schorzeniem męskiego członka, które może być nabyte lub wrodzone. Dzieli się ja na stulejkę całkowitą lub częściową. Ta pierwsza uniemożliwia ściąganie napletka, druga utrudnia jego ruchy. Jeszcze jedną jej postacią jest ból i ucisk w trakcie erekcji - podczas odprowadzania napletka. Cierpi na nią ok. 12% mężczyzn. Przyczyną stulejki nabytej może być stan zapalny napletka, powikłania cukrzycowe, przebyte urazy oraz choroby polegające na pogrubieniu skóry i wytworzeniu się białawych grudek. 

Na stulejkę - operacja

Zabiegami chirurgicznymi leczącymi stulejkę zajmuje się w Gdańsku dr n. med. Krzysztof Szkarłat, urolog (specjalizacja II stopnia od 1990 roku) oraz chirurg dziecięcy (specjalizacja I stopnia od 1985 roku), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1994 roku. Swoje doświadczenie zawodowe z zakresu urologii i chirurgii zdobywał w Klinice Urologii Akademii Medycznej w Gdańsku oraz w zagranicznych klinikach uniwersyteckich, np. w Paryżu, Brukseli czy Rotterdamie. Oprócz stulejki leczy także inne choroby męskiego układu moczowo-płciowego, tj. prostatę, żylaki powrózka nasiennego, raka pęcherza moczowego oraz pomaga przy zaburzeniach wzwodu i impotencji.

Leczenie chirurgiczne stulejki to także jeden z zabiegów oferowanych przez Oddział Urologiczny mieszczący się w 7. Szpitalu Marynarki Wojennej z Przychodnią im. kontradmirała profesora Wiesława Łasińskiego w Gdańsku. Z innych chorób i nieprawidłowości męskich narządów płciowych leczonych tutaj operacyjne można wymienić: żylaki powrózka nasiennego, krótkie wędzidełko czy operacje wodniaka jądra. Ponadto pacjent może poddać się na tym oddziale również onkologicznym operacjom urologicznym z zakresu: prostatektomii radykalnej, nefrektomii radykalnej oraz cystektomii radykalnej. Lekarze wyleczą operacyjnie łagodny rozrost stercza, kamicę dróg moczowych a także przeprowadzą leczenie chirurgiczne nietrzymania moczu u kobiet.

Kolejnym gdańskim lekarzem zajmującym się m.in. operacją stulejki jest dr n. med. Artur Gibas, specjalista urologii od 2013 roku, który tytuł doktora nauk medycznych posiada od roku 2010, kiedy to obronił swoją rozprawę doktorską. Doświadczenie urologiczne zdobywał w Klinice Urologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Pacjentom pomaga przyjmując w Prywatnym Gabinecie Urologicznym w Gdańsku. Z zabiegów specjalizuje się nie tylko w leczeniu chirurgicznym stulejki, ale przeprowadza także operacje krótkiego wędzidełka oraz inne zabiegi z zakresu chirurgii urologicznej. Można udać się do niego na USG układu moczowego oraz uroflowmetrię.

 

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…