MINI-MEDICA dr Ruciński

Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 7(12 km od Gdyni)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  564 opinii

Zabieg odbył się bezboleśnie, po zabiegu mogłem od razu iść do domu. Kupiłem w aptece wskazane przez doktora leki i podczas całego procesu gojenia nie czułem żadnego bólu i wszystko goiło się bez komplikacji. Czasami żołądź obcierał lekko o ubranie, ponieważ był cały odkryty i prawdopodobnie ciało nie było przyzwyczajone, teraz już tego problemu nie ma. Długo się przymierzałem do zabiegu i teraz jestem kolejnym z wielu facetem który przyzna, że można było zrobić to dużo wcześniej. ~ Michał W. (Leczenie stulejki, dr n. med. Artur Ruciński)

  • Leczenie stulejki 2500 zł
  • Konsultacja urologiczna 200 zł

Inne placówki w pobliżu Gdyni

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Gdyni

W Gdyni posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 8 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Gdyni jest najczęściej wykonywana przez urologa.

dr n. med. Artur Ruciński

urolog

w MINI-MEDICA dr Ruciński

9,5 / 10
lek. Wiesław Moszczyński

urolog

w Gabinet urologiczny dr W. Moszczyński

9,3 / 10
lek. Grzegorz Kaźmierowski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ultraderm

9,1 / 10
lek. Michał Jung

urolog

w Lifemedica

lek. Michał Sut

urolog

w Cambridge Medical

Leczenie stulejki chirurgiczne Gdynia - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 8 placówkach w Gdyni. Najniższa cena wynosi 1235 zł w LUX MED Gdańsk, najwyższa to 3600 zł, natomiast średni koszt to 2179 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Gdyni?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w gdyńskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Gdyni - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w Ultraderm Gabinet zabiegowy w Ultraderm

Stulejka to schorzenie męskie, które polega na zwężeniu osłony skórnej przykrywającej penis, czyli ujścia napletka na odcinku żołędzi. Poszerzenie ujścia tak, by napletek swobodnie dawał się z nich zsuwać, jest głównym celem zabiegu usunięcia stulejki. Leczy się ją bezinwazyjnie tylko w początkowym stadium. W dalszym przebiegu wymagane jest wyłącznie leczenie operacyjne. Całkowitym rozwiązaniem problemu stulejki jest obrzezanie jakie niekiedy wynika z braku efektów leczenia lub jego powikłań.

Nieprawidłowy napletek – metody leczenia  

Stulejką, krótkim wędzidełkiem i innymi zabiegami napletka w znieczuleniu miejscowym, zajmuje się urolog, lek. med. Narcyz Kiejna. Procedury realizuje w ramach indywidualnej praktyki lekarskiej w gabinetach w Gdyni oraz w Sopocie, a także w Centrum Medycznym Legionów (NZOZ "Stary Browar") w Lęborku, gdzie operacja stulejki świadczona jest komercyjnie. Pozostałe zabiegi plastyki napletka, w zależności od puli punktów zabiegowych, mogą być realizowane w ramach umowy NFZ.  

Refundację operacji stulejki oferuje Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka, na Oddziale Chirurgii Jednego Dnia dzięki umowie podpisanej z NFZ w 2009 r. Placówka świadczy specjalistyczną opiekę zdrowotną z pełną diagnostyką, rehabilitację leczniczą oraz zabiegi chirurgiczne wykonywane w trybie jednodniowym. Jakość usług potwierdza Certyfikat zgodności z normą PN-EN ISO 9001:2009. Pozostałe zabiegi napletka m.in. obrzezanie, są objęte cennikiem świadczeń komercyjnych. Zespół lekarzy tworzą m.in. chirurg dziecięcy, lek. med. Marek Fornal oraz urolog, dr n. med. Marek Roslan.

Gabinet Urologiczno-Chirurgiczny specjalisty urologa, chirurga, lek. med. Mieczysława Kłapota zlokalizowany jest w ścisłym centrum Gdyni, na ul. Józefa Bema 15. Chirurgiczne leczenie stulejki jest częścią oferty Gabinetu, gdzie w zakresie chorób męskiego układu płciowego leczy się m.in. zaburzenia erekcji, nowotwory prącia, wady rozwojowe oraz inne urazy. W ramach praktyki świadczona jest również diagnostyka urologiczna oraz leczenie chorób układu moczowego.  

Phimosis – stulejka jest jednym z męskich schorzeń, jakie w zakresie chorób urologicznych leczy dr n. med. Krzysztof Szkarłat – specjalista urolog, chirurg dziecięcy. Prezes Oddziału Północno–Zachodniego Polskiego Towarzystwa Urologicznego  oraz  członek Zarządu Sekcji Endourologii i ESWL Polskiego Towarzystwa Urologicznego, specjalizuje się w urologii i chirurgii dziecięcej. Oprócz konsultacji i kwalifikacji zabiegowych, świadczy w zakresie prywatnej praktyki także badania diagnostyczne. Dr Szkarłat przyjmuje w Kościerzynie i w Gdańsku.

Konsultacje urologiczne, kwalifikacje zabiegowe oraz korekcję wad nabytych i wrodzonych napletka w warunkach ambulatoryjnych oferuje również Poliklinika Evi Med. Diagnostyka oraz zabiegi realizowane są w ramach Chirurgii Dziecięcej i Ogólnej pod okiem chirurgów: lek. med. Jacka Wojciechowskiego lub lek. med. Artura Umera. Gwarancją jakości usług placówki jest Certyfikat Jakości ISO 9001: 2008 oraz wyróżnienie „Polski Sukces 2001” pod patronatem Ministerstwa Gospodarki RP.

Na interdyscyplinarnym oddziale zabiegowym Szpitala Kliniki Salus w Słupsku, operacje stulejki wykonywane są w zakresie Chirurgii Ogólnej, której kadrę stanowią specjaliści II stopnia chirurgii ogólnej, m.in. Dariusz Skocki oraz Henryk Sztykowski. Placówka posiada Certyfikat Akredytacyjny Ministra Zdrowia z zakresu lecznictwa szpitalnego, a od wiosny 2012 r. uczestniczy w programie „Szpital bez bólu”. Oprócz Szpitala, Klinika posiada przychodnie specjalistyczne oraz nowoczesne zaplecze diagnostyczne: 4 pracownie oraz 2 laboratoria: analityczne i mikrobiologiczne.

 

Gabinet zabiegowy w Lifemedica Gabinet zabiegowy w Lifemedica

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Gdyni, w miejscowościach: Sopot, Rumia oraz Wejherowo.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…