Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 16 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Rafał Olejnik

urolog

w Klinika Nova

9,8 / 10
dr n. med. Aleksander Targoński

urolog, androlog

w Vivomed

9,5 / 10
prof. dr hab. n. med. Andrzej Paradysz

chirurg ogólny, urolog, urolog dziecięcy

w AVIMED

9,0 / 10
dr n. med. Jan Kawecki

chirurg ogólny, urolog

w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

9,0 / 10
lek. Aleksandra Sitko-Saucha

urolog

w Klinika Nova

dr n. med. Mateusz Marcinek

urolog

w Centrum Lekarskie Alfa

Leczenie stulejki chirurgiczne Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 16 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Gabinet Lekarski Marek Klar, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1696 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w Gliwice placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Sprzęt medyczny w Centrum Lekarskie Alfa Sprzęt medyczny w Centrum Lekarskie Alfa

Stulejka (łac. phimosis) należy do najczęstszych wad, związanych z napletkiem, który fizjologicznie pełni rolę ochronną żołędzi prącia, pozwalając na jego bezbolesne zsunięcie do rowka zażołędnego. W przypadku stulejki, ściągnięcie napletka jest częściowo lub całkowicie niemożliwe z uwagi na jego zwężenie. O ile u dzieci stulejkę „leczy czas” (stulejka fizjologiczna), u starszych chłopców i u mężczyzn (stulejka patologiczna) istnieje medyczne wskazanie do zabiegu chirurgicznego, który polega na plastyce napletka bądź na obrzezaniu.

Leczenie patologii prącia w Gliwicach – stulejka

25 km od Gliwic leczenie stulejki chirurgiczne oferuje Klinika 2000 w Katowicach. Zakres operacji urologicznych, przeprowadzanych w placówce, obejmuje plastykę zwężonego napletka, a w przypadku dużego bliznowacenia przeprowadzane jest obrzezanie. U dzieci zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, osoby dorosłe kwalifikują się do leczenia w znieczuleniu miejscowym. Zabieg przeprowadzany jest w trybie jednego dnia i wymaga wcześniejszej konsultacji, którą przeprowadza specjalista chirurgii ogólnej w ramach gabinetu konsultacyjnego.

Stulejki operuje także dr hab. n. med. Wojciech Szewczyk, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista II stopnia z urologii, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. W ramach prywatnej praktyki, urolog ten oferuje pełne rozpoznanie schorzenia oraz kwalifikacje do zabiegu obrzezania lub operacji plastycznej napletka, a zabiegi przeprowadza w znieczuleniu miejscowym. W ramach chirurgii prącia przeprowadza także plastykę wędzidełka. Zabiegowy obszar działalności dr Szewczyka obejmuje ponadto punkcje wodniaka jądra oraz biopsję prostaty w ramach diagnostyki i leczenia nowotworów układu moczowo-płciowego, w czym się specjalizuje. 

Wrodzoną lub nabytą stulejkę 30 km od Gliwic, w Łaziskach Górnych, leczą specjaliści Atena Clinic, wykonując poszerzenie napletka poprzez odpowiednie jego nacięcie. Przeprowadzany w placówce zabieg wymaga kwalifikacji i wykonania wcześniejszych badań, a wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym i trwa około 15-30 minut. Procedura wykonywana jest w ramach chirurgii, której oferta obejmuje również plastykę blizn z zastosowaniem opatrunków odbarczających i hydrokoloidowych oraz usuwanie zmian skórnych.

 

Gabinet zabiegowy w AVIMED Gabinet zabiegowy w AVIMED

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Lubliniec oraz Jaworzno.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…