Inne placówki w pobliżu Gliwic

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Gliwicach

W Gliwicach posiadamy w ofercie 6 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 18 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Rafał Olejnik

urolog

w Klinika Nova

9,8 / 10
dr n. med. Aleksander Targoński

urolog, androlog

w Vivomed

9,5 / 10
prof. dr hab. n. med. Andrzej Paradysz

chirurg ogólny, urolog, urolog dziecięcy

w AVIMED

9,0 / 10
dr n. med. Jan Kawecki

chirurg ogólny, urolog

w NZOZ Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego

9,0 / 10
lek. Mateusz Marcinek

urolog

w SERAFIN Klinika dla Kobiet, Centrum Lekarskie Alfa

lek. Aleksandra Sitko-Saucha

urolog

w Klinika Nova

Leczenie stulejki chirurgiczne Gliwice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 18 placówkach w Gliwicach. Najniższa cena wynosi 1000 zł w Gabinet Lekarski Marek Klar, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1517 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Gliwicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w Gliwice placówkach:

Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Gliwicach - gdzie najlepiej?

Sprzęt medyczny w Centrum Lekarskie Alfa Sprzęt medyczny w Centrum Lekarskie Alfa

Stulejka (łac. phimosis) należy do najczęstszych wad, związanych z napletkiem, który fizjologicznie pełni rolę ochronną żołędzi prącia, pozwalając na jego bezbolesne zsunięcie do rowka zażołędnego. W przypadku stulejki, ściągnięcie napletka jest częściowo lub całkowicie niemożliwe z uwagi na jego zwężenie. O ile u dzieci stulejkę „leczy czas” (stulejka fizjologiczna), u starszych chłopców i u mężczyzn (stulejka patologiczna) istnieje medyczne wskazanie do zabiegu chirurgicznego, który polega na plastyce napletka bądź na obrzezaniu.

Leczenie patologii prącia w Gliwicach – stulejka

25 km od Gliwic leczenie stulejki chirurgiczne oferuje Klinika 2000 w Katowicach. Zakres operacji urologicznych, przeprowadzanych w placówce, obejmuje plastykę zwężonego napletka, a w przypadku dużego bliznowacenia przeprowadzane jest obrzezanie. U dzieci zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, osoby dorosłe kwalifikują się do leczenia w znieczuleniu miejscowym. Zabieg przeprowadzany jest w trybie jednego dnia i wymaga wcześniejszej konsultacji, którą przeprowadza specjalista chirurgii ogólnej w ramach gabinetu konsultacyjnego.

Stulejki operuje także dr hab. n. med. Wojciech Szewczyk, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista II stopnia z urologii, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. W ramach prywatnej praktyki, urolog ten oferuje pełne rozpoznanie schorzenia oraz kwalifikacje do zabiegu obrzezania lub operacji plastycznej napletka, a zabiegi przeprowadza w znieczuleniu miejscowym. W ramach chirurgii prącia przeprowadza także plastykę wędzidełka. Zabiegowy obszar działalności dr Szewczyka obejmuje ponadto punkcje wodniaka jądra oraz biopsję prostaty w ramach diagnostyki i leczenia nowotworów układu moczowo-płciowego, w czym się specjalizuje. 

Wrodzoną lub nabytą stulejkę 30 km od Gliwic, w Łaziskach Górnych, leczą specjaliści Atena Clinic, wykonując poszerzenie napletka poprzez odpowiednie jego nacięcie. Przeprowadzany w placówce zabieg wymaga kwalifikacji i wykonania wcześniejszych badań, a wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym i trwa około 15-30 minut. Procedura wykonywana jest w ramach chirurgii, której oferta obejmuje również plastykę blizn z zastosowaniem opatrunków odbarczających i hydrokoloidowych oraz usuwanie zmian skórnych.

 

Sala operacyjna w Klinika Nova Sala operacyjna w Klinika Nova

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Chorzów, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Strzelce Opolskie, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Lubliniec, Jaworzno oraz Oświęcim.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…