Inne placówki w pobliżu Poznania

Lekarze wykonujący leczenie stulejki chirurgiczne w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 7 różnych placówkach. Usługa leczenie stulejki w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez urologa.

lek. Masaoud Sousak

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak

10 / 10
dr n. med. Wojciech Cieślikowski

urolog

w Gabinety Lekarskie Jeżycka 44

9,6 / 10
dr n. med. Piotr Cieśliński

urolog

w Specjalistyczny gabinet urologiczny dr n. med. Piotra Cieślińskiego Poznań

9,0 / 10

Leczenie stulejki chirurgiczne Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie stulejki chirurgiczne w 7 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 500 zł w Prywatne Usługi Lekarskie dr Masaoud Sousak, najwyższa to 2900 zł, natomiast średni koszt to 1885 zł.

Ile kosztuje leczenie stulejki chirurgiczne w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie stulejki chirurgiczne w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 46 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie stulejki chirurgiczne w innych miastach.

Leczenie stulejki chirurgiczne w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Gabinet zabiegowy w MedPolonia Gabinet zabiegowy w MedPolonia

Stulejka jest schorzeniem polegającym na zwężeniu napletka, utrudniającym (stulejka częściowa), a czasem wręcz uniemożliwiającym zsunięcie go z żołędzi (całkowita). Może być wrodzona bądź nabyta – powstaje najczęściej w wyniku stanów zapalnych napletka. Może być również następstwem choroby cukrzycowej. Przysparza mężczyźnie kompleksów, a także bólu, może też utrudniać współżycie.

Leczenie stulejki polega na operacyjnym poszerzeniu otworu napletka lub obrzezaniu, czyli usunięciu całego napletka lub jego części. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, w ramach chirurgii jednego dnia (pacjent opuszcza klinikę w tym samym dniu). Dorosłym przez okres 2-3 tygodni zaleca się ograniczenie wysiłku fizycznego, a przez ok. miesiąc – unikanie współżycia seksualnego.

Stulejka - chirurgiczny zabieg w gabinecie specjalisty

W wielu polskich klinikach wykonuje się operację stulejki. Pacjenci, którzy zdecydowali się na zabieg w Poznaniu, mogą udać się do lek. med. Wojciecha Cieślikowskiego (NZOZ Chirurgia Poznańska). To specjalista z dużym doświadczeniem w leczeniu schorzeń urologicznych w ramach chirurgii jednego dnia – doskonalił się w uznanych klinikach urologicznych w Niemczech. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego i European Association of Urology. Zabiegi wykonuje także w klinice Orto-Medica w Kaliszu.

Kolejny specjalista, dr n. med. Piotr Cieśliński (Specjalistyczny gabinet urologiczny Piotr Cieśliński) jest urologiem, który może się poszczycić posiadaniem prestiżowego tytułu FEBU (Fellow of European Board of Urology), jaki zdobył po złożeniu specjalistycznego egzaminu przeprowadzonego przez Konsultanta Krajowego w dziedzinie urologii. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Katedrze i Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Jedną z polecanych poznańskich klinik jest Solumed, w której leczeniem stulejki zajmuje się, między innymi, dr Joanna Kurmanow, specjalista I stopnia w chirurgii ogólnej oraz II stopnia z chirurgii plastycznej. Drugim wybitnym lekarzem pracującym w ośrodku jest dr n. med. Małgorzata Kuźlan, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Do jej licznych osiągnięć można zaliczyć uzyskanie Stypendium Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej dla Młodych Naukowców, Nagrodę Premiera Rzeczpospolitej Polski za wyróżniony doktorat oraz Nagrodę Prezydenta miasta Poznania dla Młodego Badacza.

Duże doświadczenie w leczeniu stulejki posiada także lek. med. Łukasz Wojnar (ProfMedica). To absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz autor i współautor prac naukowych z dziedziny urologii. Mężczyźni mogą się do niego zwrócić również w przypadku zaburzeń wzwodu oraz chorób nowotworowych układu moczowego. Obecnie pracuje w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej w Poznaniu.

Operacja stulejki – profesjonalizm i zaufanie

Kolejny specjalista, dr Wiesław Tondel z Centrum Medycznego Gajowa, leczeniem stulejki zajmuje się od kilkunastu lat. Zabieg wykonuje w Ambulatorium Chirurgicznym, najczęściej w znieczuleniu miejscowym. Operacja trwa około godziny, a lekarz w jej czasie używa wysokiej jakości szwów chirurgicznych. Atutem przyciągającym do gabinetu specjalisty jest jego świetny kontakt z klientem – wszystkie wizyty i konsultacje po zabiegu są bezpłatne, dodatkowo pacjent w każdym momencie może kontaktować się z doktorem telefonicznie.

Godną polecenia placówką jest również Med-Polonia, w której problemem stulejki zajmuje się lek. med. Artur Kułakowski (specjalista pracuje w kilku klinikach, m.in. w ośrodku Lumedica w Luboniu k. Poznania). Jest urologiem z wieloletnim doświadczeniem, prócz operacji stulejki wykonuje również badania prostaty, leczy zaburzenia wzwodu i inne schorzenia urologiczne. W klinice Med-Polonia pacjentom pomaga także lek. med. Tomasz Piernik oraz lek. med. Wiesław Sokołowski

Jeszcze jedną poznańską kliniką oferującą leczenie stulejki jest Prywatna Lecznica Certus. Wykonywanym zabiegiem jest obrzezanie, a zajmują się nim dwaj lekarze: lek. med. Leszek Niewęgłowski i lek. med. Jerzy Kosmowski.

 

Sala operacyjna w MedPolonia Sala operacyjna w MedPolonia

Pacjenci szukali zabiegu leczenie stulejki chirurgiczne w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń oraz Gniezno.

Więcej na temat leczenie stulejki chirurgiczne

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…